Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No tak zapomniałbym...


Dziękuje dla "ktosia"
w-czapce.gif
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No wiesz sobotni wieczór, to na forum cisza i nuda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Slietie maskotkę Angry Birdsa :D Tego czerwonego ;P Kota nim straszę, bo fajnie mu się ogon puszy :D Jestem ZUA.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja mam dobre pytanie do Administratorów i broń boże nie chcę nikogo obrazić,urazić.

Podobno sojusze które w swoich szeregach mają administratora tu na forum mają jakieś większe fory na grze i pytanie brzmi czy to jest prawda?
Osobiście w to nie wierzę a w grepolis gram już dosyć długo.
Po prostu jakiś czas temu czytałem wiadomość od gracza z sojuszu wrogiego który twierdził że jest inaczej i wręcz się tym chwalił co było by nie etyczne gdyby miał rację.
Zaczynam się zagłębiać tu coraz bardziej i uważam że jesteście tu po to by pomagać i trzymać porządek.
Czekam z niecierpliwością na odpowiedz i mam nadzieję że przez to pytanie nie zostanę zbanowany/zablokowany.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ech chyba się wypowiem, bo ostatnio coraz więcej słyszę, że miasta mi nie można zabrać, bo jestem w teamie. Myślę, że tu raczej powinni się wypowiedzieć (w mojej sprawie) przeciwnicy, którzy próbowali mi zabrać miasta zanim dostałam się do teamu.

Tak więc zdementuję te pogłoski - żaden sojusz w którym gra ktokolwiek z teamu nie ma żadnych większych forów. Tak samo jak i członkowie teamu - grają na tych samych zasadach co wszyscy. Są zwykłymi graczami.

Gdyby miało być inaczej, osobiście bym to skrytykowała.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dziękuję za odpowiedz która Mnie satysfakcjonuje :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeszcze jedno pytanie by uspokoić niektórych graczy.
Czy administratorzy mają wgląd w forum bądz wiadomości pw na grze?
Za wulgaryzmy bądz tym podobne gracze dostają bana i pytanie brzmi jak to wychodzi?
Dla Mnie osobiście kultura jest najważniejsza i nie wyobrażam sobie bym mógł kogokolwiek obrazić.
Trafiają się zaś gracze którzy w słowach nie przebierają.
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Dziękuję za odpowiedz która Mnie satysfakcjonuje :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeszcze jedno pytanie by uspokoić niektórych graczy.
Czy administratorzy mają wgląd w forum bądz wiadomości pw na grze?
Za wulgaryzmy bądz tym podobne gracze dostają bana i pytanie brzmi jak to wychodzi?
Dla Mnie osobiście kultura jest najważniejsza i nie wyobrażam sobie bym mógł kogokolwiek obrazić.
Trafiają się zaś gracze którzy w słowach nie przebierają.


Z tego co tu pisali to albo teamowiec gra albo się światem "opiekuje".A z członkiem teamu grałem z w jednym sojuszu i żadnych forów nie mieliśmy (tylko troszkę).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja tam do sympatyków adminków nie należę, ale też bym nie przesadzał. Wyrzyma tam leja wszyscy jak leci a i Sisi nie stawia stoczni co minute całej (teraz przez super event to argument akurat mało trafiony)

Co do gry z adminami to trafił mi się jeden ciekawy przypadek na pierwszym moim serwerze.
Początek gry, wysyłam atak a koleś mi pisze, żebym go nie atakował bo jest z administracji i sprawdza coś tylko. No i czy go nie przyjmę do sojuszu.
Napisałem mu wtedy, że nie mogę mu zaufać, bo mi giną w nocy statki transportowe z portu a on mieszka najbliżej i dopóki się nie znajda będę jechał wszystkich, aż znajdzie się złodziej.
Kolega przysięgał, że to niemożliwe, że może na wsparciu, może zniszczone, że raporty...ale mu nie wierzyłem. Złodzieja do sojuszu nie przyjmę powiedziałem, tym bardziej, że ktoś o podobnym nicku wystawił wolne transy na allegro.

Rozmowa była dość zabawna więc poszła na forum sojuszu a potem tez do innych sojów i koleś dostał masę PW z podobnym problemem. Nagle cała okolica chciała, żeby oddał statki a on kazał pisać tickety, aż w końcu odpisał, że już wywalili go supportu.

