Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Od ferdka sie prosze odstosunkowac. To byl swego czasu gracz SWAT, ktorego jechalismy na potege. G... wsparcia dostawal od swego wlasnego sojuszu i bronil sie sam swoimi silami.Bronil sie naprawde dobrze. Po czym zostal zdegradowany i posadzony o oddawanie nam wiosek za darmo.

RPG jest zgraja cholernych hipokrytow.

Dlatego ja sam bronie postawy bylego wroga.

Mysle ze to powinno dac wam cos do myslenia :p

Dalej wywalajcie niewygodnych ludzi, rzadcie jak cesarz na tronie. Sami rozwalicie swoj sojusz....
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Witam wszystkich

tyle ciekawych rzeczy sie dzieje na ksi a wy dalej wertujecie o tym co bylo
obrazony.gif


to narzuce temat
jezyk_oko.gif


1) ciewawy ten pon Bset i WLT/Nuntius na okres przedswiateczny
chytry.gif


2) co sie takiego wydarzylo na KSI ? ze DSE razem z RI chce isc na KM
zhm.gif


ps. jak cos wpadne pozniej zobaczyc czy temat sie rozwinol

23_130_3.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11241

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

1) Ja póki co słyszałem tylko informacje że mamy zawieszenie broni z WTF(WLT już nie ma teraz jest to WTF) ;p
2)Z BSET do KM odeszło kilku zdrajców, na co reakcja mogła być tylko jedna
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

haha.. odeszli sami.. I od razu ze zdrajcy...

A może warto by się zastanowić czemu takie osoby jak Ares i reszta odeszły? co było nie tak po waszej stronie??


Adrian.. jeśli o to chodzi to NL nie podpisało się na święta.. z obawy o życie jednego z założycieli... Któremu już szykowali garnek i palenisko,., by rozgotować żylaste mięso... ;/ xD :D:D
 

DeletedUser11241

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Retryk, moim zdaniem odejście do sojuszu z którym toczymy wojne zawsze jest zdradą nie zależnie od powodu i mimo iż zdaje sobie sprawe dlaczego odeszli, uważam ich za zdrajców,
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Od ferdka sie prosze odstosunkowac. To byl swego czasu gracz SWAT, ktorego jechalismy na potege. G... wsparcia dostawal od swego wlasnego sojuszu i bronil sie sam swoimi silami.Bronil sie naprawde dobrze. Po czym zostal zdegradowany i posadzony o oddawanie nam wiosek za darmo.

RPG jest zgraja cholernych hipokrytow.

Dlatego ja sam bronie postawy bylego wroga.

Mysle ze to powinno dac wam cos do myslenia :p

Dalej wywalajcie niewygodnych ludzi, rzadcie jak cesarz na tronie. Sami rozwalicie swoj sojusz....
To że umie grać to jedno, a to jak się zachowuje to co innego. Jakbym mógł być bardziej aktywny to by inaczej w tym sojuszu pewnie było, a tak jest jak jest i nic nie poradzę. Zobaczymy czy wyjdzie to na dobre czy nie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Retryk, moim zdaniem odejście do sojuszu z którym toczymy wojne zawsze jest zdradą nie zależnie od powodu i mimo iż zdaje sobie sprawe dlaczego odeszli, uważam ich za zdrajców,

To zrozumiałe, jaki masz tok myślenia... ale czasem warto jak to mawiają postawić się na ich miejscu...

Ogólnie ja nie wnikam... sprawa mnie nie dotyczy,
jedyne co mnie tylko Ciekawi czy BSET naprawdę tak podupada, że chcieli wykorzystać przerwę świąteczną, do ataków na 1 wroga... zabezpieczając na xx dni inne granice?? (żarcik)

No cóż... swoją drogą potrzebna wam jakaś składka na antydepresanty, i proszki na stres dla DSE?? ;] ^_^ <również żarcik>
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Witam wszystkich
1) ciewawy ten pon Bset i WLT/Nuntius na okres przedswiateczny
chytry.gif

a czy my mamy tylko za wrogów BSET ?:D
każdy wybiera to co dla niego w danej chwili jest wygodne patrząc na dobro sojuszu

a naszym paktowiczom w potrzebie wysyłamy wsparcie i to nie podlega dyskusji - bo to norma
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11241

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

uwierz mi, byłem w sytuacji podobnej, a kto mnie zna już jakiś czas ten wie o czym mówie ;p

BSET jeszcze się jakos trzyma i myślę, że jeszcze długi czas sie nas nie pozbędziecie ^^
a ten rozejm z WTF mnie również zaskoczył, z tego co się orientuje to wojna WTF z BSET(dawniej WLT vs ET) trwa już od bardzo dawna i pomimo iż oba sojusze znacznie się zmieniły ta wojna wciąż trwa i śmiem twierdzić, że jest to chyba najdłuższa wojna na KSI, w której wciąż żadna ze stron nie została pokonana, a ten rozejm to chyba najdłuższe zwieszenie broni tych dwóch sojuszy od początu wojny :D

a ten skubaniec DSE się dalej jakoś trzyma i jemu się raczej antydepresanty nie przydadzą, jemu raczej coś na uspokojenie, bo go zawsze gdzieś nosi, wiecznie jakieś akcje organizuje i pogania masówkami innych ludzi do przejścia na ciemną strone i przyłączenia się do ataków ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

:eek: kogo moje oczy widzą :D, potwierdzam, byliśmy w podobnej, żeby nie rzec takiej samej sytuacji, ale to dawne czasy i mało kto to pamięta ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ja pamiętam i sytuacja była zgoła inna FR już nie istniało więc wszyscy rozchodzili się w cztery strony Tolosa, ET, LT, i RI więc porównanie jest niestosowne , a ta kupka czego się brzydzę uciekla ze stracu przed brakiem chęci do walki.
To się nazywa z deszczu pod rynne KM zrobiło to co każdy inny by zrobił , to logiczne a tych pięciu no cóż po fakcie chciało inaczej ale drzwi się zamknęły a ja mam nowe hobby sprzątam śmieci hehe.
Co do paktów Patryczku , z diabłem podpiszę a śmieci na wysypisko wywiozę, więc jeżeli ktoś ma z tym problem to jego sprawa , a od mojej psychiki %$&&&^&&%&^$&* , :) Teraz dopiero zrobie się zły zapytaj Władce śmiaci znaczy mroku ( co on wie o ciemej stronie);) 5 miast stracił jednym kołem na wysypisku jest i straszy mnie restartem konta , żal
wracam na emeryturę a wy kobiety zajmijcie się plotkowaniem dalej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No, no temu to już chyba żadne środki uspokajające nie pomogą, ciemna strona pochłonęła go na całego. Chodziło mi o czasy, zanim FR się rozpadło, wtedy sytuacja była analogiczna, przynajmniej z mojego punktu widzenia, mogliśmy zrobić tak jak oni, ale tak się nie stało :rolleyes:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No, no temu to już chyba żadne środki uspokajające nie pomogą, ciemna strona pochłonęła go na całego.

czyli klasycznie biały kaftanik szykować... mam prawie nowy raz używałem ;] :D:D

Cóż, FR to FR... ich rozpad był trochę inny... co to Tych znienawidzonych w pamięci DSE, hm... widać było że coś im pękło... ale te tematy były już obracane...


xDDD żal
wracam na emeryturę
haha jak dobrze że nie płacę składek... Wiem że przynajmniej jeden wysłannik Ciemnej Mocy nie żywi się moją ciężką pracą... xD
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Ja pamiętam i sytuacja była zgoła inna FR już nie istniało więc wszyscy rozchodzili się w cztery strony Tolosa, ET, LT, i RI więc porównanie jest niestosowne , a ta kupka czego się brzydzę uciekla ze stracu przed brakiem chęci do walki.
To się nazywa z deszczu pod rynne KM zrobiło to co każdy inny by zrobił , to logiczne a tych pięciu no cóż po fakcie chciało inaczej ale drzwi się zamknęły a ja mam nowe hobby sprzątam śmieci hehe.
Co do paktów Patryczku , z diabłem podpiszę a śmieci na wysypisko wywiozę, więc jeżeli ktoś ma z tym problem to jego sprawa , a od mojej psychiki %$&&&^&&%&^$&* , :) Teraz dopiero zrobie się zły zapytaj Władce śmiaci znaczy mroku ( co on wie o ciemej stronie);) 5 miast stracił jednym kołem na wysypisku jest i straszy mnie restartem konta , żal
wracam na emeryturę a wy kobiety zajmijcie się plotkowaniem dalej :)

No tak, to widać bez badań specjalistycznych, że ktoś tu się już wypalił totalnie: znerwicowanie, problemy z pamięcią, fantazjowanie- słowem klasyczna demencja starcza. Emerytura to dobry krok. Gratulacje z powodu trafnej decyzji :D:D:D
Życie na emeryturze też bywa piękne, choć skromne :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Skoro BSET jest takie mocne, to dlaczego w ciągu dosłownie jednej chwili zdołałam podbić jednocześnie ich dwa miasta?
 

DeletedUser11382

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Od ferdka sie prosze odstosunkowac. To byl swego czasu gracz SWAT, ktorego jechalismy na potege. G... wsparcia dostawal od swego wlasnego sojuszu i bronil sie sam swoimi silami.Bronil sie naprawde dobrze. Po czym zostal zdegradowany i posadzony o oddawanie nam wiosek za darmo.

RPG jest zgraja cholernych hipokrytow.

Dlatego ja sam bronie postawy bylego wroga.

Mysle ze to powinno dac wam cos do myslenia :p

Dalej wywalajcie niewygodnych ludzi, rzadcie jak cesarz na tronie. Sami rozwalicie swoj sojusz....
---------------ferdek wytlumacz mi to ! kto cie zdegradowal? bo ktos tu klamie ! WOGULE JUZ TU NIEPISZE ALE TO SA JUZ JAJA!Komus bajki opowiadasz? :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Oznacza to, ze albo oni sa ciency, albo Ty dobrze grasz :)


W tym przypadku obie opcje sie zgadzaja :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

---------------ferdek wytlumacz mi to ! kto cie zdegradowal? bo ktos tu klamie ! WOGULE JUZ TU NIEPISZE ALE TO SA JUZ JAJA!Komus bajki opowiadasz? :(

Tom nie wiem o co mnie oskarżasz ,bo ja nie napisałem o zdegradowaniu ,bo niby kto miał mnie zdegradować skoro nikt takiego prawa nie miał ? Sam odszedłem z sojusz i dałem Wam pełną władzę w ręce mogliście się wykazać a ja sobie spokojnie grałem bez zbędnej polityki i to tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie :D
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Skoro BSET jest takie mocne, to dlaczego w ciągu dosłownie jednej chwili zdołałam podbić jednocześnie ich dwa miasta?

a kto tak napisal/powiedzial ze BSET jest mocne
14_6_12.gif


jak wygladaja statystyki KM i BSET
lol.gif


przejmuja naszych nowych graczy tylko dlatego ze maja przewage terytorialna

23_129_4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Zabawni jesteście. KM straciło w ciągu dwóch dni 11 czy 12 miast na rzecz BSET, więc nie wiem który sojusz jest tutaj gorszy... Poza tym, macie szczęście, że graniczycie z graczami, którzy nie potrafią grać.

a kto tak napisal/powiedzial ze BSET jest mocne
14_6_12.gif

jak wygladaja statystyki KM i BSET
lol.gif

przejmuja naszych nowych graczy tylko dlatego ze maja przewage terytorialna
23_129_4.gif
Wasi "nowi" gracze to zwykli zdrajcy. Dlatego spotyka ich zasłużona kara. Wcześniej pluli na KM, a teraz tam przeszli, hehehe. Szkoda, że nie czytaliście ich tekstów o KM...
I tak samo Wy przejmujecie naszych graczy, bo macie tam przewagę terytorialną, więc nie rozumiem zarzutów. Zapraszam na M44, M55, to skończysz szybciej niż zaczniesz. To dawne ELITE TEAM, a nie leszcze, których Wy przejmujecie... To ci gracze walczyli z TOLOSĄ.

A jak chcesz spojrzeć na statysytyki, to zobacz na ranking atakujących. Z KM w TOP50 atakujących jest zaledwie 4 graczy (w tym Ares-Sara, ale to dawny gracz BSET) :D Sojusz festyniarzy, nothing more.

PS, dziecko, idź odpocznij od komputerka... Po co wklejasz ciągle te dziecinne emoty? Wiesz, że wklejanie zbyt dużej ilości emotikonek jest domeną ludzi niespójnych emocjonalnie i mających problemy z własnym ego?
 
Do góry