Zabawa Fabularna - Morderczy napis

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Micky wracając z pracy postanowił odwiedzić Auditoree i wyznać jej wkońcu miłość. Jak ją ujrzał w drzwiach, dech zaparł go w piersiach. Była jeszcze piękniejsza niż zwykle. Posiedzieli, pogadali i żeby wieczór za szybko się nie skończył, Micky zaprosił ją do kina. Szli spacerkiem przez park trzymając się za rękę. Nagle zauważyli jakąś postać. Była ubrana na czarno, i tak jakby się skradała lub coś obserwowała. To był cewen. Na szczęście on ich nie zauważył .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Auditoree po spędzeniu miłego wieczoru była szczęśliwa, lecz zmęczona. Kiedy się żegnała z Micky'm, to pocałowała go w policzek i poszła do swojego domu. Już nie miała na nic siły, więc poszła spać z nadzieją, że spotka się jeszcze z Micky'm w tym świecie.
 

DeletedUser20167

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Kujin stwierdził, że po dzisiejszych wrażeniach ma dosyć. Wszedł do swojego domu i pościelił swoje łóżko. Pomodlił się za spokój dla mieszkańców na tą noc. Zasnął, nie wiedząc, czy się jeszcze obudzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Niestety, Kujin się już nie obudził. Został zaatakowany przez mordercę.
również tej nocy lud zdecydował i zabił cewena, niestety on nie był morderca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Auditoree obudziła się z ciężkim oddechem. Cud był, że ona nie zginęła. Zaczęła myśleć, że może to gildon, bo dużo zarzucał innym osobom. Trzeba było się naradzić, więc Auditoree poszła do baru.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Kuburek obudził się dość późno.

Też troche podejżewał gildona.
Nagle go olśniło a może pierwszego dnia kiedy zobaczył czerwono skórego mężczyznę okłamał nas wszystkich może on go sobie wymiślił by odwrócić naszą uwage.
Jednak to zbyt mało faktów by uczynić go podejrzanym.
Kuburek ruszył w miasto szukać wskazówek.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

ANO znów obudził się późno... Musiał poświęcić chwilę na zorientowanie się, gdzie jest, i że to nie on został zabity. "Bo ktoś pewnie zginął" pomyślał... Poszedł do baru, tak jak myślał - to nie był Kujin. "Wydaje mi się, że to jednak kuburek20" powiedział gdy dosiadł się do mickyego w barze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Micky dostał upragniony urlop. Wkońcu mógł się wyspać. Na obiad poszedł do baru gdzie spotkał Audiotrre. Później dołączył do nich Ano. Długo rozmawiali o tym co się dzieje i o swoich podejrzeniach. Micky podobnie jak koleżanka uważa, że za tym wszystkim stoi gildon.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Kuburek zgodził się z większością i oskarżył gildon
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Ta noc była wyjątkowo ciepła. Mieszkańcy poprzedniego wieczoru spotkali się w kościele, aby wspólnie się pomodlić, za rychłe odszukanie mordercy, za to aby tej nocy nikogo nie zgladzil. Czy te modlitwy coś dały? Morderca tej nocy nie zaatakował. Niestety, lud postanowił za wszelką cenę odnaleźć zloczynce. Wszyscy zebrali się pod chata gildona. Zabili go, myśląc, że to on jest morderca. Mylili się, gildon nim nie był.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Auditoree wstała wczesnym rankiem z myślą, że zabili mordercę. Niestety nie był to gildon, więc pomyślała, że musi to być ktoś bliski. Ktoś kto szuka przyjaciół. Zdziwiła się, że jeszcze żyje, ale może Bóg nad nią czuwa. Musiała jak najszybciej spotkać się z Micky'm. Poszła zatem do baru.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Kuburek gdy dowiedział się, że morderca nie zaatakował pomyślał, że jednak jego modlitwy coś dały.
Przemyślał to wszystko co się wydarzyło a jednak gildon nie był mordercą.
Kuburek ruszył do baru usiadł przy pierwszym stoliku i oczekiwał na ręsztę by podyskótować o tym co się stało.
Dosiadł się do stolika Auditoree i razem z nią oczekiwał na Micky'ego by to wszystko przedyskótować.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

ANO poszedł z ludźmi by zabić gildona tylko dlatego, że podejrzane byłoby zostać jakby ktoś zginął. Na szczęście morderca nie zaatakował. Znużony poszedł na spacer. Jego zdaniem był to kuburek20... Wydawał się podejrzany - tak to musi być on! - pomyślał pędząc do baru
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Kuburka irytowały już ciągłe podejrzenia ANO.
Możę on sam jest tym mordercą i za wszelką cene chce się mnie pozbyć bo się czegoś się domyślam?
Wkońcu nigdy nie rozmiawiał z kuburkiem.
Pewnie mnie śledził-Pomyślał
Nagle go olśniło jednej nocy ANO i Kujin chcieli mnie zabić lecz gildon zagłosował na cewena i sprzeciwił się ANO w konsekwencji zginął.
Jak sam powiedział poszedł zabić gildona a nawet go nie podejrzewał.
W barze powiedział Audi
-Wiesz co ANO wydaje mi się być podejrzany chce mnie za wszelką cene zabić tylko po co może nie chce sobie męczyć rączek wnocy tylko załatwić sprawe jak mieszkaniec.Powiedział jej o wszystkich podejrzeniach.
On sam postanowaił oskarżyć ANO
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Ja mam dużo dowodów na to, że ANO jest mordercą! - powiedziała Auditoree.
Wczorajszego dnia ANO podejrzewał, że mordercą jest kuburek20, ale zginął gildon. Tylko kuburek20 i Micky chcieli zabić gildona, a od samego początku ANO chciał zabić kuburek20. Chciał, abyśmy stanęli po jego stronie. Auditoree postanowiła oskarżyć z samego rana ANO. Teraz czekali tylko na Micky'ego.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

ANO jak usłyszał oskarżenia odpowiedział.
-Nie jestem mordercą. TheKkok był moim przyjacielem. Oskarżam kuburka bo od razu wydawał mi się podejrzany! Teraz próbuje zwalić wszystko na mnie! Audi chyba mu nie wieżysz!?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

-Za dużo dowodów mamy przeciw tobie. - odpowiedziała mu Auditoree.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

Micky tego dnia jak przyszedł do baru już wszyscy tam byli. Ucieszył się na wiadomość, że tej nocy nikt nie zginął.
Jednocześnie przypomniała mu się jedna rzecz. Widział jak Ano wieczorem gdzieś wyjeżdzał, a wrócił dopiero nad ranem. Tylko Ciebie tej nocy nie było w mieście, i nikt nie zginął. Przykro mi, ale wszystko wskazuje że to Ty ANO jesteś mordercą.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

micky coś tu nie gra... przecież w nocy byliśmy wszyscy zabić gildona... nie mogłem nigdzie wyjechać więc kłamiesz - powiedział ano
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Morderczy napis

-Ale ty nie byłeś za zabiciem gildona, więc na pewno tam cię nie było. - Powiedziała Auditoree wtrącając się w rozmowę.
 
Do góry