Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A oto jak gra Sparta, mając doświadczenia z własnej gry:

Yarpen1
Yarpen1 dzisiaj o godz. 11:31
Proszę atakować wszystkie maiasta gracza silverW , kolo najprawdopodobniej ma bana. Jest szansa ustrzelić coś ciekawego.


Wiedzą, że u nich bany to dzień powszedni więc myślą, że w NAoG jest tak samo.
Możecie cofać te ataki. Silver bana nie ma, jako, że tylko on zna hasło do swojego konta, a akurat go nie było to robiliście co chcieliście. Już jest :)

Obszczy, czy musisz o sikaniu opowiadać na forum?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ale szybko znikaja posty :eek:

No i będą znikac a tak wogóle to może zamknijcie ta strone i wtedy będzie święty spokój bo nikt nie będzie pisał , będziemy jedynym serwerem w inno bez forum , odnoszę wrażenie że to nie admini są tu dla Nas tylko My dla nich a powinno być tak że to oni powinni rozwiązywać problemy graczy a nie je wywoływać i oczywiście są nieomylni bo im duma na to nie pozwala przyznać się że popełnili błąd , kasujcie te posty ,dawajcie bany a ludzie i tak będą dalej pisać bo to już za daleko zaszło żeby to odwrócić a wystarczyło tylko przeprosić za popełniony błąd

A kto na tau jest top 2 ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zostaje, mam tu pare rzeczy do zrobienia jeszcze :)
Zaczynam jednak rozumiec powoli uciekinierow z tego swiata,( tez brata twego )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zostaje, mam tu pare rzeczy do zrobienia jeszcze :)
Zaczynam jednak rozumiec powoli uciekinierow z tego swiata,( tez brata twego )

Przykro, mi ale nie mam brata. Za dużo czasu spędzasz przy murku.

Na Tau top 1 to Psychoza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

TOP 2 do sojusz obscymurka.

Po nocnym odbanowaniu, wstawili nocnymi atakami kilka kolonów, dwa już padły.
Bohaterzy, teraz chcą lać zbanowanego w swojej fantazji gracza.

Jedynie okupacja Szefa jest porządnie wspierana, ale wiadomo Szef to Szef, inni niech tracą wojsko, po to są.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

TOP 2 do sojusz obscymurka.

Po nocnym odbanowaniu, wstawili nocnymi atakami kilka kolonów, dwa już padły.
Bohaterzy, teraz chcą lać zbanowanego w swojej fantazji gracza.

Jedynie okupacja Szefa jest porządnie wspierana, ale wiadomo Szef to Szef, inni niech tracą wojsko, po to są.

Ja się może wypowiem bo widzę tu nom stop ylko jej wypowiedzi (co dostanie bana na nowym koncie siedzi )

Kolony na żadnym bonusie (nie jak ty ) dali normalnie po bonusie (może powinnaś troszeczkę odpocząć od gry )
Marudzisz jak ci nie dobrze jak cię atakują po bonusie może zaczniemy i w bonusie jak chcesz :)))

Patrząc na twoją osobę i twoje wypowiedzi stwierdzam po nich jedno :
"wszyscy na Tau są źli jedynym dobram miłosierdzia jesteś TY"

Jaka ty dobra (na tylu kontach widziana i tyle dostępów mieć co ty nikt nie miał, no może turek :))) )
A że atakują zbanowanego normalne to jest a jak wypominasz to czemu mnie atakowałaś jak sądziliście że mam bana (ciekawi mnie co żeście naskrobali tam do suportu w mojej sprawie )

podsumowuje i to ostatni wpis wyjaśniający brednie jakie ta pani wipisuje :

"chcesz być traktowana jak normalny gracz ? - zacznij odróżniać grę od rzeczywistości nie bredź że ktoś coś jak sama tak samo robisz, żalisz się i chwalisz jednocześnie widać masz jakieś już problemy. Są odpowiednie poradnie pomogą wreszcie zaczniesz żyć jak trzeba i zaczniesz może być szczęśliwa zaczniesz oddychać (a co na to twoja rodzina kiedy masz czas wyjść z nimi ) i (miasto pixelowe a tyle krzyku tu milionów nie wygrasz a w karcie gry i tak się zapisałaś na Tau - tyle mkont i to na legalu heheheheh )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Czy przy rejestracji na forum można badać IQ piszących?

Nocnych=puszczonych w nocy (mam prościej, żeby dotarło)?
Ty miałeś bana? Cały świat wie, że przed atakami MDG i No Mercy uciekłeś na urlop.
Nie ośmieszaj się.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Czy przy rejestracji na forum można badać IQ piszących?

Nocnych=puszczonych w nocy (mam prościej, żeby dotarło)?
Ty miałeś bana? Cały świat wie, że przed atakami MDG i No Mercy uciekłeś na urlop.
Nie ośmieszaj się.
ośmieszasz się ponieważ nie uciekłem miałem swoje powody :))) wróciłem i jakoś ani jedne kolon bez mojej wiedzy nie wszed a no mercy może zabierać miasta

MDG luknij jak daje kolony
Kod:
[font=Courier New][b](20.05.2012 14:00) Pole bitewne (strugu91) atakuje WYLEGARNIA 02[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Pole bitewne[/b] [b]strugu91[/b] [b]Most Dangerous Group[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -26 %[/color]
[img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=C2.B2.E2.G2.A1.D1[/img][img]http://www.westtax.info/grepolis/img/desire_30x30.png[/img]
   10    25    37     1   115   323 
[color=#b50307]    0     0     0     0   115   323 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]WYLEGARNIA 02[/b] [b]owiec1895[/b] [b]SPARTA[/b] Mur miejski: 22 (-0) 
[img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=D1.F1[/img]
  170     1 
[color=#b50307]  131     1 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
   [img]http://www.westtax.info/grepolis/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    10925    24225    58225      438        0 [b]Agresor[/b]
      200    10265    19970      135        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[url=http://www.westtax.info/grepolis/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.0.10 created by Potusek[/font]


i to jest straszne ???????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

ośmieszasz się ponieważ nie uciekłem miałem swoje powody :))) wróciłem i jakoś ani jedne kolon bez mojej wiedzy nie wszed a no mercy może zabierać miasta

Rozumiem.
A to:
013a 10,918 owiec1895 orangewater SPARTA New Age of Glory 2012-05-19 11:18:10

było bez Twojej wiedzy, podobnie jak dwa kolejne.
Nie dość że grasz marnie, to jeszcze bajki kiepskie wymyślasz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Rozumiem.
A to:
013a 10,918 owiec1895 orangewater SPARTA New Age of Glory 2012-05-19 11:18:10

było bez Twojej wiedzy, podobnie jak dwa kolejne.
Nie dość że grasz marnie, to jeszcze bajki kiepskie wymyślasz.


i czym się chwalisz PIXELOWYM MIASTEM czy głupotą swoją orange
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Tracisz miasto za miastem, ale udajesz bohatera.

ośmieszasz się ponieważ nie uciekłem miałem swoje powody :))) wróciłem i jakoś ani jedne kolon bez mojej wiedzy nie wszed a no mercy może zabierać miasta

A to chyba oznacza dokładnie coś przeciwnego niż chciałeś powiedzieć, ale nie szkodzi :)

Kończę, nie mój poziom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Tracisz miasto za miastem, ale udajesz bohatera.



A to chyba oznacza dokładnie coś przeciwnego niż chciałeś powiedzieć, ale nie szkodzi :)

Kończę, nie mój poziom.
i jak gram ani jeden kolon nie wszedł bez mojej wiedzy no mercy dostało ponieważ tylko idiota by na siłę je trzymał a rozwalonych kolonów MDG mam sporo raportów heheh

i jakoś nie przejmowałem się utratą jak mnie nie było mam sloty i je już wykorzystuję mimo iż uważasz się za tak dobrego gracza rozbawiłaś mnie żaleniem się Jak Sparta tak ci wstawiła kolona i rozbawiasz dalej (ciekawi mnie ile już tych kont na forum miałaś co róż na innym bo tamte banowane heheh )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

i jak gram ani jeden kolon nie wszedł bez mojej wiedzy no mercy dostało ponieważ tylko idiota by na siłę je trzymał a rozwalonych kolonów MDG mam sporo raportów heheh

i jakoś nie przejmowałem się utratą jak mnie nie było mam sloty i je już wykorzystuję mimo iż uważasz się za tak dobrego gracza rozbawiłaś mnie żaleniem się Jak Sparta tak ci wstawiła kolona i rozbawiasz dalej (ciekawi mnie ile już tych kont na forum miałaś co róż na innym bo tamte banowane heheh )

Poprosimy o cytat, gdzie się oranżada żali. Tylko konkretnie, bo to nie piaskownica.

