Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Adi ake w ich przypadku są to specjalnie szkolone jednostki, do szpiegostwa przemysłowego...
Od tych krecików KGB się uczyło podstaw... xDD :cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Adrianie:) Niekiedy wypada zachować umiar i trzymać języczek za zębami. Ton wypowiedzi jakim się legitymujesz nie świadczy o tobie dobrze.
Jesteś jednym wielkim hipokrytą, bo tak naprawdę to od "leszczyków" (itd) wyzywać powinieneś swoją ekipę, a zwłaszcza siebie. Dużo o tobie słyszałem i powinieneś się palić ze wstydu za swoje poczynania:) Oczywiście nie uogólniam, bo tak narpawdę w KM jest wielu dojrzałych i budzących szacunek graczy. Niestety w tym momencie już ten szacunek straciłeś.
Nie wskazałem na FO o jakiego gracza chodzi, bo uznałem, że lepiej będzie ukarać was/koleżankę szpiona w grze. Obnażanie się publicznie z takich informacji jest tylko i wyłącznie charakterystyczne dla niedowartościowanych typów. Ja takim nie jestem:)
W gwoli ścisłości... nie wspominałem nigdzie na FO, że chodzi o szpiona KM:) Wyluzuj kolego, bo chyba gra ci nie służy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jeden z nich wyleciał od nas i został w trybie pilnym przyjęty do RI. To przykre.

Nie lubie, jak opuszcza sie pewne fakty, czyniac z logicznego ciagu zdarzen jakies pogmatwane historie:)

Zostalo ustalone, iz pewna kobieta od czyszczenia rur, potocznie zwana kretem, nie znajdzie miejsca w zadnym z sojuszy. Nawet nie tyle za kretowanie, co jest zwyczajem powszechnie w grze przyjetym, co za ogolne, rynsztokowe formy wypowiedzi. Jak sie okazalo kilka dni pozniej- slowa nie mialy zadnej mocy- kolezanka znowu grzala miejsce w sojuszu kolezanki marty:) Coz, sprawe moznaby w tym momencie olac. Jednakze nie... przyjeta kretowata bialoglowa zaczela atakowac szpiega wydalonego z KM i przejmowac jego wioski w imie...hm...obrony idealow...?:D

Coz mielismy zrobic?:) Pozwolic na szerzenie sie tak dalece bezczelnej hipokryzji?:) Tak, szpieg ktory byl u Was, zostal przez nas wtedy przyjety w trybie pilnym.

I masz racje Marto- to jest tak naprawde bardzo przykre.
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Niekiedy wypada zachować umiar i trzymać języczek za zębami
ja nie umiem ? sry zebym byl konfidentem to duzo moich wrogow na kazdym swiecie byl podostawala bany to tylko swiadczy o tym ze nie potrafia grac ;)

wyzywać powinieneś swoją ekipę, a zwłaszcza siebie

siebie niby za co ? jak masz jakies dowody ze gram nie uczciwie albo ze pomysl ze szpiegiem to byl moj pomysl to prosze wal smialo :D

Dużo o tobie słyszałem i powinieneś się palić ze wstydu za swoje poczynania

to wal prosto z mostu co tam ci po glowie chodzi ja nie mam nic do ukrycia ;)

Niestety w tym momencie już ten szacunek straciłeś
na szacunek innych trzeba sobie zapracowac ten swiat juz dlugo trwa a ja przegralem pierwszym razem a teraz to nie mam na kim wyrobic sobie szacunku :mad:

Nie wskazałem na FO o jakiego gracza chodzi, bo uznałem, że lepiej będzie ukarać was/koleżankę szpiona w grze
mogles nie poruszac tego tematu to i ja bym nie poruszal

Nie przypominam sobie żeby RI kiedykolwiek zapuszczało kreta w jakimś sojuszu; rzucanie haseł na wiatr przez ciebie na prawo i lewo, że jakoby RI miało u was szpiona jest żałosne. Jesteś przewrażliwiony po prostu

mialo i chyba dalej ma ? tak samo cwoki z BSET maja bo bez nich grac nie potrafia a robia z siebie bog wie kogo

nie wspominałem nigdzie na FO, że chodzi o szpiona KM
jak juz pisalem mogles nie poruszac tematu tego to by nie bylo tej dyskusji
z Marta tez sobie o tym porozmawiam :mad:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Cytat:
nie wspominałem nigdzie na FO, że chodzi o szpiona KM
jak juz pisalem mogles nie poruszac tematu tego to by nie bylo tej dyskusji
z Marta tez sobie o tym porozmawiam:mad:

