[Wyjaśnione] Złoto za surowce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22802
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22802

Guest
Mam problem z zakupem surowca za złoto zakupione?
Ciągle mi się pojawia, że mam za mało?
Co jest grane?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Złoto za surowce

Mam problem z zakupem surowca za złoto zakupione?
Ciągle mi się pojawia, że mam za mało?
Co jest grane?

Jaką pokazuje CI dostępną ilość złota do handlu? i czy kupowałeś je w ostatnim czasie?
Są pewne ograniczenia w transakcjach ze złotkiem więc odpowiedzi na pytania będą kluczowe do pomocy Tobie:)
 

DeletedUser22802

Guest
Odp: Złoto za surowce

Dostępna ilość złota do handlu wynosi zero
Kupione kilka dni temu.
Wiem, że nie można handlować złotem wygranym dlatego zakupiłem trochę.
A tu skucha :(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Złoto za surowce

Jak wejdziesz w link podany powyżej, to dowiesz się, że za złoto zakupione można handlować dopiero po 42-60 dniach:) Także jeszcze trochę sobie poczekasz...
 

DeletedUser22802

Guest
Odp: Złoto za surowce

:eek: jaki jest sens?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Złoto za surowce

Zakładam, że chodzi o to by nie wykorzystać złota, a potem nie cofnąć transakcji, ale idąc tym tropem możnaby wykorzystać na inne potrzeby golda i także to cofnąć, więc w sumie nie powinno się go używać przez te 1,5-2msc wgl:)
No chyba, że chodi o coś innego :)
W każdym razie jak pisał Beker, troszkę poczekasz:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Złoto za surowce

Możliwości jest szereg, jedną z hipotetycznych sytuacji jakiej przeciwdziała okres karencji jest utworzenie konta, zakup złota, rozprowadzenie go w grze i wycofanie transakcji. Takie konto zostanie oczywiście zablokowane, ale darmowe złoto pozostanie w grze. Natomiast aktywowanie zarządcy czy rozbudowa miasta to inna skala problemu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto za surowce

Mam nieco inny problem związany ze złotem.Bazar na 13 poziomie złota handlowego 700.Mogę spokojnie kupować złota od innych ale sam nie mam możliwości wystawienia oferty ze złotem w żadną stronę.Po prostu nie mam ikonki ze złotem.Pozostałe surowce są i mogę handlować swobodnie w obie strony bez ograniczeń.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Złoto za surowce

Mam nieco inny problem związany ze złotem.Bazar na 13 poziomie złota handlowego 700.Mogę spokojnie kupować złota od innych ale sam nie mam możliwości wystawienia oferty ze złotem w żadną stronę.Po prostu nie mam ikonki ze złotem.Pozostałe surowce są i mogę handlować swobodnie w obie strony bez ograniczeń.

Ticket. Opisać dokładnie problem, zrobić ss można.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22802

Guest
Odp: Złoto za surowce

Brnąc dalej w temat.
Załóżmy, że wykorzystam złoto zanim będę mógł nim handlować na bazarze. Doładuję nowe.
Znów mam czekać wymagany okres od zakupu złota?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto za surowce

No oczywiście że tak
jeśli chodzi o handlowanie nim
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto za surowce

Brnąc dalej w temat.
Załóżmy, że wykorzystam złoto zanim będę mógł nim handlować na bazarze. Doładuję nowe.
Znów mam czekać wymagany okres od zakupu złota?

To jest wymagany okres od ZAKUPU ZŁOTA, a nie od PIERWSZEGO zakupu złota, więc tak, za każdym razem musisz czekać.
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Złoto za surowce

ale lipa to już wiem o co b :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

czyli to w ogóle nie ma sensu, pomyślcie o graczach którzy co parę dni ładują złoto w tym momencie są zablokowani.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

;););)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto za surowce

Problem występuje w Operze.Zmieniłem przeglądarkę i wszystko jest OK.
 
Do góry