Sytuacja na świecie - Pi

• Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

karkii

Guest
ahah czekalem na troche szybszy sw ;]
Rowniez witam,chyba bedzie tu sporo osob gralo.Szybszy sw+stary system podboju

mayys10

Guest
No też mam taką nadzieje ale taka szybkość też jest dobra

Squnqs

Guest
Mi na Omikronie nie wyszło więc zacząłem grę na Pi, a co mi tam, pewnie i tak skończę jak zawsze z braku czasu..

mayys10

Guest
Ja teraz gram na Omikronie i tutaj ciekawe jak ja to wszystko udźwignę, sojusze na razie patrze jakieś nie znane zobaczymy jak to będzie za kilka dni

Atuan

Guest
A ja gram i na Omikronie, i na Pi.
Ten drugi jest lepszy, taki świeżuchny ;d

karkii

Guest
wedlug mnie troche niepotrzebna jest opcja aby skracac czas rekrutacji :S
premiumowicze juz wogule beda szalec ;[
Mam nadzieje ze sobie poradze na tym sw,ostatnim razem radzilem sobie dobrze ttylko mialem nieplanowane zdazenie ktore trwalo 3 dni i sie okazalo po poworcie ze nie mam polis.Wiec tu ruszam z grubej rury,musze sie w koncu nagrac

Heartless

Guest
Zapowiada się na to, że niedługo nowe światy będą powstawać co 48 godzin...

er010

Guest
Ja już sobie gram;p
Jak na razie to spoko jest.
Wiecie może czy jak jest większa prędkość świata to więcej surki można splądrować?
Zapraszam do sojuszu ŚMIERCIOŻERCY

Sebizzz

Guest
ja po pierwszym byłem 2 huh xD A tak wgl. to dużo bedzie ludzi bo to pierwszy po paru, świat ze starym systemem ;P

Ogar111

Guest
byłem 5:Djestem 21:D ale ranking to nie wszystko, niektórzy zapominają że liczy się tylko dobra zabawa:cool:

Ogar111

Guest
człowiek zaczyna grę... sam na wyspie cisza i spokój a tu nagle bydło się zjawia i cała wyspa zajęta:rolleyes:

karkii

Guest
hehe,przez kolejne 5 dni bedzie trwala obserwacja wyspy.Zobaczymy jak bedzie wygladal wyscig pt walki ;],jest o wiele ciekawszy

Ogar111

Guest
mnie sie podoba:Dna omikronie to niektórzy wojny planowali przed upływem czasu ochrony:rolleyes:

mayys10

Guest
Nowe odświeżenie i 40 pozycja idę w górę o 23 pozycję:p:p. Ale teraz będę spadał bo nie mam surowców, a ten świat dali tak szybko bo chcą doganiać innych co mają już Omegę, albo że są wakacje.

karkii

Guest
Legion Of Chaos jak sie rozpedzili z graczami ;]

Paladyni zaraz pobija rekord paktow na Pi

Ostatnio edytowane przez moderatora: