Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
O widzę kolega wrócił do własnego nicku i od razu język pisania zmienił.Już nie bluźni nie wyzywa :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Pokaż mi jak tracimy wioski ? to wy od mojego powrotu tracicie i tracic bedziecie :) DH mialo sie rozpasc ? haha niezla bajka, to luzaki sie rozpadaja, wywalacie ludzi z soja bo cos tam, bez powodu leca, co do podbijania, popatrz na to ze wy tylko swoich przejmujecie i nieaktywnych, udalo sie wam podbic nam miasto ? spoko odbijemy, nie musze niczego udowadniac, zobaczymy niedlugo kto bedzie cienko piszczal :) a za te tematy na karczmie swiatowej oberwie ci sie, bo nie potrafisz tego w twarz powiedziec a obrabiac tylek za plecami to potrafisz



cześć adaś, jak tam leci w dzikich hordach?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

O widzę kolega wrócił do własnego nicku i od razu język pisania zmienił.Już nie bluźni nie wyzywa :rolleyes:

po pierwsze nie kolega bo sie nie znamy
po drugie troszke grzeczniej

a tamte konto jest stare za casow kappa i mam je gdzies ;p
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

cześć adaś, jak tam leci w dzikich hordach?

dobrze, teraz kilka miast stracilismy przez blad w strategii 2 graczy i przez 1 typka co klamal w zye oczy, napisal mi ze nie byl na grze jak mu wjechali kolonem a posty na forum mowily ze bym w tych godzinach takze widzis jaki bajzel jest, poza tym juest ok tylko 1 brud tu napisze
29.10.2011 dostalem wiadomosc o akcji zawieszenia broni i mialo obowiazywac tego samego dnia jak to dostalem po polnocy czyli juz 30.10.201 o godzinie 0.00.01 nie mozna bylo atakowac sojuszy ktore sie zgodzily na zaiweszenie broni, natomiast luzaczki oczywiscie nie przestrzegali tych zasad i odnotowalem kolo 30 atakow na moich graczy, co misie nie podoba i nastepnym razem luzacy beda mieli problemy bo zlamali slowo, i kto im teraz zaufa ? to banda oszustów i krętaczy, kara powinna bys surowa i niedlugo ją otrzymaja hehe
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

po pierwsze nie kolega bo sie nie znamy
po drugie troszke grzeczniej

a tamte konto jest stare za casow kappa i mam je gdzies ;p

Oj nie koledzy i dobrze.Chwała Bogu.Nic przyjemnego mieć za znajomego kogoś takiego a co do grzeczności to proszę spojrzeć w lustro i odpowiedzieć sobie na pytanie komu kultury osobistej brakuje.Wyzywasz innych jak psów bo olewasz inne konto.Wydaje się Tobie,że z innego konta to wolno no i nie nazywaj się żywą legendą kappy bo do tego nie wystarczy mieć x miast a trzeba zdobyć szacunek sojuszników jak i wrogów.Pozdrawiam i więcej dyskusji prowadzić nie będę.Nie ten poziom.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

... i nie nazywaj się żywą legendą kappy bo do tego nie wystarczy mieć x miast a trzeba zdobyć szacunek sojuszników jak i wrogów.Pozdrawiam i więcej dyskusji prowadzić nie będę.Nie ten poziom.



to masz problem bo kazdy z kappa mnie szanuje zarowno byli sojusznicy jak i wrogowie, malo wiesz bo jestes nowy, pogral bys na innych swiatach to by ci galka opadla z opini innych na moj temat, zreszta gralem pod innym nickiem aby tutaj nikt nie wiedzial kim jestem, ty nigdy nie dojdziesz do takiego poziomu zeby byc legenda a niektorzy gracze maja mnie wpisanego nadal w pforilu chociaz nie gram tam od ponad 6 miechow wiec zastanow sie co piszesz chlopczyku bo jestes przy mnie malutki jak bobasek przy kliczce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Ehh, ależ wy się wszyscy lubicie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Panowie Rzymianie,
Cytuje Mistrza jakby ktoś z was nie skojarzył nazwy miasta:


Petroniusz bredzi




"Życie jest śmiechu warte, więc się z niego śmieję
Choć na paru zasadach jednak mi zależy:
Nie mam zwyczaju pijać wina, nim dojrzeje,
Do ust owoców morza nie biorę nieświeżych.
Raczej zmilczę, niż powiem coś, co nic nie znaczy -
Bezsensu dzieckiem chaos, gwałt dzieckiem chaosu;
Szczęścia gwałtem nie pragnąc, unikam rozpaczy,
Można mnie skrzywdzić, wyśmiać - upodlić nie sposób.

Mogę upodlić się sam - przełknąwszy pogardę
Błyszczeć wśród stręczycieli, morderców, lichwiarzy,
Którzy myślą, że rządzą... uśmiech mieć na twarzy
I piać głośno z zachwytu nad Ahenobarbem.

