+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia
Odp: +/- top 10

Powiadasz, że grasz w LEGIONIE.Moje pytanie: W którym?Nie napisałeś,ze w IX LEGION. A jesli grasz w IX LEGION to tam nie ma nicku ALLADYN7.Nie sztuką jest cwaniakować pod przykrywką,a Tobie najwidoczniej nie starcza odwagi,aby wypowiedzieć swoje zdanie oficjalnie( nie ważne czy grasz w IX LEGION czy nie).Zastanawia mnie kto ma wieksze "jaja",Ty czy Anna Grodzka( kiedyś facet,a dziś niby kobieta)?


Ach ta strefa polityczna ;)
Może pana Grodzkiego zostawmy w spokoju pisząc jedynie o Grepolis .
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: +/- top 10

Szykuje się Nam forum Juktas pełne emocji jak tak dalej będziecie ciągnąć ;)


póki co to cisza nastała :D

Co do BoS i Legionu - obydwa sojusze są ogarnięte i w obydwu sojuszach są dwie akademie czyli łącznie po około 200 osób:D
Trochę odejdzie jak zwykle, ale i tak będzie ciekawie na tym świecie jak się bardziej rozkręci :)
 
Odp: +/- top 10

póki co to cisza nastała :D

Co do BoS i Legionu - obydwa sojusze są ogarnięte i w obydwu sojuszach są dwie akademie czyli łącznie po około 200 osób:D
Trochę odejdzie jak zwykle, ale i tak będzie ciekawie na tym świecie jak się bardziej rozkręci :)


No zawsze tak jest , że ludzie odchodzą , stają się nieaktywni albo po prostu się ich wywala za brak pomocy ,ale też mogą dobrać kilku zawodników i zrobić 3 akademie , lecz nie sądzę by tak zrobili , bo to jednak doświadczeni gracze z innych światów i muszą uważać na kreta z drugiej strony .
Tylko się komplementami nie zachłyśnijcie - subiektywna ocena :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Saxxon jedyny sposób aby się przekonać to sprawdzić, musisz pomacać u Grodzkiej i zmierzyć obwód, na pewno się ucieszy hehe :D
A co ja z tego będę miał jak ujawnię nick w grze? Pomyślmy... chyba nic, a więc nie lepiej mieć dobra zabawę? :) Jedyne co jest na razie pewne to to że gram lub zamierzam grać przeciw wam. Ale to nie jest wiadomość warta większej uwagi, przecież macie sporo wrogów, jeden w tą czy w tą... I tak sobie poradzicie :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: +/- top 10

Saxxon jedyny sposób aby się przekonać to sprawdzić, musisz pomacać u Grodzkiej i zmierzyć obwód, na pewno się ucieszy hehe :D
A co ja z tego będę miał jak ujawnię nick w grze? Pomyślmy... chyba nic, a więc nie lepiej mieć dobra zabawę? :) Jedyne co jest na razie pewne to to że gram lub zamierzam grać przeciw wam. Ale to nie jest wiadomość warta większej uwagi, przecież macie sporo wrogów, jeden w tą czy w tą... I tak sobie poradzicie :)

Twoja pierwsza analiza bardzo mi sie podobala ale teraz z przykroscia stwierdzam ze cos takiego jak odwaga i szacunek dla samego siebie jest Ci obce. Nie jest sztuka napisac anonim, sztuka jest sie pod nim podpisac. I wziasc odpowiedzialnosc za wlasne slowa i czyny. Ty tego nie potrafisz. : (
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Saxxon jedyny sposób aby się przekonać to sprawdzić, musisz pomacać u Grodzkiej i zmierzyć obwód, na pewno się ucieszy hehe :D
A co ja z tego będę miał jak ujawnię nick w grze? Pomyślmy... chyba nic, a więc nie lepiej mieć dobra zabawę? :) Jedyne co jest na razie pewne to to że gram lub zamierzam grać przeciw wam. Ale to nie jest wiadomość warta większej uwagi, przecież macie sporo wrogów, jeden w tą czy w tą... I tak sobie poradzicie :)

