Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A gdzie tam spać... Czuwam czy te kolony nie lecą :)
Tak żeśmy sobie pogadali
Alladyn ten niedobry, Alladyn zły hehe :D
Różnica jest taka że wam zależy na reputacji, a ja to olewam i piszę co myślę ;-)

Piszesz co Cie boli bo nie stac Cie na pewne klimaty, reputacje albo sie ma albo nie i wtedy sie nie chce pisac pod swoim nickiem, ja sie nie boje, a to czy mam <złą> reputacje czy nie to kwestia wzgledna, ci co im wiochy pozabieralem napewno napisza ze jestem cieniasem a ja tym co mi zabrali wiochy w normalnej uczciwej walce napisze ze sa lepsi albo szczescie dopisalo i tyle. Alladyn trzeba byc czlowiekiem zeby sie nie wstydzic kim sie jest, ja sie nie wstydze!!!!!!!!!!!!!!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Patrzcie jacy teraz żartownisie :)
Kafel już pewnie łez Ci brakuje i śmiechem nadrabiasz, co? :)

Fakt brakuje mi lez!!!!!! Ze smiechu, z jakim wojownikiem prowadze konwersacje (znaczy sie rozmowe, sory hihi)

Kurde normalnie Alladyn sie wylogowal, czarow braklo hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ale trzeba przyznać, ze trzyma cię ten świat w pewnym sensie Kafe, skoro ciągle na te FO zaglądaszl?
Może jednak kontynuacja?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Weź przestań chłopie, czy Ty masz 6 lat? Dzwonisz na lewo i prawo że jesteś jakiś Kafel, że zabrałeś jakieś wiochy, Kafel się nigdy nie wstydzi i pla, pla, pla...
O jakiejś podjętej rękawicy...
Tak Kafel Ty jesteś wielki, a je ten malutki który się boi być człowiekiem i przyznać do nicku
Do niczego nie możecie się przyczepić oprócz tego anonimowego nicku :)
Tak jestem tchórzem, lepiej wam?
A jak podam nick co to zmieni? Weź mi jeden z drugim wytłumacz bo nie pojmuję?
Będę półtora bohatera jak Kafel?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Weź przestań chłopie, czy Ty masz 6 lat? Dzwonisz na lewo i prawo że jesteś jakiś Kafel, że zabrałeś jakieś wiochy, Kafel się nigdy nie wstydzi i pla, pla, pla...
O jakiejś podjętej rękawicy...
Tak Kafel Ty jesteś wielki, a je ten malutki który się boi być człowiekiem i przyznać do nicku
Do niczego nie możecie się przyczepić oprócz tego anonimowego nicku :)
Tak jestem tchórzem, lepiej wam?
A jak podam nick co to zmieni? Weź mi jeden z drugim wytłumacz bo nie pojmuję?
Nawalasz do mnie a piszesz WAM, stary ja jestem tylko cienkim kafelkiem a Tobie juz nerwy puszczaja, nawet Ptaku Cie tak nie wnerwil, teraz to juz nawet o Legionie nie piszesz tylko o mnie, i jak tu sie nie wbijac w ambicje zeprzewyrzszylem caly Legion i Alladyn pisze o mnie hihi
I jak tu NARCYZEM nie byc hihi
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Alladyn prawda jest taka że biadolić to kazdy potrafi a walczyć mało kto a Ty jak narazie sporo piszesz a boisz się ujawnić a co do gracza Kafel to w grze i w walce z nami pokazał że gracz nietuzinkowy z niego mimo odmiennych poglądów na różne sprawy to darzę Go wielkim szacunkiem tak samo jak i wielu innych graczy a o Tobie Alladyn7 to mało kto tak się wypowiada jeżeli wogóle ktoś taką opinie tutaj umieścił
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pomyślałem o Tobie jak musiałem iść do WC, to może być zbieg okoliczności? :) Chłopie Ty nie rozumiesz jednej rzeczy że ja nie chce a wami się sprzeczać i odpuszczam. Dlaczego nie chcę to się domyślcie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pomyślałem o Tobie jak musiałem iść do WC, to może być zbieg okoliczności? :) Chłopie Ty nie rozumiesz jednej rzeczy że ja nie chce a wami się sprzeczać i odpuszczam. Dlaczego nie chcę to się domyślcie
Bo brakuje Ci argumetow, zeby szczekac trzeba miec choc jeden zabek i honor podjac wyzwanie, co z tego ze szczekasz jak nic z tego nie wynika, walczyc i przegrac to normalna rzecz, ale szczekac i nawet nie podjac wyzwania to... ALADYN
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wyluzuj aladyn, bo się podgrzejesz i wyparujesz i lampa Cię nie wciągnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie mam już do Ciebie cierpliwości... Honor i podjąć wyzwanie... Dużo gadasz, mało robisz. Alladyn gada więcej, ale i więcej robi
Ja ALLADN szczekam i uciekam jak mówi Kafel, to jest mój guru i jego słuchajcie :)
Jak jest jakieś "wyzwanie" o którym mowa to ja gotów do ucieczki... Co poradzić, taki charakter... :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no widzisz, nie znam się na tym, to moje pierwsze FO świata, na którym mam coś do powiedzenia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie mam już do Ciebie cierpliwości... Honor i podjąć wyzwanie... Dużo gadasz, mało robisz. Alladyn gada więcej, ale i więcej robi
Ja ALLADN szczekam i uciekam jak mówi Kafel, to jest mój guru i jego słuchajcie :)
Jak jest jakieś "wyzwanie" o którym mowa to ja gotów do ucieczki... Co poradzić, taki charakter... :)
No charakterek masz to fakt hihi ale ta cierpliwosc to straciles do mnie czy do swietego czy do WaWy hihi nie nazywaj mnie guru bo mnie gliny przymkna ze sekte prowadze i lia bedzie hihi oj chyba porade strzelilem hihi
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No charakterek masz to fakt hihi ale ta cierpliwosc to straciles do mnie czy do swietego czy do WaWy hihi nie nazywaj mnie guru bo mnie gliny przymkna ze sekte prowadze i lia bedzie hihi oj chyba porade strzelilem hihi

wytłumaczysz się, powiesz, że Aladyn był szefem i żeby go gonili :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jedyne co Ty możesz prowadzić to rower bez łańcucha po ulicy...
No i jeszcze może inwalidów przez pasy przeprowadzać... Tylko nie patrz się w oczy kierowcom bo przyspieszą
Najlepiej wychodzi Ci samozachwyt, polecam podążać w tym kierunku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jedyne co Ty możesz prowadzić to rower bez łańcucha po ulicy...
No i jeszcze może inwalidów przez pasy przeprowadzać... Tylko nie patrz się w oczy kierowcom bo przyspieszą
Najlepiej wychodzi Ci samozachwyt, polecam podążać w tym kierunku
Mam nadzieje ze caly czas piszesz do mnie bo napawasz mnie optymizmem swoimi tekstami, cuz za elokwencja i rozumienie drogiej osoby, masz racje ze najlepiej wychodzi mi samozachwyt, zeby Ci podpowiedziec to na greppo tez jestem zlotnikiem, kupuje, wydaje bo mnie na to stac, stac mnie na to zeby placic za swoje zachcianki a na co Ciebie stac?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

O, widzę już mnie postawiłeś jako przeciwnika premium, dość tani chwyt... Choć nigdzie o tym nie pisałem
Kupiłbym Cię ale nie mam drobnych
Jak mi z bułki wydadzą to się zgłoszę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

O, widzę już mnie postawiłeś jako przeciwnika premium, dość tani chwyt... Choć nigdzie o tym nie pisałem
Kupiłbym Cię ale nie mam drobnych
Jak mi z bułki wydadzą to się zgłoszę
hihidobry jestes czarodziej hihi pisales gdzies kto kim jest?
Ja jestem kafelkiem a Ty czarodziejem ktoremu malo co wychodzi, sam sie sobie dziwie bo atakowales slownie Legion i do pewnego mometu to bylo ok, ale teraz to zenade odwalasz i tyle, trzeba miec szacunek do samego siebie, ja stracilem wiochy ale w walce a Ty?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A ja nie straciłem w walce i co? Nowa moda, jak stracisz to jesteś kimś? :) Mnie inaczej uczyli, ale słucham swojego guru, kto chce moje miasta? Jak nie poświęcę ze dwa kliny to nigdy nie będę takim bohaterem jak Wielki Kafel. Spróbuję powtórzyć Twoje dokonania, przestrzelę klina i zacznę debatować że sam sie opierałem Legionowi. Sukces murowany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A ja nie straciłem w walce i co? Nowa moda, jak stracisz to jesteś kimś? :) Mnie inaczej uczyli, ale słucham swojego guru, kto chce moje miasta? Jak nie poświęcę ze dwa kliny to nigdy nie będę takim bohaterem jak Wielki Kafel. Spróbuję powtórzyć Twoje dokonania, przestrzelę klina i zacznę debatować że sam sie opierałem Legionowi. Sukces murowany
Nawet jak bys powtorzyl to kaflem nie bedziesz i to chyba jest Twoj problem ze nie masz swojej osobowasci, jestem prostym chlopaczkiem ze wsi ale nadal czlowiekiem
 
Do góry