Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co u mnie?
Hm...na razie czasu za mało na plany, rozwijam się na m43, kontrolujemy CAŁKOWICIE m24, m34 prawie-że...eh...mnie nie chce nikt atakować...ale może to dobrze? o_O
a!
I niedawno zauważyłem, że nieświadomie podszedłem w okolice m42, a co za tym idzie...heh, napoleon, Twoja wioska jest na celowniku! ;P
lepiej podbijaj jak najszybciej, a nie zrzędzisz...knypek na razie jesteś, wielki świat ma wymagania :p
bez obrazy, ale na serio perspektywy same się zmieniają, gdy masz więcej miast! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Donek dobrze gadasz :)

Mam pytanko, czy jest teraz może któraś z osób należących do Teamu Grepolis ?

Piszę do Was, i piszę, i piszę, i nie mogę się doczekac od Was żadnej odpowiedzi, a sprawa jest dośc dla mnie ważna.

Po przeczytaniu tego postu, przez kogoś z supportu, prosiłbym o jego usunięcie (postu), i odezwanie się do mnie, ponieważ robi się to irytujące, i odnoszę wrażenie że jestem przez Was ignorowany.
 

DeletedUser

Guest
Mnie jakiś dobry gościu co ma kilka miast atakował, więc na razie musze odrabiać straty.A na razie to mógłbyś się powstrzymać z atakiem.Grałem kilka razy w grepo ale za każdym razem jak miałem kolona i chciałem kolonizacje zrobić to był atak na mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A sam ile masz ? A legenda to jaka ? O takim nicku słyszałem może raz :/ Tzn. nie słyszałem a go widziałem jak ranking przeglądałem ale to może hehe :D Nie pamiętam . A Delta kiedy niby umarła ? Początek wakacji ?
 

DeletedUser

Guest
phiii

a ja już wkrótce wbiję do top100 atakerów :D
hehehehe...
zamuła taka, że rzygać się chce... :(
a Ty już tak nie trzęś się tak ze strachu, po co gadasz, że nuda??? i że szukasz wojny??? :confused:
lepiej nie pisz nic pochopnie, bo ja Ci mogę sprawić zajęcia a zajęcia :D:p

a kto Cb atakował? <podaj nick> :D :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
MACO3-to jest ten agresor.A jeśli chodzi o nudy to mi chodzi o wyspę bo tam sami słabi.Nie chodzi mi o to że jakby ktoś był to od razu na niego.Silniejsi to zawsze się wymądrzają a jak ktoś ich jedzie to nawet do knypków piszą jak mnie nazwałeś.Na becie mnie gościu jechał co miał 20 miast a ja nie dość że jeszcze z dwoma walczyłem to jeszcze ten jeden doszedł.A później nazywali mnie ofiarą.Spróbowałem na tym świecie ponieważ myślałem że tu jacyś spoko gracze walczący równo i szanujący wrogów.Widać to był błąd.:(
A jeśli chodzi o historię to byłem ŁOWCA 123 na becie ciupałem.Miałem dobry sojusz,ale inne sojusze zrobiły koalicję przeciwko nam i koniec.Te ataki co pisałem to był mój koniec.Tam nie walczyłem ze słabymi tylko z równymi sobie.Ale agresorzy ściągnęli kolegów z topki i było po kłopocie.Przerwa była na rok i pozapominałem trochę.A ten świat to była moja największa pomyłka chyba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Spokojnie, pożyjesz jeszcze ;)
a świat ma całkiem przyjemne parametry, v1, prędkość 2, ssp, 6:00-0:00 bn i brak morali ;)

croowciu!
Wpadniesz tu jeszcze? :(
 

DeletedUser

Guest
w noc jest najgorzej.Bonusik i nie możesz bronić miasta.a tak poza tym nieraz rano dostawałem raport z ataku i traciłem z 700 woja.W tą grę grają chyba nietoperze.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Chyba coś Ci sie z bonusem porąbało...on daje bonus obrońcy!
Czy to ja źle Cb zrozumiałem? Może źle się wyraziłeś? o_O
w każdym bądź razie są ludzie, którym aż za bardzo zależy, na to nie ma rady...
 

DeletedUser

Guest
Źle sformułowałem.Chodzi o to czy mam się bać i szykować obronę czy szykować kolona do miasta.:confused:
 

DeletedUser

Guest
Szykuj wojo...atak to najlepsza forma obrony i zarazem (w warunkach tej gry) umożliwia też ucieczkę...
Najlepiej rób do podboju hoplitów...i obrona i atak...ew.rydwany...o! Tyle...
 

DeletedUser

Guest
The Warriors się sypło, jakieś 3-5 miesięcy temu nawet się liczyli w swoich rejonach...ich historia ciut przeplata się z losem tc, tyle wiem...
 
Do góry