[Wyjaśnione] Złoto

  • Rozpoczynający wątek Lukasz1440
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto

Przelewy24 to chyba jest forma przelewu, czyż nie? Ty zapewne pisałeś o transferze, bo tak się nazywa forma przelewu opisywana przez Ciebie...

Także autor tematu powinien uściślić używając dokładnie której opcji, nabył złoto...

PS: A w ogóle, to podawane przez Was liczb nijak mają się do rzeczywistości...choćby przy płatności używając karty kredytowej. Ale to chyba nie miejsce na taką dyskusję.

Ja kupiłem złoto za pomocą paypala. Mam połączoną kartę z paypalem wiec kasa poszła prosto z konta w banku. Więc ile będę czekał ?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Złoto

Ja kupiłem złoto za pomocą paypala. Mam połączoną kartę z paypalem wiec kasa poszła prosto z konta w banku. Więc ile będę czekał ?

Chodzi o możliwość handlu złotem na targowisku, tak? W przypadku PayPala będziesz mógł wymienić złoto po upływie 60 dni.

Na wszelki wypadek dodam, jeżeli miałeś jednak na myśli pytanie kiedy złoto powinno pojawić się na koncie - w ciągu kilku minut. Jeżeli nie dotarło, to zgłoś to proszę do obsługi gry w tym miejscu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Złoto

Tak chodziło o targowisko. No to trochę się zawiodłem bo 60 dni to kupa czasu. Złoto przyszło szybko tak jak piszesz.
 
Do góry