Czekam na ten pojedynek z niecierpliwością choć nie sądzę abyś miał na tyle odwagi aby się z nami zmierzyć.Osobowość która posiadasz jest na tyle słaba i nieukształtowana że pozostaje mi tylko współczuć ludziom z którym przebywasz na co dzień.Jest jednak dla Ciebie jeszcze ratunek jednak musisz pilnie skonsultować się z lekarze specjalistom wiesz od czego ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Zakładam że posiadasz jakiś naukowy dyplom aby opisywać czyjeś portrety psychologiczne. "Słaba i nieukształtowana" hehe dobre :D Swego czasu przechodziłem psychotesty i jakoś wszystko było w porządku, no fakt mogło się coś od tamtego czasu pod kopułką pokręcić :)
Nie potrafię pojąć dlaczego uczepiliście się tak mojej anonimowości? A to jestem tchórzem, a to nie biorę odpowiedzialności za swoje słowa, a to zero odwagi i bla.. bla..
Patrzcie, a ja rozmawiałem z pewnym graczem który stwierdził że to Wy jako sojusz nie macie odwagi. Mając tak dobrych graczy potrzebowaliście jeszcze 3-4 paktów. Wychodzi na to że wszyscy nie mamy dość odwagi ;-)
Napiszę to tylko raz, kto nie zrozumie to nic nie poradzę
Ile razy szliście tą samą drogą? Sojusz, pakty, wojny, walki, wygrana lub przegrana, korona pod nickiem itp... Nie znudziło was to? Mnie znudziło, szukam gry w połączeniu z tym co lubię - pisać o wszystkim i o niczym. Powstał temat do opisywania sojuszy, wojen i graczy. Pomyślałem - w końcu coś dla mnie i z uśmiechem na twarzy postanowiłem zostać korespondentem wojennym. Trochę z żartem, trochę z dogryzaniem, ale w miarę rzetelnie i całkowicie niezależnie. Nie zawaham się opisać krytycznie własny sojusz jak dostanie bęcki, niestety olbrzymia część ludzi nie doceni szczerości. Mało tego, uznają to za atak na ich sojusz. Właśnie wypracowuję sobie jako takie kontakty w różnych sojuszach, ujawnienie nicku całkowicie mnie zdyskredytuje. Zabawa w agenta Tomka też jest całkiem, całkiem hehe :D Absolutnie nie używam żadnych informacji do kretowania, to akurat nie interesuje mnie w ogóle.
Czy ja się was boję? Panowie bez przesady... :D
Akurat dyskusja zeszła na margines bo wasza reakcja była dość ostra na opis i zaczepki, mam nadzieję że inne sojusze nie będą tak porywcze bo trzeba będzie toczyć walkę z całym światem :D
Oczywiście podtrzymuję też zdanie że będę grał przeciw koalicji LEGIONU, żeby nie było...
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: +/- top 10

W sumie to nawet bylem bliski przyznania Ci racji, ja nie uprzedzam sie do ludzi, najpierw pochwalilem, potem wyrazilem rozczarowanie postawa a teraz bylem bliski zrozumienia. Gdyby nie to :Właśnie wypracowuję sobie jako takie kontakty w różnych sojuszach, ujawnienie nicku całkowicie mnie zdyskredytuje. Dla mnie to oznacza ze tu wypisujesz co innego a ludziom w grze co innego. I probujesz nimi krecic. Moze np. moimi kolegami i wcale mi sie to nie podoba
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Jak to trzeci:

Braveheart Of Steel 2
Braveheart Of Steel 3
OPEN 24 HOURS
NOCE I DNIE

Mogę się mylić, więc sprostujcie mą wypowiedź jeśli zła:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

a tak btw ciekawe czy nasza 'gangrena' tutaj jest na tym siwecie

princa jak czytasz to to daj znac ze zyjesz chyba ze tam @Rumuny juz z ciebie zrobily jesien sredniowiecza :eek:
Czytam Ciebie. Czasami trzeba sie rozerwac czytajac takie bzdury/wulgaryzmy/pierdoly. Pomaga mi to w samoocenie mojej wlasnej osoby :eek:

Czy zyje - hmm... chyba tak. Zreszta przeciez odpisalam Ci ostatnio na te Twoje psychiczne wiadomosci, ktore pozniej rozsylales jako masowke w PL pokazujac jaki to z Ciebie "kozak", bo obrazasz dziewczyne (oczywiscie nie musze chyba dodawac, ze to tylko siebie tym osmieszasz i pokazujesz poziom wlasnej inteligencji, a raczej calkowity zanik owej materii).


