Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ahah czekalem na troche szybszy sw ;]
Rowniez witam,chyba bedzie tu sporo osob gralo.Szybszy sw+stary system podboju
 

DeletedUser

Guest
No też mam taką nadzieje ale taka szybkość też jest dobra
 

DeletedUser9664

Guest
Tłumy ludzi zgwałconych moralnie na KSI zaczęły lgnąć...
Chyba szukają następnej szansy xd
 

DeletedUser

Guest
Mi na Omikronie nie wyszło więc zacząłem grę na Pi, a co mi tam, pewnie i tak skończę jak zawsze z braku czasu..
 

DeletedUser

Guest
Ja teraz gram na Omikronie i tutaj ciekawe jak ja to wszystko udźwignę, sojusze na razie patrze jakieś nie znane zobaczymy jak to będzie za kilka dni
 

DeletedUser

Guest
A ja gram i na Omikronie, i na Pi.
Ten drugi jest lepszy, taki świeżuchny ;d
 

DeletedUser

Guest
wedlug mnie troche niepotrzebna jest opcja aby skracac czas rekrutacji :S
premiumowicze juz wogule beda szalec ;[
Mam nadzieje ze sobie poradze na tym sw,ostatnim razem radzilem sobie dobrze ttylko mialem nieplanowane zdazenie ktore trwalo 3 dni i sie okazalo po poworcie ze nie mam polis.Wiec tu ruszam z grubej rury,musze sie w koncu nagrac
 

DeletedUser

Guest
Zapowiada się na to, że niedługo nowe światy będą powstawać co 48 godzin...
 

DeletedUser

Guest
Ja już sobie gram;p
Jak na razie to spoko jest.
Wiecie może czy jak jest większa prędkość świata to więcej surki można splądrować?
Zapraszam do sojuszu ŚMIERCIOŻERCY
 

DeletedUser

Guest
ja po pierwszym byłem 2 huh xD A tak wgl. to dużo bedzie ludzi bo to pierwszy po paru, świat ze starym systemem ;P
 

DeletedUser

Guest
byłem 5:Djestem 21:D ale ranking to nie wszystko, niektórzy zapominają że liczy się tylko dobra zabawa:cool:
 

DeletedUser

Guest
człowiek zaczyna grę... sam na wyspie cisza i spokój a tu nagle bydło się zjawia i cała wyspa zajęta:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
hehe,przez kolejne 5 dni bedzie trwala obserwacja wyspy.Zobaczymy jak bedzie wygladal wyscig pt walki ;],jest o wiele ciekawszy
 

DeletedUser

Guest
mnie sie podoba:Dna omikronie to niektórzy wojny planowali przed upływem czasu ochrony:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Nowe odświeżenie i 40 pozycja idę w górę o 23 pozycję:p:p. Ale teraz będę spadał bo nie mam surowców, a ten świat dali tak szybko bo chcą doganiać innych co mają już Omegę, albo że są wakacje.
 

DeletedUser

Guest
Legion Of Chaos jak sie rozpedzili z graczami ;]

Paladyni zaraz pobija rekord paktow na Pi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry