Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Też na początku tak pomyślałam, że o szaraka (czyli opuszczone miasto) - wówczas to, jak długo miasto będzie się rozpadało i w końcu zniknie, zależy choćby od jego obecnego rozbudowania.
pociągnijmy ten temat dalej.
czyli jak rozumiem kasuje konto i pozostają po mnie dwa szare miasta jedno 1k pkt a drugie 10k pkt - to co każde zniknie w innym czasie?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Slietie dlaczego nie ma ciebie na GT?

podobno was bardzo nie lubi :))
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zrobimy sobi emini konkurs w rymowany wierszyk świąteczno-grepolisowy? :D
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Wie ktos czy planowany jest jakis Czas Pokoju na swieta?zastanawiam sie czy zbierac sloty i wpadac po karpia i prezenty czy nie bedzie mozliwosci i trzeba by przed swietami uwolnic jakiś graczy od obowiazku dogladania wiosek przez swieta:)
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym roku zapewne czas pokoju będzie obowiązywał podczas Świąt. Jak to było w zeszłych lata można sprawdzić tutaj.

pociągnijmy ten temat dalej.
czyli jak rozumiem kasuje konto i pozostają po mnie dwa szare miasta jedno 1k pkt a drugie 10k pkt - to co każde zniknie w innym czasie?
Dziwne by było, gdyby oba zniknęły w tym samym czasie ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Raczej nie można obliczyć, budynki rozpadają się losowo więc i dwa miasta o identycznej ilości punktów nie muszą maleć tak samo.

no tak ale jak rozumiem - jest coś takiego że co pewien czas losowo burzy się jeden budynek tak?
wioska znika aż wszystkie się wyburza??

czy co pewien okres burzą się budynki i jest losowo wybierana ilośc budynków do burzenia i jakie budynki? to wtedy faktycznie ciężko jest obliczyć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Witam, jak to nie będzie ??? Będą Święta i prezenty dla grzecznych graczy he he i przerwa też wszystkim się należy ;)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Witam, jak to nie będzie ??? Będą Święta i prezenty dla grzecznych graczy he he i przerwa też wszystkim się należy ;)

Kim jesteś dziewczyno? Dwa posty na forum i tytuł kapłanki. Wypadałoby się przedstawić co nie? Normalnie to ktos powinien nam ciebie przedstawić, ale o dobre maniery coraz trudniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Witam serdecznie

Nie znalazłem odpowiedniego tematu na forum, więc pytam tutaj.

Szukam dobrego sojuszu który pomoże mi się szybko rozwinąć bym później ja mógł komuś pomóc. W grze nie widzę propozycji sojuszów z otwartą rekrutacją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zrobimy sobi emini konkurs w rymowany wierszyk świąteczno-grepolisowy? :D

ja znam wierszyk fajny świateczno-grepolisowy

Ateny

Jedna taka Sisi mała
Prezent chciała dostać w święta
Więc w konkursie startowała
By pokonać konkurenta

W jaki sposób to wygrała
Forum całe zapamięta
Chociaż liczba postów mała
Głos oddany to rzecz święta​

można dopisywac zwrotki kolejne, nie roszczę praw autorskich
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ooo całkiem fajny wierszyk. To dla mnie zaszczyt, że ktoś się postarał i wierszyk o mnie ułożył.
 
Odp: Rozmowa Ogólna

To jak już jesteśmy przy utworach, to może tak bardziej bożonarodzeniowo? Jakie są Wasze ulubione kolędy? Moja ta:
[video=youtube_share;CoSYiduwzLc]http://youtu.be/CoSYiduwzLc[/video]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja znam taką kolędę..

Wśród nocnej ciszy, mass sie rozchodzi
Wstawajcie gracze, konkurs sie rodzi

Konta prędko zakładajcie
Głos na Sisi oddawajcie
Mimo, że nubka.​

spiewać dalej?:rolleyes:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja nie śpiewam i już nie piszę wierszem, bo moje słowa są źle rozumiane.. Interpretatorzy lepiej wiedzą co autor miał na myśli :( Jest mi strasznie przykro z tego powodu :(
 
Do góry