Ja nie wiem do dziś czy on był adminem, czy był z GT czy może z Plemnion czy tez był zwykłym przebierańcem, ale zabawy miało kupę ludzi dzięki niemu. Pamiętam jego nick do dziś :D
Tak mi się skojarzyło w tym temacie..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja tam do sympatyków adminków nie należę, ale też bym nie przesadzał. Wyrzyma tam leja wszyscy jak leci a i Sisi nie stawia stoczni co minute całej (teraz przez super event to argument akurat mało trafiony)

Co do gry z adminami to trafił mi się jeden ciekawy przypadek na pierwszym moim serwerze.
Początek gry, wysyłam atak a koleś mi pisze, żebym go nie atakował bo jest z administracji i sprawdza coś tylko. No i czy go nie przyjmę do sojuszu.
Napisałem mu wtedy, że nie mogę mu zaufać, bo mi giną w nocy statki transportowe z portu a on mieszka najbliżej i dopóki się nie znajda będę jechał wszystkich, aż znajdzie się złodziej.
Kolega przysięgał, że to niemożliwe, że może na wsparciu, może zniszczone, że raporty...ale mu nie wierzyłem. Złodzieja do sojuszu nie przyjmę powiedziałem, tym bardziej, że ktoś o podobnym nicku wystawił wolne transy na allegro.

Rozmowa była dość zabawna więc poszła na forum sojuszu a potem tez do innych sojów i koleś dostał masę PW z podobnym problemem. Nagle cała okolica chciała, żeby oddał statki a on kazał pisać tickety, aż w końcu odpisał, że już wywalili go supportu.

Ja nie wiem do dziś czy on był adminem, czy był z GT czy może z Plemnion czy tez był zwykłym przebierańcem, ale zabawy miało kupę ludzi dzięki niemu. Pamiętam jego nick do dziś :D
Tak mi się skojarzyło w tym temacie..

He he he niesamowity ubaw :D
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Czy administratorzy mają wgląd w forum bądz wiadomości pw na grze?
Za wulgaryzmy bądz tym podobne gracze dostają bana i pytanie brzmi jak to wychodzi?
Dla Mnie osobiście kultura jest najważniejsza i nie wyobrażam sobie bym mógł kogokolwiek obrazić.
Trafiają się zaś gracze którzy w słowach nie przebierają.
Jeśli gracz używa wulgaryzmów bądź w inny sposób obraża rozmówcę w wiadomości prywatnej, to zawsze można to zgłosić poprzez kliknięcie w kopertę z czerwonym wykrzyknikiem obok takie wiadomości - wówczas będziemy mogli się z nią zapoznać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje. W przypadku forum sojuszu, to jego założyciele, liderzy czy też moderatorzy są za nie odpowiedzialni i to do nich należy się zgłaszać w celu zgłoszenia takiego gracza.

Ja nie wiem do dziś czy on był adminem, czy był z GT czy może z Plemnion czy tez był zwykłym przebierańcem, ale zabawy miało kupę ludzi dzięki niemu. Pamiętam jego nick do dziś :D
Sama się uśmiałam czytając o tym zdarzeniu. Zapewne był to po prostu jakiś gracz, który chciał się podszyć pod support. Nikt z nas czegoś takiego by nie zrobił i nie napisał. Owszem zdarzają się konta testowe, ale one mają 175 punktów i jeśli nawet mają jakiś sojusz, to też tylko testowy, w którym nie ma graczy.
Przy okazji przypomnę, że bardzo poważnie podchodzimy do wszelkich podejrzeń ewentualnego złamania regulaminu przez członków teamu - jeśli ktokolwiek z Was ma jakiekolwiek wątpliwości co do któregoś z administratorów, to zachęcam do zgłoszenia tego w tickecie a wówczas nasi przełożeni dokładnie sprawdzą zaistniałą sytuację.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A tak zmieniając temacik - mam takie nietypowe pytanko dosyć jak na FO i jak ktoś nie chce - niech nie odpowiada... Ile czasu spędzacie w grze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Sen jest dla słabych. Jedzenie też. Świat realny tym bardziej :)
 
Do góry