EDIT 30 minut później

I tyle go widzieli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Co na świecie tau? Jest interesująco:

Lider Sparty Glorian - ban
Przypomnę tylko wpis z profilu:
Są tacy, którzy mówią:
"to tylko gra i tu pojęcie honoru ma inne znaczenie"
Ja uważam, że anonimowość nie usprawiedliwia miernoty i tchórzostwa,
więc również w grze honor ma dla mnie to samo znaczenie co w realu.


Rekrutantka Sparty - LADY GODIVA - ban

Przypomnę tylko, że dwa dni temu na tym forum pisała jakim to jest świetnym graczem traktującym te grę jak zabawę.

Kolejnych kilku graczy Sparty - ban
Ilu ma bany bez ochrony - nie wiadomo.

Dwoje pierwszych wymienionych na chwilę przed banem przejęło dwie wioski 5m5m, którego historia jest tu znana.

Tak gra Sparta.
Tak działa administracja tej gry, że dopiero zapowiedź walki o prawa graczy mobilizuje do działania.

Ale to dopiero początek.



proszę pod inną nazwą na forum


żalisz się czy chwalisz dostali lecz nie jak w MDG za multi :)))

ciekawi mnie ta twoja historia z 5m5m jakoś długo nie pobyło u was :))))



ps sytuacja na Tau jest żałosna reprezentuje je taka osoba jak oren*żadka

ps 2 może wreszcie napiszesz pod swoją nazwą z gry ????

ps 3 ile masz już tych kont po graczach, i jak dajesz i ktoś odchodzi z sojuszu to musi ci je oddać

ps 4 i ostatnie pytanie do oren*żadki czy po oddaniu konta dalej macie z nim współdzielenie łącza ???? tak jak np było o owiec ???? czy innych kontach o których mi wiadomo ( w moim przypadku to MDG ale wy to samo G)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

No jeśli to jest żal, że wstawiacie oranżadzie kolona to oczywiście masz rację.

PS 3 - z tego co mi wiadomo, oranżada ma 1 konto, poza zamieszaniem w ubiegłym tygodniu chyba tylko 2 graczy opuściło NAoG i obydwaj grają w innych sojuszach nadal.
PS 4 - z tego z mi wiadomo oranżada nigdy nie miała dzielenia łącza z owcem.

ps 2 może wreszcie napiszesz pod swoją nazwą z gry ????


Chyba żartujesz. Jakoś filutka ani obszczymurka na tau nie widzę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

No jeśli to jest żal, że wstawiacie oranżadzie kolona to oczywiście masz rację.

PS 3 - z tego co mi wiadomo, oranżada ma 1 konto, poza zamieszaniem w ubiegłym tygodniu chyba tylko 2 graczy opuściło NAoG i obydwaj grają w innych sojuszach nadal.
PS 4 - z tego z mi wiadomo oranżada nigdy nie miała dzielenia łącza z owcem.




Chyba żartujesz. Jakoś filutka ani obszczymurka na tau nie widzę.



czytaj nie pisałem że ona tylko MDG owiec

a filutek był :) lecz nie ważne to ja nie ukrywam że filutek i owiec



a ty kim jesteś ????

może powiesz że nie orenżadka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

"Orenżadki" także na tau nie widzę.

I wybacz, ale prowadzenie rozmów na takim poziomie nie jest moim ulubionym zajęciem. Rzucasz jakieś oskarżenia, potem nie potrafisz ich udowodnić, zmieniasz temat i udajesz bohatera.

Wróć jak dorośniesz.

A na tau była dziś wyjątkowo ciekawa niedziela :)
 
Do góry