Ale złych wierszy nie da się słuchać bez wstrętu,
Na uczcie Trymalchiona sycić się bez mdłości.
Chamstwo się szybko w togach senatorskich mości,
Lecz nie skryje bezguścia, nie zgubi akcentu...

Niemniej musimy wstydzić się wiedzy i smaku,
Ukrywać się z wykwintem słowa, dzieła, gestu,
By czasem nie urazić dostojnych pętaków,
Nie budzić gniewu bogów i nie drażnić plebsu.

W tym bajorze, co z naszych czasów pozostanie
Lękam się, że po władzę sięgną chrześcijanie...

Po naszym rozbestwieniu przyjdzie na nich pora:
Dysząca żądzą zemsty bezwzględna pokora.

Kara za uśmiech, zapach, dotyk i spojrzenie,
A za miłość do piękna - wieczne umartwienie.

Tęsknisz do mogiły, tarzasz się w popiołach,
Lecz nie wolno ci umrzeć, aż cię Bóg przywoła.

Nie należy istnienia traktować zbyt serio,
Choć jest próbą wierności. Śmiercią płacisz wierność.

Nie należy się życiem zbyt łapczywie sycić -
Śmierć w męczarniach z przeżarcia - co to jest za życie?

Nie należy się życia zbyt kurczowo trzymać -
Strata bardziej zaboli, a ucieczki nie ma.

Tak czy tak nas zabije - ogniem, krzyżem, nożem

Dzisiaj - ludzka nienawiść.

Jutro - Miłość Boża.

Nawet, jeśli unikniesz wyroku, czy kary

Umrzesz.

Chory, jęczący, bezsilny, bo stary.

Tyle trudu, co pluskwę po ścianie rozmazać.

Ani chwili na chichot. Odraza, odraza...

Czy nie lepiej więc zająć się sobą zawczasu?

Oszczędzając i bogom, i ludziom ich czasu?

Wedle swych upodobań,

Gustów i skłonności?

Samemu,

Z ukochaną?

Przy uczcie wśród gości?

Nie dając satysfakcji ludziom ani bogom,

Że nam życie odebrać lub darować mogą...

Wolę sam sobie wręczyć ten jedyny prezent.

Tyle krwi.

Tyle żółci.

Za dużo.

Już bredzę.

Z białej dłoni wyrasta purpurowa gałąź
Ciepłe ciało Arbitra z wolna się marmurzy
Tyle woli w człowieku ile krwi w kałuży
Niemało"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

[report]e4c14edc14818d5e36f4efefa991530e[/report]

Jak kolos walczył z (jak Wy to mówicie ?) NOOBKIEM

Romme
Perezg7
RZYM

Petroniusz bredzi
kkubiszon
ATLANTYDA

Morale: 81 % Szczęście: 11 %

61 łodzi 996 procarzy w basenie portowym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Piszcie o grze i o tym jak wam idzie, a nie jakie są miedzy wami relacje..
 

DeletedUser11782

Guest
[report]e4c14edc14818d5e36f4efefa991530e[/report]

Jak kolos walczył z (jak Wy to mówicie ?) NOOBKIEM

Romme
Perezg7
RZYM

Petroniusz bredzi
kkubiszon
ATLANTYDA

Morale: 81 % Szczęście: 11 %

61 łodzi 996 procarzy w basenie portowym


ten raport mowi kto jest noobem, na pewno jest nim agresor ktory nie ma pojecia pewnie czemu stracil cale wojsko i nie zdobyl nawet 1pkt walki xD
ale spokojnie w nie tylko w takich sojach tak bywa, prym w tym dziela luzaki :) chyba ze 30 atakow takich otrzymalem, moze jeszcze jakis raport sie uchowal to dam tutaj hehehe

-----------------------------------------------------------------------

Piszcie o grze i o tym jak wam idzie, a nie jakie są miedzy wami relacje..

w grze idzie dobrze, przynajmniej niektórym, ale sam wiesz ze danego słowa nie dotrzymali luzacy do tego pomylili daty bo są głupkami jak widać, ludzie im piszą ze zakaz ataków dzisiaj tzn do 23.59 można atakować gdzie widniała data 29.10 a oni nawet 30 atakowali bo myśleli ze do północy dnia 30.10 im wolno. Ci ludzie są mało inteligentni ale nie dziwie się skoro lider zamiast uczyć się to wagaruje i gra w grepo, bo to jego cale życie :) i jeszcze coś ja wyzywam ? koleżko poczytaj sobie co piszą luzacy w karczmie światowej i zobaczysz komu brak jest kultury, ja tylko na chamstwo odpowiedziałem chamstwem bo nie jestem ciota która będzie sadziec cicho jak na niego krzyczą albo jak go bija, oddaje tym samym, cwaniakują ostro ale jak widać tylko w papie są mocni, i czekam na jednego mocarza co mi grozi ze przyjedzie do mnie i mnie pobije hehe no dawaj dawaj zobaczymy :)

