Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

W końcu napisałeś co ma ręce i nogi.Każdemu się wydawało że mają same gwiazdeczki w sojuszu prowadzenie go to pikuś.Niestety tak nie jest a w ręcz przeciwnie ustawienie tych graczy wymaga jeszcze większego zaangażowania.To tak jakby mieć w zespole piłkarskim samych najlepszych na świecie.Niby sukces powinien być murowany niestety rzeczywistość jest zupełnie inna.
coś jak Manchester City hehe :) albo Real :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

coś jak Manchester City hehe :) albo Real :)

Dokładnie.Teoretycznie same gwiazdy grają i według tego schematu zawsze powinni być na szczycie.Niestety nie zawsze trener dobrze ustawi taki zespół żeby ten szczyt osiągnęli a już na pewno różowo z nimi nie ma :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wreszcie ktoś nas próbuje ugryźć ale my piaskownicy nie oddamy, dziękujemy pięknie panią i panom z Hooligans za punkciki, ładna akcja oby więcej takich ;) szkoda że koledzy z Legionu nie pomogli ;<
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dokładnie.Teoretycznie same gwiazdy grają i według tego schematu zawsze powinni być na szczycie.Niestety nie zawsze trener dobrze ustawi taki zespół żeby ten szczyt osiągnęli a już na pewno różowo z nimi nie ma :p
Heh jak to różowo nie ma?
Przecież same anioły w różowych sukniach masz :D

Co by offtopa nie zrobić...
1 IX LEGION 3933205
2 The Black Company 2754398
3 Eternal Valor 2415304
4 Ekipa Elmera 2202245
5 nYaN 1842364

EV jest top 1 obrońców, trzeba przyznać, że walczyli wyśmienicie :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wreszcie ktoś nas próbuje ugryźć ale my piaskownicy nie oddamy, dziękujemy pięknie panią i panom z Hooligans za punkciki, ładna akcja oby więcej takich ;) szkoda że koledzy z Legionu nie pomogli ;<

Nie no widać dobrze zorganizowana akcja! :) rzucili sie na nieaktywnego gracza. co zrobić ciekawe kto mu wsparcie posłał ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku, Ptaku... Przecież sami sobie taki los wyprawiliście. Tworzysz Chińską Armię Ludową, koalicję która nie ma prawa działać jak jeden organizm. Podstawowe pytanie w masówkach jeżeli chodzi o poświęcenie dla sojuszu brzmi: A dlaczego ja?
Dlaczego ja mam tracić wojsko jak inni tego nie robią? Dlaczego ja mam pomagać jak inni nie pomagają?
Jedyne co możesz zrobić to ogłosić ogólną akcję na TBC i EE + spółka i w zamieszaniu spróbować wraz z tą oddaną grupą przejąć parę miast. Tylko ta Chińska Armia w swoim bałaganie przysporzy obrońcom więcej zysków niż straty :)
Dla mnie idziesz niezrozumiałą drogą... Drogą pójścia na łatwiznę która Cię przerosła (Chińska Armia Ludowa + pakty = miało być pięknie, miałem być wielkim wodzem) a teraz próbujesz odwracać kota ogonem i przekonywać innych że ogarniecie tego wszystkiego to jest dopiero wielkie wyzwanie...
Mam tylko nadzieję że TBC i EE sprowadzą was na ziemię... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku, Ptaku... Przecież sami sobie taki los wyprawiliście. Tworzysz Chińską Armię Ludową, koalicję która nie ma prawa działać jak jeden organizm. Podstawowe pytanie w masówkach jeżeli chodzi o poświęcenie dla sojuszu brzmi: A dlaczego ja?
Dlaczego ja mam tracić wojsko jak inni tego nie robią? Dlaczego ja mam pomagać jak inni nie pomagają?
Jedyne co możesz zrobić to ogłosić ogólną akcję na TBC i EE + spółka i w zamieszaniu spróbować wraz z tą oddaną grupą przejąć parę miast. Tylko ta Chińska Armia w swoim bałaganie przysporzy obrońcom więcej zysków niż straty :)
Dla mnie idziesz niezrozumiałą drogą... Drogą pójścia na łatwiznę która Cię przerosła (Chińska Armia Ludowa + pakty = miało być pięknie, miałem być wielkim wodzem) a teraz próbujesz odwracać kota ogonem i przekonywać innych że ogarniecie tego wszystkiego to jest dopiero wielkie wyzwanie...
Mam tylko nadzieję że TBC i EE sprowadzą was na ziemię... :)

