Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Strzał w dziesiątkę :) Przecież jakbym miał osobowość to bym nie grał pod innym nickiem. Oczywiste!!
A taką osobowość to gdzie można zdobyć? Ja by i trochę zapłacił...:) Teraz już jestem pewien że tego szukałem całe życie...
Jestem taki... ... bezosobowy... Wielki guru gdzie tego szukać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Strzał w dziesiątkę :) Przecież jakbym miał osobowość to bym nie grał pod innym nickiem. Oczywiste!!
A taką osobowość to gdzie można zdobyć? Ja by i trochę zapłacił...:) Teraz już jestem pewien że tego szukałem całe życie...
Jestem taki... ... bezosobowy... Wielki guru gdzie tego szukać?

Oj jaka cienizna walisz Panie Alladynie, kilka postow i sie pogubiles jak dzieciaszek, pisales klimaty dziwne, niekiedy sluszne (nieiedy tylko niestety) ale teraz zamotales sie troszeczke a jak jeszcze w mojej cienkiej osobie guru widzisz to chyba paliles cos nie takiego co potrzeba bo ze mnie guru jak ... dobra wszyscy wiedza co hihi
Jak juz zaczniesz grac a nie tylko pisac to daj znac, nie mam zamiaru Cie atakowac ani kasowac, zreszta na Juktasie narazie mnie nie ma a to co pozostalo to nawet nie fuga miedzy kafelkami;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Te Twoje głupoty to bym w ćwierć posta zmieścił
ja się pogubiłem, ale całe szczęście Ty się odnalazłeś :)
Jak będziesz chciał pograć to zacznij od nowa ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Te Twoje głupoty to bym w ćwierć posta zmieścił
ja się pogubiłem, ale całe szczęście Ty się odnalazłeś :)
Jak będziesz chciał pograć to zacznij od nowa ;-)

Gdzie mam zaczac?
Ja gram na Knosos i daje rade, stary system podboju to nawet caly sojusz moze pakowac i dam rade bo narcyz jestem, cienki bo cienki ale narcyz, jak bys mial ochote to zapodaj poklikamy, i nie mowie ze wojowac mamy, tak dla sportu hihi
Z odnajdywaniem sie nie mam problemu bo nie jestem sierotka zagubiona w lesie, wiem czego chce a niestety Ty chyba nie, Twoje marzenie to przejac wioche Legionowi czy zalapac sie do nich? Qrde i to i to chyba nie osiagalne dla Ciebie hihi Chyba ze sam wlasna muszelke potrzesz i wypowiesz trzy rzyczenia, chce byc Legionista, chce byc Ptaku, nie chce wiecej becek dostawac hihihihhi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A co tam będziemy zgadywać...? :)
Ptaku weźmiesz mnie do sojuszu? Ja nie ce więcej bęcków :)
Kurde jak ja bym z wami grał to i pewnie bym naludniał :) Kafel mnie ciśnie, schronienia szukam, pomożesz? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A co tam będziemy zgadywać...? :)
Ptaku weźmiesz mnie do sojuszu? Ja nie ce więcej bęcków :)
Kurde jak ja bym z wami grał to i pewnie bym naludniał :) Kafel mnie ciśnie, schronienia szukam, pomożesz? :)

Ja to chyba tylko czarami Cie cisne hihi a przed tym to nawet Ptaku Ci nie pomorze hihi oj Alladyn, udales sie matce nie ma bata hihi
Ale mam nadzieje ze poza tym to u Ciebie wszyscy zdrowi hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zdrowi, pewnie że zdrowi :) Ja jak tylko czytam takich cudaków jak Ty to mi się trzy klepki odłączają - wiesz, równowaga... :)
Inaczej bym nie ogarnął ;-)
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ja piernicze... tak cicho na forum było... ludzie spokojnie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gdzie tam - nie uspokajaj, przynajmniej jest co czytać :D

A swoją drogą też ciekawa jestem w jakim soju gra Alladyn.
Nick tam mi nie potrzebny, ale ciekawi mnie po której stronie barykady jest ::)
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Też się zastanawiam... Raczej w legionie nie jest :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Co tam słychać w szerokim świecie Juktasu na głębokich wodach, wysokich górach itd ;)? Co tam słychać u moich ulubionych legionistów ? albo może jedynych legionistów na tym świecie ;>
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak tam cwaniaczki z EE i tbc sie maja ...

tak btw @ArtiBodzio kolejny topnoobek co o grze ma takie pojecie jak ja o gotowaniu ...
tak wiem 5 wiosek nabilimys wam puntow obrony itd ale wioski padly jestem tylko ciekaw kogo teraz wchloniecie do swojej koalicji anty Legion bo juz chyba do kazdego sojuszu z top20 bazgraliscie i opowiadaliscie jaki to legion jest beeeee
ale najlepszy to jest balwan nie wiem czy on udaje takiego tepaka czy naprawde taki jest

image.php


gfkb.png


pozniej ptaku tutaj wpadnie to podyskutuje z wami ja nie mam zamiaru spodziewalem sie kolejnej porazki przy tej akcji albo minimalnych przejec ale jak topka traci wioske to juz naprawde jest cos nie tak z graczem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nareszcie jakaś udana akcja z waszej strony gratulacje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Akcja całkiem niezła według mnie. Będzie się działo na tym świecie oj będzie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czy cwaniaki to nie wiem ;p może po prostu lubimy zabawę nie ma w tym nic cwanego ;) mimo wszystko gratuluję akcji weekendowej, całkiem nieźle się to prezentowało z waszej strony. Jestem zadowolony, że wreszcie się coś ruszyło. Oby tak dalej, wreszcie przestaje na Juktas wiać nudą ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Adrian niezłe raporty :) Rozumiem że Twoje tak jak bryka w profilu? :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mojego tam nie ma ja nawet nie mam zasiegu kolonamina ta wioche
wiesz chyba ze ja lubie byc w centrum swiata a nie na wygwizdowie gdzie @TBC tylkami szczekaja @akwizytorzy zawracaja a @EE miasta rozdaja :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak juz chcecie sobie porozmawiac kto jak kogo obserwuje to zgłoscie sie do NSA, oni szukaja ludzi od tego ciagle :D
Lepiej pochwalcie sie jak Wasi szpiedzy obseruja wrogie miasta raportami, co by były "twarde" dowody ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a ja, abstrahując od tego, że sytuacja na świecie Juktas jest bardzo ciekawa, chciałbym się dowiedzieć dlaczego adriankiller został zbanowany na forum:D Chyba nie przez jego opaleniznę? Bo jeśli tak to to podpada pod jakiś artykuł KK (dyskryminacja etc.:p)
 
Do góry