Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Widzę reset ze w końcu dopadli cię za multikonta :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Widze tu pare ciekawych nickow,bedzie z kim powalczyc,wczoraj sie zalogowalem wiec za 3-4 dni pierwszy podboj wiec narazie pozdrawiam wszytkich ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Na m43 nie daleko nie blisko,ale w eko to bardzo daleko-narazie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

a co przerobisz mnie na farme? :D u mie surka szybko zchodzi - nie ma co zabierac :/ hahaha
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

no przecież na darmo nie będę płynął xD
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Żyje tu kto czy już was podbili ? :D
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

cześć mój zawrzdylcu ^^ tak tak pamiętam koleżanko :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

cisza jak makiem zasiał, nikt się sytuacją dzielić nie chce :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Zapraszam na świat PI i mogę się podzielić na PW lub na forum Luzaków sytuacją ;)
 

DeletedUser12541

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

I z nowu cisza zapadła ;D


obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Teraz jakiś sojusz nowy powstał Nadchodzimy Nocą coraz ciekawiej w czołówce się dzieje a na m43 nudy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Najwidoczniej jeszcze zamieszania nie zrobiliście. Ja się raczej interesuję zachodem i ew. południem.

Ptaku, jeśli możesz odezwij się do mnie na PW. To może zaproszę na małą rozmówkę na TS3 ;)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

w to nie wątpię ;) to samo pewnie myślą rebelsi ale co tu się będzie dziać jak cuda się zaczną ;p i tu najwięksi wrogowie staną się najlepszymi przyjaciółmi , rozumiem że sojusze paktowe połączą siły ale żeby wrogowie robili takie fuzje ? a chyba nie po to budowało się swoje imperium żeby potem poprzez takie oszustwo zbudować cud , według mnie powinien być zakaz przechodzenia z sojuszu do sojuszu przez okres od rozpoczęcia budowy cudu. co do shadow to ostatnio zauważyłem że kolos ugina się na swoich glinianych nogach , mam rację ? pewnie nie odpowiesz na to pytanie ale rapki mówią same za siebie , do tego te masowe urlopy co mnie w sumie cieszy bo będzie łatwiej , z drugiej strony trochę mniej kulturki wpada :D
 
Do góry