Wielu znakomitych graczy marnuje się w KM dzięki takiemu szefostwu:)
W RI każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii i nawet w najmniejszym stopniu nikogo nie karcimy za nie;) Szanujemy się nawzajem;)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

qswa jak nie omikron to ksi

Jak już wspomniałem wcześniej, wielu znakomitych graczy marnuje się w KM dzięki takiemu szefostwu
W RI każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii i nawet w najmniejszym stopniu nikogo nie karcimy za nie Szanujemy się nawzajem

o waszej radzie to takie sluchy chodza ze dziwie sie ze jeszcze z wami ktos tam gra
nic nie widzicie po za swoimi 4 literami nie ciagnij tego tematu dalej bo zaczne wasze brudy tutaj publicznie pokazywac jaka ta wspaniala rade ma RI
a po za tym jak prowadzisz ze mna dyskusje
to odpowiadaj na to o co pytam a jak nie to nie dyskytuj :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

qswa jak nie omikron to ksi



o waszej radzie to takie sluchy chodza ze dziwie sie ze jeszcze z wami ktos tam gra
nic nie widzicie po za swoimi 4 literami nie ciagnij tego tematu dalej bo zaczne wasze brudy tutaj publicznie pokazywac jaka ta wspaniala rade ma RI
a po za tym jak prowadzisz ze mna dyskusje
to odpowiadaj na to o co pytam a jak nie to nie dyskytuj :mad:


tak, tez slyszalem o naszej radzie sporo ciekawych kwestii... sporo wyczytalem, jacy to jestesmy zli i niedobrzy z PW przesylanych od naszych graczy, pisanych przez waszego gracza:D Troche sie dziwili, co te pw do nich maja znaczyc:D ot, takie zrzucanie ulotek propagandowych, jak to swego czasu czynili komunisci w chinach :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

A tyś jakiś VIP, że robisz mi jakąś łaskę w sprawie dalszej dyskusji? Co mnie jakiś omikron twój obchodzi?

o waszej radzie to takie sluchy chodza ze dziwie sie ze jeszcze z wami ktos tam gra

Cieszę się, że "słuchy" chodzą:) W "słuchy" wierzą jedynie stare baby na wsi i wyznawcy Kaczyzmu. Utożsamianie się z nimi w dzisiejszych czasach myślę, że nie jest powodem do dumy:)
Chętnie zobaczę do czego wasz szpicel był zdolny. Pozwolisz, że ocenię? :>

ps.

Cytat:
to wal prosto z mostu co tam ci po glowie chodzi ja nie mam nic do ukrycia

Proszę bardzo: Otóż Kneblowanie własnych graczy w wyrażaniu własnych opinii nie przystoi żadnemu szanującemu się sojuszowi. Ostatnio podobnego knebla dostał ks. Boniecki i uwierz, że jego oprawcy nie wyszli na tym najlepiej:)

tak, tez slyszalem o naszej radzie sporo ciekawych kwestii... sporo wyczytalem, jacy to jestesmy zli i niedobrzy z PW przesylanych od naszych graczy, pisanych przez waszego gracza:D Troche sie dziwili, co te pw do nich maja znaczyc:D ot, takie zrzucanie ulotek propagandowych, jak to swego czasu czynili komunisci w chinach :D

... chociaż w niektórych przypadkach ta ich propaganda jest całkiem skuteczna;) Przecież w końcu udało im się przekupić 5 graczy BSET. Znaczy się teraz już "dezerterów" BSET:) Ale musieli mieć pierdla, że tak szybko uciekali
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Coś nam się Adriankidler :) , rozochocił i animuszu nabrał i wszystko wie i nawet jest zabawny hehe Wesołych świąt Aduś killllllllllllllllllllllllllllller :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

WESOŁYCH ŚWIĄT WAM WSZYSTKIM. SOJUSZNIKOM i WROGOM :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ostatnio podobnego knebla dostał ks. Boniecki
Po tym co ten osobnik wygadywał, to się nie dziwię, że mu zamknęli twarz. Kapowali ludzie, kapowali i księża. Na wielu są teczki. Na niego też. Za czasów komuny taki Boniecki był jak teraz kret w Grepolis. Że też tacy ludzie mają jeszcze czelność się wypowiadać publicznie i kreować na autorytety. Nie wspominam już o śmiesznym autorytecie Bolku Wałęsie. Kaczyzm jest wyśmiewany, ale przynajmniej ludzie go popierający mają wartości i zasady, których nigdy nie będą mieli ludzie bez honoru.

PS, masz lewy awatar.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Po tym co ten osobnik wygadywał, to się nie dziwię, że mu zamknęli twarz. Kapowali ludzie, kapowali i księża. Na wielu są teczki. Na niego też. Za czasów komuny taki Boniecki był jak teraz kret w Grepolis. Że też tacy ludzie mają jeszcze czelność się wypowiadać publicznie i kreować na autorytety. Nie wspominam już o śmiesznym autorytecie Bolku Wałęsie. Kaczyzm jest wyśmiewany, ale przynajmniej ludzie go popierający mają wartości i zasady, których nigdy nie będą mieli ludzie bez honoru.

PS, masz lewy awatar.

Mają, mają wartości i zasady, identyczne jak ma lukaszenka z Torunia;p Za wszelką cenę dorwać się do władzy, nie patrząc na to jak wielki młynek z głowy robi się drugiemu człowiekowi:) Temat rzeka, ani ja tobie nie przemówię do rozumu, ani ty mnie. Poza tym są święta, trzeba się pojednać przez ten czas, nawet jeśli Polska jest "zniewolona i utraciła swoją suwerenność:D", jak to zwykł mówić człowiek, który w domu trzyma setki kotów, a nie rodzinę:).

ps. a ty w ogóle nie masz:>

Wesołych Świąt wszystkim! Po świętach może mała impreza w czyimś porcie?;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Wesołych świąt ;) A tak btw. to przestańcie z polityką bo i tak każdy wie ze to coś u nas w kraju nie istnieje ;x
 

DeletedUser12549

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

nawet jeśli Polska jest "zniewolona i utraciła swoją suwerenność:D", jak to zwykł mówić człowiek, który w domu trzyma setki kotów, a nie rodzinę:).


Wesołych Świąt wszystkim! Po świętach może mała impreza w czyimś porcie?;p

W tym jedym zdaniu akurat prezesio ma racje, jest tylko jeden kraj na swiecie , w ktorym w dzien niepodleglosci po prawie 2mln stolicy, biega setka niemcow bijacych ludzi chcacych uswiecic ten dzien.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Biega przyjacielu, bo mają takie prawo:) Tak samo podane wczoraj miliony Polaków, którzy wyemigrowali po wejściu PL do UE, biegają po ulicach Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Nikt im tego nie broni. Na całym świecie różnej masy aktywiści robią rozpierduchy na nie swoim terenie.
Po drugie przecież zamknęli tych Niemców na jakiś czas, więc o co chodzi;)

Koniec Polityki:D

Jeszcze raz Wesołych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ja takze dolaczam sie do Waszych zyczen :)


A INVICTUSom dziekuje za fajerwerki, choroby i trzepania, bylo mi naprawde milo, ze zwrociliscie uwage na moja skromna osobe. Czuje sie wyrozniona :D :D :D ^^

Mimo wszystko wam takze zycze Wesolych Swiat i Szczesliwego nowego Roku (Roka?) :p
 

DeletedUser12549

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

a gdzie ten najbardziej honorowy z honorowych?
 

DeletedUser12549

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Biega przyjacielu, bo mają takie prawo:) Tak samo podane wczoraj miliony Polaków, którzy wyemigrowali po wejściu PL do UE, biegają po ulicach Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Nikt im tego nie broni. Na całym świecie różnej masy aktywiści robią rozpierduchy na nie swoim terenie.
Po drugie przecież zamknęli tych Niemców na jakiś czas, więc o co chodzi;)

Koniec Polityki:D

Jeszcze raz Wesołych.

akurat przyjaciolko, np. we Francji nie pobiegali za dlugo, chwila moment i defilada niepodeglosciowa mogla isc dalej
, szlakiem ktorym miala isc, tylko w Polsce takie rzeczy mozliwe , najwieksze swieto narodowe i grupka 300 debili moze zablokowac marsz 30tys osob.,ale jak obiecal wujek donadl miala byc 2 ir;andia mamy 2 bialorus:p
pozdrawiam
 

DeletedUser11382

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

dajcie spokój emigranta! Dzieki nim macie zielonom wyspe :( ci ludzie naprawde pracuja ciezko oczywiscie sa wyjatki ale zawsze tak jest wszedzie w karzdym narodzie a ci co tak glosno mowia niech sie wykarza chodzby podajac przyklady reform w naszym kraju by patrzac w przyszlosc widziec jakom kolwiek nadzieje dla naszego kraju! nierozumie was wogule wsyscy narzekacie a nic sie niezmienia:(pan tusk i kaczynski oraz palikot powini rabac drzewa w bieszczadach jedyny i prawdziwy polityk patryjota to jest marszalek nasz od niego powinismy pobierac naulki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Oj jak ten świat się zmienia.Pamiętam jak byłem w nieistniejącym już Rzym-e i jak cała jego rada cieszyła się,że z PON-a z NL podpisali.Nie ukrywam,że dzięki mojej osobie :D.Pamiętam również jak nie lubili RPG a teraz wielcy przyjaciele.Pewnych wartości sprzedawać i zmieniać się nie powinno jednak jak widać wszystko jest na sprzedaż nawet w wirtualnej grze.

Teraz przynajmniej wiesz z kim miałeś przyjemność grać :D
 
Do góry