Zmiana warunku wejścia na Achilles

  • Rozpoczynający wątek cewen
  • Data rozpoczęcia

Czy warto zmienic to???

  • Oczywiscie, to powinno byc zrobione juz dawno

    Głosy: 21 72,4%
  • Nie, niech nooby dalej zasiedlaja Achilles

    Głosy: 4 13,8%
  • Obojętne, nie gram na Achillesie

    Głosy: 4 13,8%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana warunku wejścia na Achilles

PW ma duże znaczenie, po topce w PW widać zaawansowanie gracza.
Np. gracz noob zaatakuje 1 ogniem i 5 załadowanymi transami, obrońca ma 3 biremy, rozwala mu transe z wojskiem, noob nie dostał PW i raczej nie zdobędzie topki PW, za to jako, że jest deffowcem, może sobie na spokojnie rozbudować miasta otrzymując topkę w pkt.
Jednym słowem gracz doświadczony to gracz, który umie wysyłać dobre ataki jak i bronić się. Właśnie dlatego top PW jest duże lepszym wyznacznikiem zaawansowania niż pkt.
PS. Ciekawe czy tym razem zrozumiesz. :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana warunku wejścia na Achilles

To co piszesz miałoby jakikolwiek sens, gdybyś mówił o topce agresorów. Ale ty mówisz o topce PW, gdzie byle random z reguły w większości za sprawą czyjegoś wojska może królować dzięki punktom z defa.

Ale mniejsza z tym, bo nawet nie o to mi pierwotnie chodziło.

Nie zauważyłeś jeszcze, że naprawdę dobrzy gracze zawsze są na szczycie topki agro, JAK RÓWNIEŻ zwykłej topki?
Pajace, które tylko walczą a mieszczą się gdzieś poza top100 to ludzie, którzy bardzo się starają wyglądać na ogarniętych, ale niekoniecznie im to wychodzi. Samo atakowanie dla idei atakowania nie ma sensu, liczą się przejęte miasta. A co dają przejęte miasta? Ano punkty. A więc między punktami normalnymi i agresorów zachodzi synergia. Jak masz jedno albo drugie, toś kupa nie elitarny gracz.

Dobry gracz to taki, który atakuje, do tego ma miejsce w ścisłym top i deffa dla sojuszników (bo topków niestety nikt nie atakuje :p)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana warunku wejścia na Achilles

Akurat muszę się przyznać, że sam lubię mieć miasta po 13k pkt :p i zwykle jestem w topce, ale i tak sądzę, że nie jest to wyznacznikiem dobrego gracza. Za to PW nie topka agresorów, czemu? Bo właśnie pw są zsumowaniem dobrej obrony i dobrego ataku.
Jak już pisałem, gracze, którzy stawiają na wojo nie mają miast po 13k pkt tylko po 5 - 9k, bardzo dobrze im się powodzi, bo wiedzą co robią.
Z resztą top 100 jest dla złotników, niestety mogę się do nich zaliczyć, ale robię to tylko z tego powodu, że bez złota (teraz) zostaje się daleko w tyle.:)
Podsumowując, Twój przykład dobrego gracza to złotnik w topce pkt i agresora, a dla mnie tylko agresora i ogólnym pw.
Dobranoc. :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zmiana warunku wejścia na Achilles

Jestem na tak.
Sama rozczarowałam się wymaganiami - świat bohaterów, gdzie idą wszyscy.
Przed wprowadzeniem w ogóle do gry cudów, wyobrażaliśmy sobie, że na taki świat idą tylko najlepsi.
Rozczarowaliśmy się na alfie i to bardzo mocno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana warunku wejścia na Achilles

Bez cudów było lepiej. :) Teraz to sojusze zajmują wsypę i sobie obstawiają deffem, jeżeli mają wystarczająco wysp pod cuda po prostu produkują samego deffa, nie za bardzo mi się to podoba. :) Dla niektórych oczywiście i taka rozgrywka może być interesująca...
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Zmiana warunku wejścia na Achilles

Jestem stanowczo na NIE, po co to komu? Test na wejście na świat? No nie przesadzajmy... Wymagania są dobre, nic nie trzeba zmieniać. A jeszcze sprawa jedna: jeśli damy 100 000 pkw jako atakujący i obrońca to NIKOGO TAM NIE BĘDZIE. Propozycja bezsensowna, popieram TheKokka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry