Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

widze ze i na tym swiecie bede mial wielbicieli
yahoo.gif

Zabawni jesteście. KM straciło w ciągu dwóch dni 11 czy 12 miast na rzecz BSET, więc nie wiem który sojusz jest tutaj gorszy... Poza tym, macie szczęście, że graniczycie z graczami, którzy nie potrafią grać.

sadzac po wypowiedziech DSE na forum waszym to ma sie nijak

spodziewalem sie czegos wiecej :rolleyes:

Wasi "nowi" gracze to zwykli zdrajcy. Dlatego spotyka ich zasłużona kara. Wcześniej pluli na KM, a teraz tam przeszli, hehehe. Szkoda, że nie czytaliście ich tekstów o KM...

to ze zdrajcy to akurat rozumiem :cool:

co mnie obchodzi co bylo wczesniej ;)

Zapraszam na M44, M55, to skończysz szybciej niż zaczniesz. To dawne ELITE TEAM, a nie leszcze, których Wy przejmujecie... To ci gracze walczyli z TOLOSĄ.

i znowu Tolosa
th_dash1.gif

tolosy juz nie ma
musieliscie to zrobic w 3 sojusze 300 graczy vs 30 (pisze o ogolnej liczbie graczy) +/-
lol.gif
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Sry zadubel posta lae sie nie miesci :mad:

A jak chcesz spojrzeć na statysytyki, to zobacz na ranking atakujących. Z KM w TOP50 atakujących jest zaledwie 4 graczy (w tym Ares-Sara, ale to dawny gracz BSET) Sojusz festyniarzy, nothing more.

po co mam patrzec na agresorow wazne ze dostajcie po 4 literach grepostats sie klania ;)

PS, dziecko, idź odpocznij od komputerka... Po co wklejasz ciągle te dziecinne emoty? Wiesz, że wklejanie zbyt dużej ilości emotikonek jest domeną ludzi niespójnych emocjonalnie i mających problemy z własnym ego?

mi tam sie podobaja te emoty latwiej wyrazic swoje emocje itd

laie_67.gif


23_129_10.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Adriankidler, lekarz przyjmuje dzis od 10;00 ZAKŁADAJ BUTY już czas
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

DSEowi chyba chodzilo Adriandzieciak ( albo sie nie wyspal poprostu :p )
widze ze moja obecnosc tutaj cie przywiodla na FO :D ( pisali ze juz tutaj nie zagladasz :cool: )

pozniej wpadne
23_133_1.gif


23_130_3.gif
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Adrian. skoro wchodzisz w brudnych butach na świętą ziemię Ciemnej Strony, to nie dziwne ze i sam Władca Mroku zawitał ponownie... '] :cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Adrian. skoro wchodzisz w brudnych butach na świętą ziemię Ciemnej Strony, to nie dziwne ze i sam Władca Mroku zawitał ponownie... '] :cool::cool:

Nie na świętą ziemię jeszcze nie wszedł bo by mu buty spaliło ^^

No widzę że RBA rozgadany, ale też nie miał siły musiał uciec na urlopik ;)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No widzę że RBA rozgadany, ale też nie miał siły musiał uciec na urlopik ;)

Sebciu wiedz że zaraz są święta i wiele osób ma mniejc zasu na grę, i inne obowiązki... Więc muszą zrezygnować z czegoś...

Sam bym chętnie wyskoczył odespać ostatnie tygodnie. ale cóż... Kolejne wiadro kawy zaparzę i dam radę, acz jak zombie już wyglądam xD
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Sebciu wiedz że zaraz są święta i wiele osób ma mniejc zasu na grę, i inne obowiązki... Więc muszą zrezygnować z czegoś...

Sam bym chętnie wyskoczył odespać ostatnie tygodnie. ale cóż... Kolejne wiadro kawy zaparzę i dam radę, acz jak zombie już wyglądam xD

To ciekawy zbieg okoliczności wyszedł, na święta i tak jest ochrona więc teoretycznie nie potrzebowałby używać urlopu ;) Ale pod naporami ataków albo jak mówisz uznał ze nie ma czasu na bronienie tylu ataków albo nie miał już czym się bronić ;D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

sądząc po waszym burdelu na forum ,
hm... raczej wyjechał na święta...
bądź odpoczywa... wiedz że urlop załącza się 48h, wiec mógł przed waszymi atakami odpalić już xDD :D:D
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Atakowaliśmy mu miasta grubo od paru dni więc to zła odpowiedź, po drugie takie akcje są na PW i inne miejsca a nie forum ogólne, pozdrów szpiega(ten w święta widać nie odpoczywa);)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Krety pracuja 24h na dobe, wiec dla niech nie ma swiat :D :D :D
Poza tym zima to najbardziej pracowity okres, bo ziemia zamarznieta, a kopac trzeba :p.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Krety pracuja 24h na dobe, wiec dla niech nie ma swiat :D :D :D
Poza tym zima to najbardziej pracowity okres, bo ziemia zamarznieta, a kopac trzeba :p.

Ha! RI właśnie wykurzyło kreta. Pierdzielnął głową w grubą warstwę lodu i doznał wielu obrażeń wewnętrznych;) Niedługo może padnie;] Upaprane brudem krecisko z zawziętością próbuje jeszcze gestykulować mackami na naszym podwórku ale to wszystko jest tak naprawdę daremne;)
Wstyd! Jaka ziemia uchowała takie niedorajdztwo?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dobrze byłby żebyś podał kto to , warto wiedzieć kto perfumuje sie tchórzostwem
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

dla mnie takie osoby powinny być podawane do publicznej wiadomości - za brak honoru w grze
i tu nie ma znaczenia czy sojusznik, czy przeciwnik
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

dla mnie takie osoby powinny być podawane do publicznej wiadomości - za brak honoru w grze
i tu nie ma znaczenia czy sojusznik, czy przeciwnik
I tu zgadzam się z Tobą, zresztą nie w pierwszej i nie w ostatniej pewnie kwestii. Jednak rzecz dotyczy nie tylko tej osoby. Wiem na pewno, że RI, BSET też mają swoich szpiegów. Jeden z nich wyleciał od nas i został w trybie pilnym przyjęty do RI. To przykre. Tak jak i przykre jest dla mnie to, że przyjęta zostało do nas osoba, która była u nas, później w RI, z którego została słusznie wydalona m. in. za szpiegostwo i znów przyjęta do nas. Nie sama jednak jestem w sojuszu i niestety czasami muszę zgodzić się z wolą innych :eek: Tak to już jest w tej grze.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

I tu zgadzam się z Tobą, zresztą nie w pierwszej i nie w ostatniej pewnie kwestii. Jednak rzecz dotyczy nie tylko tej osoby. Wiem na pewno, że RI, BSET też mają swoich szpiegów. Jeden z nich wyleciał od nas i został w trybie pilnym przyjęty do RI. To przykre. Tak jak i przykre jest dla mnie to, że przyjęta zostało do nas osoba, która była u nas, później w RI, z którego została słusznie wydalona m. in. za szpiegostwo i znów przyjęta do nas. Nie sama jednak jestem w sojuszu i niestety czasami muszę zgodzić się z wolą innych :eek: Tak to już jest w tej grze.

Zebrać takich ludzi jak ty czy ja, nikogo nie zapraszać i po problemach ze szpiegami ;P
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Jacy wszyscy nagle anty szpiegowscy ;]

za brak honoru w grze
i tu nie ma znaczenia czy sojusznik, czy przeciwnik

Ale gdy daje komuś dobre info to wszyscy klaszczą i mówią jaki kawal ciężkiej i niewdzięcznej roboty odwala...

To się nazywa fachowo dwulicowość ;]

Hiahiahiahia xDD
:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Do Marta996 powiedz mi a nie przykro Ci jak przyjęliście Władce Mroku człowieka o reputacji padalca, nie zważając nawet na to że WTF dawne WLT tego nie akceptuje , trzymany w BSET pod waruniem zmiany nazw miast i zaprzestania ubliżania wrogom.
Każdy mierzy tak jak chce i pisanie czy komuś jest przykro z jakiegoś powodu to czysta hipokryzja.
To że go u mnie nie ma to mnie cieszy a rzeczy które wygaduje tylko rozbawiają , wszystko co ma zawdzięcza BSET, WLT zabierało mu wszystko aż przenieśliśmy "wielkiego wojownika" w miejsce gdzie mogł klepać festyny i podsyłać deff tym którzy walczyli lecz i tego nie potrafił , powtarzam hipokryzja panuje w tej grze
tu cytat z jego profilu
Królestwo Morskie - Coś za co warto walczyć i umrzeć w walce.
Niesamowita atmosfera, brak dyktatury ze strony dowódców, wzajemna pomoc i chęć współpracy. Aktywny i pracowity skład :)

Ad Dyktatury - w Black Sun Elite Team jest ona widoczna szczególnie ze strony DarkSideEvil'a.

Innymi słowy zachęcam do zmiany na lepsze i przybycia do Królestwo Morskie.

Niech moc będzie z tobą DSE :D

Ja nawet nie jestem w radzie sojuszu , powtarzam hipokryzja
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Dobrze byłby żebyś podał kto to , warto wiedzieć kto perfumuje sie tchórzostwem

RI I BSET kto uzywal szpiegow przed KM
lol.gif
cienke bolki z was sa ;)
teraz tutaj na KM najerzdzacie a sami co robicie/robiliscie wczesniej :cool:
noobki bez nich nie potraficie grac a o multi juz nie wspomne :D

moze paru swoich wyjawnicie leszczyki bez jaj :p

ten post odnosi sie zarowno do RI jaki i BSET
 
Do góry