Alladyn Ty chyba nie wiesz o czym piszesz, nie mam pojecia kim jestes i jaki poziom prezentujesz ale Topkiem chyba nigdy nie byles, nastawiles sie od poczatku na anty Legionowy, ja takze tyle ze nasze anty jest calkowicie inne, Ty szczekasz i szczekasz a do otwartej walki nie staniesz, nazywajac gosci z Legionu Chinska Armia osmieszasz sie, gdybys napisal ze to ARMIA NARCYZOW to bym zrozumial bo po prawdzie tak jest ale dlatego ze zapracowali na swoja pozycje "Gwiazdeczek" Przypuszczam ze jak bys spotkal na swojej drodze obojetnie jaka gwiazdeczke na swojej drodze to bys kompawylaczyl ale co tam nie moj problem,
Kwestia TBC i EE jestem pelen podziwu a zarazem troche mi zal bo gdyby doszlo do wsolnej koalicji jak jeszcze byli BOYS, Valory i Wy to ani Legion ani tym bardziej Ciasteczka by nie byly takie mocne, niestety tak jak w Legionie Gwiazdeczki graja tak wtedy Gwiatdeczki nie mogly sie dogadac zeby nawalac razem:((
Pozostalo mi tylko sie przygladac i kibicowac wytrwalosci, a Alladynowi zycze,,, moze troche obiektywizmu bo nawet Topki to tylko ludzie ale ..- nie istotne,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czekaj bo się pogubiłem w tym co piszesz...
Ja szczekam, ale i gram
Ty szczekasz, ale już nie istniejesz :) Taka jest miedzy nami różnica
Topka na mojej drodze - hehe :D Nie wiesz nawet co piszesz, nie mam zamiaru wyprowadzać Cię z błędu
Powodzenia na innym świecie ;-)
Ps. poziom jaki reprezentuję to -1, niewielu za nim nadąży ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czekaj bo się pogubiłem w tym co piszesz...
Ja szczekam, ale i gram
Ty szczekasz, ale już nie istniejesz :) Taka jest miedzy nami różnica
Topka na mojej drodze - hehe :D Nie wiesz nawet co piszesz, nie mam zamiaru wyprowadzać Cię z błędu
Powodzenia na innym świecie ;-)
Ja nie potrzebuje zebys mi zyczyl powodzenia bo daje sobie rade, a jesli chodzi o istnienie to jeszcze mam dwie wiochy tutaj, to nie ma znaczenia bo ja przyjolem wyzwanie czy jak by to nazywal, Ciasteczka mnie rozwalily ale to bylo oczywiste przy takiej przewadze tyle ze ja moglem schronic sie w Legionie, Holsach czy przyjac zapke Ciastek, wolalem miec te 40h radochy ale pod swoim nickiem a nie tak jak Ty szczycic sie tym ze istniejesz na Juktasie, przeciez zeby szczekac nie musisz tam grac a mimo to sciemniasz kwestia jest ze poszly by kolony i wszystkie weszly by bez oporu hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wiesz co? Będę tym jedynym i w końcu napiszę to na co czekałeś
Kurde Kafel ale Ty jesteś mistrzem, podziwiam Cię człowieku! Nikt nie jest w stanie wyjść zwycięsko z tak wielkich opresji! Skromność to Twoja główna cecha charakteru
Jako ten najskromniejszy chyba pozwolisz aby inni oceniali moje i Twoje czyny? Bo na razie głównie oceniasz sam siebie...
Mogłeś przyjąć zapro, ale nie przyjąłeś - toć to przecie półtora bohatera!
Kolony jak do mnie wpłyną to pogratuluję przeciwnikowi bez marudzenia i co by było gdyby...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wiesz co? Będę tym jedynym i w końcu napiszę to na co czekałeś
Kurde Kafel ale Ty jesteś mistrzem, podziwiam Cię człowieku! Nikt nie jest w stanie wyjść zwycięsko z tak wielkich opresji! Skromność to Twoja główna cecha charakteru
Jako ten najskromniejszy chyba pozwolisz aby inni oceniali moje i Twoje czyny? Bo na razie głównie oceniasz sam siebie...
Mogłeś przyjąć zapro, ale nie przyjąłeś - toć to przecie półtora bohatera!
Kolony jak do mnie wpłyną to pogratuluję przeciwnikowi bez marudzenia i co by było gdyby...

Twoj sarkazm nic nie zmienia, to ze mam wysokie mniemanie o sobie to fakt, ale co mam mowic ze jestem smieciem niczym nie wartym kawalkiem <ciach> Stary dla mnie to tylko <ciach> gra i gram w nia wlasnie dlatego zeby miec odrobine adrenaliny, zeby sprawdzic siebie samego, nie robie czy raczej nie gram zeby ktos mnie chwalil czy gnoil, gram dla siebie bo zajebiscie to lubie i to tyle, mam nadal szacunek do wrogow i oczekuje tego samego od nich jesli walka jest ferr, moj real nie zmieni sie jesli strace 1 czy 100 wiosek, kwestia jest czy ja sam sie nie zmienie. Ci co mnie znaja wiedza jak jest. Nigdy nie chowalem sie za kims, "rekawice" do pojedynku zawsze przyjmowalem i szczyce sie tym ze mam nick kafelpl73 i tyle, nie musze sciemniac wiecej, nie jestem mistrzem, jestem cienki ale staram sie byc choc odrobine lepszy a ta odrobina to nie osiagalna materia dla wielu hihi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wiesz co? Będę tym jedynym i w końcu napiszę to na co czekałeś
Kurde Kafel ale Ty jesteś mistrzem, podziwiam Cię człowieku! Nikt nie jest w stanie wyjść zwycięsko z tak wielkich opresji! Skromność to Twoja główna cecha charakteru
Jako ten najskromniejszy chyba pozwolisz aby inni oceniali moje i Twoje czyny? Bo na razie głównie oceniasz sam siebie...
Mogłeś przyjąć zapro, ale nie przyjąłeś - toć to przecie półtora bohatera!
Kolony jak do mnie wpłyną to pogratuluję przeciwnikowi bez marudzenia i co by było gdyby...

No wlasnie zapomnialem jednego, kto oceni Twoje dokonania jak chowasz sie za Alladynem, klikasz swoja wioseczke gdzies na 111 morzu gdzie nikt nie doplynie i bedziesz gosc nikt mi wiochy nie podbil, mimo ze wszyscy chcieli ( supermen pewnie by na dopalaczu przez tydzien nie doplynol) i to cala prawda o Alladynie ktorego wszyscy znaja a nikt nie widzial hihihihihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Koniec tematu...
Edit:
Nikt nie widział, ale wszyscy słyszeli :)
Ty już oceniłeś moje dokonania, oceny tak wielkiego gracza byłem naprawdę ciekaw
Alladyn hehe :D Mam też dżina, jak chcesz to Cię wrzucę w wir walk i jeszcze raz pokażesz na co Cię stać :)
Błędne jest myślenie większości że się ukrywam, bo i niby przed czym? Straciłem wiele miast, myślisz że jak mnie rozbiorą do zera to siądę w koncie i się rozpłaczę? :) Mam inny nick niż w grze i im bardziej ktoś się tego czepia tym bardziej mnie to bawi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Aladyn z lampki wyleciał jak pojawiła się nadzieja na walkę z l9. Jak wydawało się to nie możliwe to spoczywał w pokoju, gdy kafel walczył :)
Szkoda, że wyszło jak wyszło i EV padło....kwestia dni, tygodni, przypadku no zdarza się.
Jak by kafel miał ochotę kontynuować walkę to zawsze może do jd, tbc, czy ee zapukać, coś się na pewno wymyśli :)
Dla mnie osobiście legion jest wyzwaniem. Do tej pory na każdym świecie byłem oportunistą i nic się nie zmienia. Muszę jednak przyznać, że legion to wyzwanie większe niż inne, choć może to kwestia gatunku podboju, ale to akurat działa w obie strony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Koniec tematu...