Post pod postem. Używaj opcji "edytuj" //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

w grze idzie dobrze, przynajmniej niektórym, ale sam wiesz ze danego słowa nie dotrzymali luzacy do tego pomylili daty bo są głupkami jak widać, ludzie im piszą ze zakaz ataków dzisiaj tzn do 23.59 można atakować gdzie widniała data 29.10 a oni nawet 30 atakowali bo myśleli ze do północy dnia 30.10 im wolno. Ci ludzie są mało inteligentni ale nie dziwie się skoro lider zamiast uczyć się to wagaruje i gra w grepo, bo to jego cale życie :) i jeszcze coś ja wyzywam ? koleżko poczytaj sobie co piszą luzacy w karczmie światowej i zobaczysz komu brak jest kultury, ja tylko na chamstwo odpowiedziałem chamstwem bo nie jestem ciota która będzie sadziec cicho jak na niego krzyczą albo jak go bija, oddaje tym samym, cwaniakują ostro ale jak widać tylko w papie są mocni, i czekam na jednego mocarza co mi grozi ze przyjedzie do mnie i mnie pobije hehe no dawaj dawaj zobaczymy :)

Ja doskonale wiem co piszą, bo mam to nabierząco ;>
Powoli zaczyna mnie irytować, ta wasza kłótnia..
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

czy ja sie kłoce ?
specjalnie nie przyjalem karczmy top 10 bo nie mam zamiaru czytac glupot malo inteligentnych luzakow, twierdza ze ta gra jest moim zyciem ? niech spojrza w lustro bo poki co moge tutaj zacytowac paru innych graczy z sojuszu shadow czy imperium rebels i luzakom bedzie wstyd ;p a nie mi. Z nimi nie bede rozmawiac bo :
1 - nie da sie
2 - uwazaja sie za wyzszych i lepszych
3 - nie potrafia pisac po polsku ( pewnie mowic tez)
4 - za bystrzy to oni nie sa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Romme
Perezg7
RZYM

Petroniusz bredzi
kkubiszon
ATLANTYDA

Morale: 81 % Szczęście: 30 %


Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
Otrzymane punkty walki: 541. Zostaną one wkrótce uwzględnione w rankingu.

[report]8105d8ab20d81fd3393b7ff8bdc16b46[/report]

Mój rzymianin znów przyszedł.
Ponad 300 ludzi i 40 konnych na dno...
Rybacy z tego portu zaczynają się skarżyć, że łowią więcej szkieletów niż ryb....
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Romme
Perezg7
RZYM

Petroniusz bredzi
kkubiszon
ATLANTYDA

Morale: 81 % Szczęście: 30 %


Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
Otrzymane punkty walki: 541. Zostaną one wkrótce uwzględnione w rankingu.

[report]8105d8ab20d81fd3393b7ff8bdc16b46[/report]

Mój rzymianin znów przyszedł.
Ponad 300 ludzi i 40 konnych na dno...
Rybacy z tego portu zaczynają się skarżyć, że łowią więcej szkieletów niż ryb....

a moim zdaniem jest inaczej, rybki nie biora bo sa najedzone hehe ;)
a szkielety mozesz wykorzystac hehe :) twoja flota bedzie przypominac okrety piratów xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Madryt
Perezg7
RZYM

Petroniusz bredzi
kkubiszon
ATLANTYDA

Morale: 81 % Szczęście: 30 %


1009 PROCEK
-1009
213 KAWALERÓW
-213

Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
Otrzymane punkty walki: 1778. Zostaną one wkrótce uwzględnione w rankingu.
[report]686a751f53d040416ef45f8f238ed93e[/report]

I znów odpadła głowa 'temu rzymianinu'
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

dobrze, teraz kilka miast stracilismy przez blad w strategii 2 graczy i przez 1 typka co klamal w zye oczy, napisal mi ze nie byl na grze jak mu wjechali kolonem a posty na forum mowily ze bym w tych godzinach takze widzis jaki bajzel jest, poza tym juest ok tylko 1 brud tu napisze
29.10.2011 dostalem wiadomosc o akcji zawieszenia broni i mialo obowiazywac tego samego dnia jak to dostalem po polnocy czyli juz 30.10.201 o godzinie 0.00.01 nie mozna bylo atakowac sojuszy ktore sie zgodzily na zaiweszenie broni, natomiast luzaczki oczywiscie nie przestrzegali tych zasad i odnotowalem kolo 30 atakow na moich graczy, co misie nie podoba i nastepnym razem luzacy beda mieli problemy bo zlamali slowo, i kto im teraz zaufa ? to banda oszustów i krętaczy, kara powinna bys surowa i niedlugo ją otrzymaja hehe

przeczytałem ten pierwszy że się nie znamy, długo może w waszym soju nie bylem ale do 3 miast doszedłem i potem wam oddałem bo pykam na my i mało czasu na 2 swiaty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Co tak ciszą i nudą zawiewa? ;-)

Jak tam wojna z Luzaków z DH?
Dalej się męczycie :)?
 
Do góry