Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ehhh, chętnie bym wrócił do walki z TLTC.
Moje najlepsze czasy z grepolis, kiedy z tltc przeszedłem do mrówek ;i całe tltc na mnie poszło ;dd
ale tą historię to delta zna, więc po co mam opisywać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Znają ją tylko Ci co byli od początku ;)
 

DeletedUser6946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nom, racja ;)
świerzaki raczej nie ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ja znam koniec :D ale niedokładnie :/// Bo dopiero w marcu lub kwietniu zaczynałem :p ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Żal :/ Aktywność ... Ciekawe gdzie :p Ludzie ? Donny jesteś ? Co tam ... Ja tyle powiem że jutro w nocy o północy podskoczę o 4 wiochy :p czyli jakieś ... 54364pkt :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

prawda jest taka ze wiekszosc osob poznikalo i przesto wiekszosc sojuszy przechodzila gruntowna zmiane :) bart wiadomo ze troszke halasu z toba bylo :) mi tam podobala sie ta gra z samego poczatku jak wiekszosc ludzi tworzylo cala zabawe i wszystko tworzylo jedna calosc :) wojny wojny i jeszcze raz wojny dominowaly i wtedy weterana chcialo sie grac :) ale prawda jest taka ze juz tylko nieliczne pierwsze sojusze wciaz egzystuja i wciaz posiadaja swoja orginalna nazwe choc niestety juz tylko nieliczni gracze pozostali z tych ekip ..... jesli patrzec na poczatki delty to juz tylko nieliczni pozostali w grze pewnie mozna ograniczyc liczbe do okolo 100 z tych co sa w praktyce od samego poczatku delty :) co trzymalo nas w grze tak naprawde ....????????
ludzie z kturymi wieczne rozmowy na forum i spamowanie pozwalalo na to ze czas spedzony na grze nam sie nie nudzil :) wiec co mozna zrobic to pozdrowic dawna 100 tytanow i pare jeszcze osob kture pozniej dochodzily a nawet tych co byly w innych sojuszach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

swirek i powinienes odbierac jak do ciebie ktos dzwoni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Kogo ja widzę na tym forum ;) m84 :p poprawka , pisze się który* , nie ktury :p Po za tym graczy o początku jest trochę więcej , zaliczmy do nich minimum tych co maja powyżej 1mln pkt ... Po za tym świrka tutaj Mruki nie ma :p raczej :D
 

DeletedUser6946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ehhh, mruki, tamte czasy już nie wrócą :<
jak bym miał znowu zacząć grać to tylko z ekipą z delty, nie chodzi mi tu tylko o mrówki ale też o tytaników i katetów ;d
Ale nie powiem, chciałbym jeszcze pograć ;)
600 złota mam na koncie ;dd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Po co się chwalisz swoim złotem ;P po za tym kateci się rozpadli a o podobnej nazwie jest tylko ich aka ...
 

DeletedUser

Guest
Elo!Siema!Ściema!

Siema siema wszystkim.Chwilę mnie nie nie było.Wszystko przez szkołę:mad:(spr i kartkówki). Ale okej nie odchodzę za bardzo od tematu.Co tam słychać?Było coś poważnego?Wojny itp?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Elo!Siema!Ściema!

Ta, jakbyś nie zauważył od dawna S.P.Q.R, N.S.S, Activity i inni walczą z TC i ich koalicją ;)
A tak w ogóle to Tytani zaczynają się bać bo zrobili fuzję z swoją akademią. Może jeszcze połączą się z Warriors :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Podobno planują to zrobić z jeszcze jakimś sojuszem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Rzadko tutaj zaglądam i się "udzielam". Jak coś to pisz na nowe gg.... Seba posiada... albo napisz na pw do mnie op ile odblokują mi konto...
napisz do pepkuty o nowy nr gg albo do Jaworka o nowy nr kom...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

a ja?
dawaj nowe gg... :D
czy też mam je? o_O

w każdym bądź razie... dla mnie v2 to załamanie nerwowe... ;/ :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie jest aż tak źle. Będzie w kogo rzucać zarazę :)
 

DeletedUser

Guest
czesc

Witam wszystkich graczy Delta... :)
pozdrawiam dawnych znajomych.. oieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zapraszam na nowy świat.. jak tylko powstanie :)
 
Do góry