Brak argumetow? Prawda boli bardziej niz MOJ narcyzm hihi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aladyn z lampki wyleciał jak pojawiła się nadzieja na walkę z l9. Jak wydawało się to nie możliwe to spoczywał w pokoju, gdy kafel walczył :)
Szkoda, że wyszło jak wyszło i EV padło....kwestia dni, tygodni, przypadku no zdarza się.
Jak by kafel miał ochotę kontynuować walkę to zawsze może do jd, tbc, czy ee zapukać, coś się na pewno wymyśli :)
Dla mnie osobiście legion jest wyzwaniem. Do tej pory na każdym świecie byłem oportunistą i nic się nie zmienia. Muszę jednak przyznać, że legion to wyzwanie większe niż inne, choć może to kwestia gatunku podboju, ale to akurat działa w obie strony.

Dwie wiochy jeszcze mam, nie wiem czy jak bym kiedys wrucil walczyl bym z Legionem ale swoje wiochy bym chcial odzyskac a to wyzwanie nad ktorym warto pomyslec.
swietypio taka jedna mysl ze jak by takich 10 w walce jak Alladyn w gebie miec w soju to ani Legion ani Ciasteczka nie straszne hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jaka prawda? Z jakiej lampki? :)
Wybaczam wam bo nie wiecie co piszecie :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak 10 takich by było to tylko szaraki, nie ma po co grać, cuda gwarantowane:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

aladyn wyparował spać :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Koniec tematu...
Edit:
Nikt nie widział, ale wszyscy słyszeli :)
Ty już oceniłeś moje dokonania, oceny tak wielkiego gracza byłem naprawdę ciekaw
Alladyn hehe :D Mam też dżina, jak chcesz to Cię wrzucę w wir walk i jeszcze raz pokażesz na co Cię stać :)
Błędne jest myślenie większości że się ukrywam, bo i niby przed czym? Straciłem wiele miast, myślisz że jak mnie rozbiorą do zera to siądę w koncie i się rozpłaczę? :) Mam inny nick niż w grze i im bardziej ktoś się tego czepia tym bardziej mnie to bawi :)

Teraz to juz nic nie kapuje, chyba ze zabrali Ci wiochy jak by do szarakow wjerzdzali, ja stracilem wiochy ale wstydzic sie nigdy nie bede bo na tyle co potrafilem to sie bronilem a ze cienki jestem to tylko dwa dnia Alladyn Ty w ile dni straciles te wiochy, tylko nie mow ze zabrali Ci je §wojownicy w wypierdkowa" bo lipa troche hihi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak 10 takich by było to tylko szaraki, nie ma po co grać, cuda gwarantowane:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

aladyn wyparował spać :(

Etam wyparowal, jakas dziewusia potarla dzbaneczek i nie ma greppo trzeba zapierdzielac i 3 zyczenia spelniac, oby Alladyn na jakiegos "inaczej" kochajacego nie trafil bo w kibelku bedzie jak sarenka bobki sadzil hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A gdzie tam spać... Czuwam czy te kolony nie lecą :)
Tak żeśmy sobie pogadali
Alladyn ten niedobry, Alladyn zły hehe :D
Różnica jest taka że wam zależy na reputacji, a ja to olewam i piszę co myślę ;-)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A czemu nie dobry aladyn?
Ja jestem twoim "fanem" od początku forum tego świata :)
Czasem nawet coś sensownego wyklepałeś.
Po prostu czasem się zbytnio rozkręcisz i piszesz pierdołki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Patrzcie jacy teraz żartownisie :)
Kafel już pewnie łez Ci brakuje i śmiechem nadrabiasz, co? :)
 
Do góry