Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nudny ten serwer się robi czołówka sojuszy ma ze sobą PONY i nie ma w tej chwili z kim się bić poza małymi śmiesznymi sojuszami które i tak nie robią nic gdy ich się atakuje
Jak dla mnie porażka i jeśli w przyszłym tygodniu nie zmieni się nic na lepsze to kończę grę
 

DeletedUser

Guest
Nudny ten serwer się robi czołówka sojuszy ma ze sobą PONY i nie ma w tej chwili z kim się bić poza małymi śmiesznymi sojuszami które i tak nie robią nic gdy ich się atakuje
Jak dla mnie porażka i jeśli w przyszłym tygodniu nie zmieni się nic na lepsze to kończę grę

Lepiej było jak koalicja przeciwko dawnemu AA - z Nimi walczyła, wtedy chociaż coś się działo nie? w 6-7 sojuszy atakować jeden, wtedy dzieje się o wiele więcej. I jest kogo atakować. :D
 

DeletedUser

Guest
witam :)
wojen nie brakuje, tyle ze my dzialamy na 35 morzu...:)Yakuza urisla w sile, wiec mamy z nimi troche zabawy :), my nie gramy tutaa od poczatku, dopiero od polowy sierpnia, wiec mysle ze 33 pozycja w atakujacych sojuszach, to juz osiagniecie :)
ach no racja KARTEL klania sie wszystkim, sprzymiezonym i wrogom :)
 

DeletedUser11073

Guest
No cóż szkoda tylko,że niektórzy z sojuszu KARTEL chowają się za plecami Dzikich Hord a i zapomniałem dodać,że czasami nawet w przejęciu miast wam pomagają.
 

DeletedUser

Guest
Na górze tabeli również zaczyna się coś dziać. Aczkolwiek... Luzaki pozostają na czele.
Co do Hord, niedługo mogą zniknąć z mapy świata Pi na dobre. :cool: Wystarczyła mała nieodpowiedzialność ich wodza i mają gotowe bagno...
 

DeletedUser

Guest
Hehe... Zaczął atakować, świeżo przyjętych graczy swoich sojuszników mówiąc, że to ich farmy...

Chociaż... <drapie się po głowie> moim zdaniem rozpad DH to tylko formalność.
 

DeletedUser11402

Guest
luzaki potrafia wyrwac tylko miasta ludzi zbanowanych :) bo nawet przy ogromnej przewadze nie sa wstanie wjechac kolonem lepszym graczom. prawie 100 osob na liczniku i pakty ze wszystkimi dookola :) no ale widocznie to ich kreci
 

DeletedUser

Guest
luzaki potrafia wyrwac tylko miasta ludzi zbanowanych :) bo nawet przy ogromnej przewadze nie sa wstanie wjechac kolonem lepszym graczom. prawie 100 osob na liczniku i pakty ze wszystkimi dookola :) no ale widocznie to ich kreci

Z ostatnich dni - ferdek bana chyba nie ma ani nie miał, bo jak go atakowałem to manewrował wojskiem.
Poza tym, przypomnijcie mi panowie, ile wiosek zabrał Wam patpyp razem z graczami ze swojej grupy. Wioski na naszą rzecz tracą inni gracze DH.

Adasko,
Akurat ja tobie kolona nigdy nie wstawiałem.
Przegrywasz zarówno na gruncie merytorycznym, retorycznym, jak i sojuszowym (połowa DH ma Cię dość).

Nie lubię dyskutować z takimi ludźmi, ale ostatnio lubię się pośmiać.

Pozdrawiam.

PS. Wymyśl jeszcze jakąś bajeczkę. Swojej dziewczynie też takie wymyślasz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11402

Guest
Wiekszosc osob nie gra od dawna. jest nas wsumie aktualnie 5 osob i to wy macie pakty z 2 i 3 sojuszem w rankingu + bogowie i Legion wiec mamy ataki z kazdej strony.

wystarczy zobaczyc grepostat ze ferdek mial przejecia od wszystkich z waszej koalicji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hubal, wiem jak wygląda 5, a jest Was 10.

Wy wyszliście z takiego założenia, żeby tłuc wszystko dookoła co się rusza. Jak widzisz, AA nie ma. Zostali nieliczni, wybitni - co by nie chciało się powiedzieć o Was, jesteście dobrymi graczami. Wracając, takie założenie, to złe założenie - sam HesseIkar to przyznał.

Trzeba było paktować, a nie narzekać teraz, że nie macie sojusznika - to jest Wasz wybór, skoro najpierw atakowaliście a później zastanawialiście się nad tym co robicie.

Dyskusję kończę, spotkamy się na morzu.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Hasse znowu zmienił sojusz... gdzie teraz byłe AA się uda? :confused:
Można było przewidzieć, że nieudaczna para smite i anqua tak sojuszem pokieruje, że szybko padnie... Choć szczerze myślałem, że będzie to jednak znacznie dłużej patrząc po początkowych "gwiazdach LA".
Cóż, nie wszystkie "gwiazdy LA" tam poszły i widać dobrze zrobiły :D
 

DeletedUser3336

Guest
Hasse znowu zmienił sojusz... gdzie teraz byłe AA się uda? :confused:
Można było przewidzieć, że nieudaczna para smite i anqua tak sojuszem pokieruje, że szybko padnie... Choć szczerze myślałem, że będzie to jednak znacznie dłużej patrząc po początkowych "gwiazdach LA".
Cóż, nie wszystkie "gwiazdy LA" tam poszły i widać dobrze zrobiły :D
nigdy nie uwarzalem sie za gwiazdeczke LA wiec dzieki za uznanie...
Sojuszem przestalem/przestalismy kierowac kiedy dozlismy do DH wiec tez nie wiem do czego pijesz sprawdz w grepostats a pozniej obrazaj ludzi...
Upadek AA nie szukalbym przyczyny w tym, ze atakowalismy wszystkich a raczej w czyms innym...
Hasse moze zmieniac sojusz jak mu sie podoba wiec nie wiem w ogole co Cie to obchodzi... jego sprawa:)
 

DeletedUser

Guest
Nie oburzaj się tak - nie Ty tą "gwiazdeczkę" wymyśliłeś, ani nie ja - tak mówią niektórzy Wam raczej źle życzący, lub po prostu złośliwi. Tylko najśmieszniejsze jest to, że najpierw z Wami grają w jednym sojuszu, a potem jak zwykle już zresztą (podobnie było na Ny) wzajemnie sobie "tyłki" obgadują :)

Swoją drogą, ciekawe który świat dojdzie pierwszy do ery cudów? Pi w sumie jest najszybszy - czy poradzi sobie wyprzedzając czasowo wcześniejsze światy?
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio liczyłem, to top50 sojuszy ma razem około 60mln, więc trochę brakuje jeszcze.
 

DeletedUser

Guest
Ikar nie koniecznie 250mln pkt. , zapomniałeś także o tym:"Po 6 miesiącach istnienia świata każdy kolejny miesiąc zmniejsza wymaganą liczbę punktów o 13 milionów." Cytat z gry no, ale wątpię, żeby przez 6 miechów top 50 zdobyło, aż 250mln pkt. Jakbyście sobie przeliczyli to Pi ma przeszło 3 miesiące
więc nie sądzę żeby w 3 miesiące top 50 nadrobiło, aż 190mln. pkt.
 

DeletedUser

Guest
Och piewszy mój post

To tak dziś rano zacząłem grać w grepolis :)
Gram na Pi i Sigmie ;)
Pi lepsze szybsze...

:) no to taki wstęp szybko się rozwijam
 

DeletedUser11782

Guest
Z ostatnich dni - ferdek bana chyba nie ma ani nie miał, bo jak go atakowałem to manewrował wojskiem.
Poza tym, przypomnijcie mi panowie, ile wiosek zabrał Wam patpyp razem z graczami ze swojej grupy. Wioski na naszą rzecz tracą inni gracze DH.

Adasko,
Akurat ja tobie kolona nigdy nie wstawiałem.
Przegrywasz zarówno na gruncie merytorycznym, retorycznym, jak i sojuszowym (połowa DH ma Cię dość).

Nie lubię dyskutować z takimi ludźmi, ale ostatnio lubię się pośmiać.

Pozdrawiam.

PS. Wymyśl jeszcze jakąś bajeczkę. Swojej dziewczynie też takie wymyślasz?



Pokaż mi jak tracimy wioski ? to wy od mojego powrotu tracicie i tracic bedziecie :) DH mialo sie rozpasc ? haha niezla bajka, to luzaki sie rozpadaja, wywalacie ludzi z soja bo cos tam, bez powodu leca, co do podbijania, popatrz na to ze wy tylko swoich przejmujecie i nieaktywnych, udalo sie wam podbic nam miasto ? spoko odbijemy, nie musze niczego udowadniac, zobaczymy niedlugo kto bedzie cienko piszczal :) a za te tematy na karczmie swiatowej oberwie ci sie, bo nie potrafisz tego w twarz powiedziec a obrabiac tylek za plecami to potrafisz
 
Do góry