A czy gram tutaj... a ktoz to wie :rolleyes:

PS - ladnie budujesz murek za zloto. Czyzby udalo Ci sie zarobic na ulicy jakies pieniadze na premke? :D


Co do sytuacji na tym swiecie:
Daway Retryk, dawaj! Ja Ci tutaj kibicuje z dalekiej Rumunii, a Ty sie tak ociagasz :cool:
 
Odp: +/- top 10

no odpisalas zablokowalas i strzelilas z ucha do suporciakow widac za male masz walory zeby mnie za pierwszym razem zbanowali

rozeslalem masokwe troche rozrywki jeszcze nikomu nie zaszkodzilo

dziewczyne obrazam
ty wstydu nie masz jeszcze sie tutaj pokazujesz dziewczyn/kobieta to szanuje siebie i swoj wizerunek a ty co pokazalas ze nadstawianie sie dla @Rumunow jest dla ciebie wazniejsze od grona znajomych

grac grasz napewno znowu pewnie durnowaty nick wymyslilas pograsz farma zostaniesz i podkulisz ogon

myslalas ze tylko twoich @Rumunow stac na premke
Rumunia nie jest wcale tak daleko ale taka uczona jak ty powinna to chyba wiedziec w koncu po cos do tej szkoly chodzisz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Princessa vs Killer
Fight!

Princessa:
+1 za poglądy - forum głównie jest dla spiny, kogo obchodzą inne poruszane pierdoły ;-)
+1 za łamanie zasad i ogólnie przyjętej moralności - nie ma nic straszniejszego niż armia klonów ustalająca "społeczne normy". Ale może być gorzej kiedy bierze się za to Killer. On ma w ogóle jakiś światopogląd? Zeszyt, kredki i do przedszkola :)

Killer:
+3 za urodę :D
-1 za film pod profilem - prawo jazdy sobie najpierw zrób
-1 za "Rumunów" - dla wielu krajów Polacy to też "Rumuni", nie wiem czy jest sens ich tak wytykać
-3 za profil w grze -jak jakiś noob napisał że jest "silnym przeciwnikiem" to nie wytrzymał i musiał się pochwalić, duma go rozpiera :D
I o Jezus Maria! :D
"Żółwik, mrówka i kurczaczek. Żabka, krówka i robaczek..." - też tak czasami macie że się za kogoś wstydzicie? :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

Czytam Ciebie. Czasami trzeba sie rozerwac czytajac takie bzdury/wulgaryzmy/pierdoly. Pomaga mi to w samoocenie mojej wlasnej osoby :eek:

Czy zyje - hmm... chyba tak. Zreszta przeciez odpisalam Ci ostatnio na te Twoje psychiczne wiadomosci, ktore pozniej rozsylales jako masowke w PL pokazujac jaki to z Ciebie "kozak", bo obrazasz dziewczyne (oczywiscie nie musze chyba dodawac, ze to tylko siebie tym osmieszasz i pokazujesz poziom wlasnej inteligencji, a raczej calkowity zanik owej materii).


A czy gram tutaj... a ktoz to wie :rolleyes:

PS - ladnie budujesz murek za zloto. Czyzby udalo Ci sie zarobic na ulicy jakies pieniadze na premke? :D


Co do sytuacji na tym swiecie:
Daway Retryk, dawaj! Ja Ci tutaj kibicuje z dalekiej Rumunii, a Ty sie tak ociagasz :cool:

Faktycznie wstydu to Ty nie masz dziewczyno - mam nadzieje że nikt normalny z Tobą już na PL nie zagra a jak zagra i nie jest Ciebie pewny to niech pisze do mnie a ja wszystkim dokładnie opiszę czego może się spodziewać grając z Tobą razem w sojuszu.

ps. kto jest w TOP-1?? jeśli mój kumpel ściemniacz Stoner to rozjechać go szybko :)))
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10



eee no to retryk ciśnie równo :)) zresztą on lubi te początku do pierwszego baniku :)

a co sie stało ze stronerem że nie jest top - znudziło mu się już?

9 legion to widzę na krótka mete mocny - ale nie przejmujcie się pewnie 80% czołówki zaraz pokończy grę jak się kasa skończy
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

eee no to retryk ciśnie równo :)) zresztą on lubi te początku do pierwszego baniku :)

a co sie stało ze stronerem że nie jest top - znudziło mu się już?

9 legion to widzę na krótka mete mocny - ale nie przejmujcie się pewnie 80% czołówki zaraz pokończy grę jak się kasa skończy

Mam Maniek sakiewkę ze złotymi monetami i rozdaję na lewo i prawo więc tak szybko nie skończą ;)
 
Do góry