Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

To bardzo dobra wiadomość dla tych dżihadystów, co będą chcieli w Waszej Radzie zamontować placówkę dyplomatyczną :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Zakros Party

Kurcze myślałem nad dołączeniem, ale demokracja mnie odstrasza. Nie ma nic piękniejszego jak tyrania :)
Twarda ręka i klapsy to jest to co tygrysy lubią najbardziej.

TY Janusz stary wyga wiesz co przynosi efekty ;) Reaktywuj Jarmark Europa :)
Ustawienia całkowicie nie dla mnie więc na pewno nie zajrzę na ten świat :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Poza tym trochę sobie zaprzeczasz - gdzieś tam wcześniej tłumaczyłeś, że jest ostra selekcja po jakimś czasie, w wyniku której zawsze część wylatuje, i ci wywaleni są przeznaczeni na farmy i do rozbiórki. Jak to więc jest z tym brakiem strachu przed wywaleniem?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Strach przed wywaleniem musi być, gdybym nie chciał czuć oddechu za plecami to bym sobie w settlersów pykał.
Takie, albo zap$#@$$ my ci pomożemy, albo zostaniesz rozebrany Yeahhh.

Eve nie pitol, że ustawienia nie takie, takie są dobre, bo się to wszystko na tyle wlecze, że jest czas kilka razy w tygodniu wyskoczyć na browar :)

Mój Jarmark... chlip... chciałbym :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Mój drogi.

Zawsze pierwsze dwa tygodnie są tymi w których rezygnuje istotna część graczy.
Ktoś wchodzi żeby zobaczyć nowy świat, ktoś inny ma słabszy start i już nie chce dalej ciągnąć gry, ktoś gra pierwszy raz, ale rezygnuje.
Więc oczywiście, że w tym okresie selekcja musi być. Nikt nie będzie blokował miejsc w sojuszu dla kogoś kto się nie rozwija.
Dla slotów w których nie ma praktycznie przyrostów.
To chyba logiczne, prawda?

Po drugie - jak napisałem: w Roma cenimy demokrację i chcemy mieć tylko tych, którzy chcą w Roma być.
Zasady są proste, od początku znane i nikogo nie zmuszamy do ich przestrzegania. Nie podobają Ci się - odchodzisz.
Ale - jak ktoś kiedyś napisał: Prawdziwa wolność nie leży w swobodzie czynienia co się podoba...

Jesteś w Roma - przestrzegasz jej zasad: opartych na triadzie - szacunek, honor, aktywność, masz wszelkie przywileje.
Ale jesteś w Roma i ich nie przestrzegasz: to znaczy że prosisz o odejście.
Najpierw rozmawiamy. Przypominamy zasady Romy. Jeśli to nie daje skutku, po kilku dniach prosimy abyś odszedł.
Nie robimy żadnych czarnych list, list zdrajców, itd.
Szacujemy decyzję gracza, że nie chce z nami być.

Czynisz jeden błąd - mylisz demokrację z pozwoleniem na nic nie robienie.
Niemcy są na pewno bardziej demokratycznym krajem niż Polska, a jednak sądy wydają tam surowsze wyroki niż ich odpowiedniki nad Wisłą.
Bo demokracja ma szansę tylko wtedy, gdy są w niej jasne i przejrzyste zasady.
Ja nikogo nie zmuszam, by ich przestrzegał.
Ja proszę.
A dana osoba sama podejmuje decyzję czy to zrobi czy nie.
To jej/jego własna decyzja.

Ps: Czy mamy prawo torturować szaleńca, który podłożył bombę w przedszkolu, by ocalić dzieci?
Po to właśnie w demokracji wybieramy (!) rząd, by był w stanie podejmować trudne decyzje.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Zakros Party

Strach przed wywaleniem musi być, gdybym nie chciał czuć oddechu za plecami to bym sobie w settlersów pykał.
Takie, albo zap$#@$$ my ci pomożemy, albo zostaniesz rozebrany Yeahhh.

Eve nie pitol, że ustawienia nie takie, takie są dobre, bo się to wszystko na tyle wlecze, że jest czas kilka razy w tygodniu wyskoczyć na browar :)

Mój Jarmark... chlip... chciałbym :)

Fajnie byłoby pograć z jednym z najlepszych graczy w całym grepo :) Ale ja już gram na jednym świecie i to mi wystarczy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Od tego waszego trajkotania to i mi się filozofia zaraz załączy :) Demokracja i tyrania ma swoje wady i zalety, wszystko zależy od tego jacy ludzie podejmują decyzję. Mądry tyran będzie lepszy od demokracji, tylko gdzie takich szukać? :) Dla jednych będzie odpowiedni, dla innych nie do zniesienia. Jeżeli większość osób myśli podobnie że potrzebna jest twarda ręka to nie co się bać demokracji bo i tak w wyborach zwycięży tyrania :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

@ Akson- a jak definiujesz honor na grepo, skoro to podstawa programowa Twojego sojka?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Nie aligator to nie ja, ja nie jestem zbyt lotny, ale jestem tyranem całkiem niezłym :)
Eve może i kiedyś bym mógł siebie samolubnie tak nazwać, teraz nas wyparli młodsi, silniejsi, mądrzejsi i jeszcze im się chce wstawać rano :)
My tu stare dziady możemy co najwyżej wystawić kuper do przetrzepania i przeprosić za to że tak słabo wypięty :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Zakros Party

My tu stare dziady możemy co najwyżej wystawić kuper do przetrzepania i przeprosić za to że tak słabo wypięty

Janusz na przyjemności to trzeba sobie zasłużyć ;)
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zakros Party

Hmmm, może i roma taka świetna ale drugi raz nie popełnie tego błędu... Taki sojusz nie jest dla mnie...
 

DeletedUser

Guest
Start Zakros

Witam,
czy wiadomo już o której godzinie świat będzie otwarty? :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Hini.
Ot, choćby nie korzystanie z tak lubianego umieszczania szpiegów.

Ot, choćby lojalność wobec sojuszników (Roma, gdy byłem jej liderem, nigdy nie uderzyła pierwsza na sojusznika, nie zerwała paktu, nie zdradziła)

Ot, choćby nietolerowanie niehonorowych zachowań przez graczy sojuszu.

Swoją drogą, dziś to pojęcie tak się zdezaktualizowało i upadło, że to co kiedyś w kodeksie Boziewicza było nawet niegodne wzmianki, bo było uważane za zwykłą przyzwoitość, dziś wymaga wynoszenia na piedestały, przyznawania nagród fair play, itd.

Ale - to już pewnie dlatego narzekam o tempora, o mores ;) że ja stary zgred jest i nijak nie rozumiem korporacyjnych standardów :)
Gekko zjadłby mnie pewnie na śniadanie bo ja generalnie ufam ludziom :)

***

Czarodziejko.
Nie. Roma nie jest świetna. Roma nie jest ideałem. I nigdy nie będzie bo takowych nie ma
Errate humanum est ;)

Ale...staramy się w niej przynajmniej zachować tyle przyzwoitości ile to możliwe w grze militarnej przecież.
Nie w zabawie w kółko różańcowe czy szkółkę niedzielną, ale grze w której toczy się wirtualną, ale jednak wojnę.
Gdzie testosteron i siła odgrywa większą rolę niż Simsach czy Farmach...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Korynt już nam zamknęli no to pora spróbować sił na świecie z nowym systemem podboju ;D
Chętnie dołączę do jakiejś zgranej ekipy co wprowadzi mnie w tajniki tego systemu podboju.
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zakros Party

Haha, nigdy nie twierdziłam że Roma jest idealna :D Do idealności daleka droga jeszcze przed wami... Roma to jedyny sojusz z jakim się spotkałam w którym było mi co najmniej DZIWNIE :O Nienawidzę jeśli mi ktoś rozkazuje, szykanuje że jeśli nie zrobię tak jak sobie rada wymarzyła to wylecę itp... Jeśli uważam za słuszne zbudować ten budynek a nie tamten czy zrobić to badanie w akademii a nie tamto to wiem co robię :) Dlatego nigdy więcej nie zaszczycę progów szanowanej Romy...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hmmm a co do tego Twojego testosteronu to nie zapominaj, że kobiety też grają z łaski swojej... A nie przypominam sobie, żebym ow testosteron posiadała :) Więcej szacunku dla współgraczy płci pięknej...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Akson, wobec tego co tu napisałeś o zasadach polityki zewnętrznej Romy, szczerze życzę jej szczęścia w grze na nowym świecie.
Na pewno będzie jej potrzebne.
Mam pewne wątpliwości, czy takie zasady są do końca w porządku wobec własnych graczy, no ale skoro oni świadomie się na nie zgadzają to pewnie tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Haha, nigdy nie twierdziłam że Roma jest idealna :D Do idealności daleka droga jeszcze przed wami... Roma to jedyny sojusz z jakim się spotkałam w którym było mi co najmniej DZIWNIE :O Nienawidzę jeśli mi ktoś rozkazuje, szykanuje że jeśli nie zrobię tak jak sobie rada wymarzyła to wylecę itp... Jeśli uważam za słuszne zbudować ten budynek a nie tamten czy zrobić to badanie w akademii a nie tamto to wiem co robię :) Dlatego nigdy więcej nie zaszczycę progów szanowanej Romy...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hmmm a co do tego Twojego testosteronu to nie zapominaj, że kobiety też grają z łaski swojej... A nie przypominam sobie, żebym ow testosteron posiadała :) Więcej szacunku dla współgraczy płci pięknej...

O Matko Boska :)
(*płci przeciwnej, z niskim testosteronem ;)

Kiedyż to w Roma kazano (!) odkrywać takie, a nie inne rzeczy czy budować określone budynki?

Może mówisz o poradniku? Gdzie na bazie doświadczeń opisane było jak (wg autorów) powinny być zoptymalizowane miasta?
Ale to był poradnik, nie nakaźnik...

Droga Czarodziejko :)
Gdzież ja, osoba tak potulna i zawsze nad muskuły (nad wyraz u mnie cherlawe) stawiająca aksony właśnie, chciałbym urazić kobiety.
Toż dla mnie nie ma piękniejszego widoku niż naga kobieta w świetle gwiazd i pełgającego płomyka świecy (no chyba że oszroniona butelka piwa ;)
To dla mnie jest prawdziwe sacrum tego świata. Esencja życia.
Ja do kobiet mam stosunek (?) bardziej niż nabożny.
Ja czczę ziemię po której stąpają ich stopy, całuję piasek który przesypują na plaży między swymi zgrabnymi palcami i zlizuję morską pianę, która obmywa ich rozgrzane słońcem ciała :)

U mnie tylko ruja i poróbstwo, żadnych wyższych uczuć, poczucia estetyki, poszanowania dla sztuki czy kultury (no, choć czasem jak widzę fajną sztukę to trudno mi zachować kulturę), że o znajomości jakiejś tej, no, to takie trudne słowo, o mam, lyteratury (no chyba że w formie papieru w sławojce) nie wspomnę.
Gdzie mi tam znać jakieś ody, sonety, romey i julie...To takie...fuj, niemęskie.

Ale tak na serio: nigdy, ale to nigdy nie pozwoliłem sobie obrazić jakiejś kobiety tylko dlatego że jest kobietą.
Choćby dlatego że ja nawet nie dzielę ludzi na kobiety i mężczyzn, ale na mądrych i głupich.
Sam, będąc tym drugim niestety (jako iż wiem, że nic nie wiem) mam bardzo czołobitny stosunek względem tych pierwszych.
I płeć tu nie ma nic do rzeczy.
(choć bogiem, a prawdą - większość moich najlepszych studentów to studentki - jeśli pozwolisz na taki mały wstręt osobisty i niepoprawną w świetle ideologii genderowej wypowiedź wynoszącą zalety jednej płci nad drugą...)

Uff, wybacz....długość ;) (tekstu znaczy się :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Akson, wobec tego co tu napisałeś o zasadach polityki zewnętrznej Romy, szczerze życzę jej szczęścia w grze na nowym świecie.
Na pewno będzie jej potrzebne.
Mam pewne wątpliwości, czy takie zasady są do końca w porządku wobec własnych graczy, no ale skoro oni świadomie się na nie zgadzają to pewnie tak.

No właśnie - więc widzisz, że ta Roma to tylko dla staruszków z demencją.
Gdzie jej tam do młodych wilków z Amber Gold czy innych młodych gniewnych w stylu Hoffmanów.
H..., d.... i kamieni kupa tylko :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Skoro to jest NAJDZIWNIEJSZY sojusz jaki w życiu spotkałaś to ja tam będę świetnie pasował :)
Ja Aligator, pełen świadomości niepowodzeń owego sojuszu (jak zapewnia koleżanka) bardzo chętnie dostanę kolejne lanie na grepo, akurat w tym mało kto jest w stanie mnie prześcignąć :D
Za bardzo się wczuwacie, metoda tkwi w szaleństwie :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

:)
Coś czuję, że największe przekręty na Zakros będą autorstwa stetryczałych świętoszków z Romy:))
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zakros Party

Odnoszę dziwne wrażenie, że Twoje wypowiedzi są długie tylko i wyłącznie z powodu chęci zaprezentowania siebie jako mega bystrej, inteligentnej i z jakże wspaniałym językiem, osoby... To forum poświęcone grze, dla zwykłych śmiertelników i ludzi z różnym wykształceniem...
Silisz się na humorystyczny ton, jednak pomimo, iż czytałam Twoją odpowiedź na mój post dwa razy, ja - wcale taka nie głupia panienka - nie wiele byłam w stanie wywnioskować...
 
Do góry