Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A tu świat zamarł w oczekiwaniu na nie wiadomo co ?

Jak się sprawy mają może ktoś poinformowany zdradzić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ech... Szkoda gadać, nuda kompletna, nic się nie dzieje. Nie wiem gdzie ci przeciwnicy, czy może śpią, czy może wyjechali gdzieś na jakieś ferie? :) Jak tak dalej pójdzie to sam sobie będę musiał wojo wybijać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A dlaczego sobie przeciesz mozesz Ty atakowac :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ech... Szkoda gadać, nuda kompletna, nic się nie dzieje. Nie wiem gdzie ci przeciwnicy, czy może śpią, czy może wyjechali gdzieś na jakieś ferie? :) Jak tak dalej pójdzie to sam sobie będę musiał wojo wybijać :D

Akurat dzisiaj się dzieje tyle, że głowa mała.

Trwa akcja ONZ + Cichociemni + Wataha Wilków + Wataha Wilków II + Looney Tunes + Looney Tunes II przeciwko VENATORES i VENATORES II, którym pomagają Kolorowe Kredki oraz Kredki Kolorowe. Jeśli się nudzisz, sugeruję zmienić sojusz, na taki w którym się walczy, a nie domki buduje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No i jaki wynik ?

Sam 1Normadia stracił na tą chwilę 6 miast.

Łącznie Venatores straciło co najmniej 14 miast, ale akcja wciąż trwa i będą kolejne przejęcia.

Tak na marginesie: w akcji brał udział dodatkowo sojusz Nie Chcę Być Szefem .
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jak zwykle wyrównana walka :)
 

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No macie czym się szczycić 5vs2 sojusze. Gratuluje możecie być z siebie dumni w tak wyrównanej akcji czołowych sojuszy.:D Proponuję na następną taką akcje byście sobie dobrali jeszcze z 6 sojuszy i do ataku. Powodzenia!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wojna nie jest sprawiedliwa. Gdyby była równowaga sił, nie byłoby ataku pewnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wojna nie jest sprawiedliwa. Gdyby była równowaga sił, nie byłoby ataku pewnie

Byłby. Z resztą, z tego co wiem, to VENATORES współpracują jeszcze z innymi sojuszami, na przykład *WYBRANI* czy SWOLLEN MEMBERS. Po prostu nie wiem jak bardzo członkowie tych sojuszy zaangażowali się w obronę swojego hegemona podczas tej konkretnej akcji - tylko dlatego nie są wymienieni wyżej :p
 

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mnie akurat to ominęło , jestem obserwatorem i patrząc na to z boku myślałem, że na więcej was stać...

Nie nie mam takie problemu :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Moge zdradzic szczegoly od srodka. Otoz sojusze ONZ, LT, Cichociemni i Wataha Wilkow sponowane z jeszcze kilkoma sojuszami na czas akcji leja osamotnionych Venatores ( nieduze wsparcie ze strony Kredek ) . Coz wydaje mi sie ze jedyne co mozna zrobic to pogratulowac owym czterem sojuszom odwagi i walecznosci : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Byłby. Z resztą, z tego co wiem, to VENATORES współpracują jeszcze z innymi sojuszami, na przykład *WYBRANI* czy SWOLLEN MEMBERS. Po prostu nie wiem jak bardzo członkowie tych sojuszy zaangażowali się w obronę swojego hegemona podczas tej konkretnej akcji - tylko dlatego nie są wymienieni wyżej :p
Wybrani już nie współpracują z Venatores. Był pakt ale jakieś 2h temu został rozwiązany...
 

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zasada typu im więcej graczy tym więcej miast, im więcej miast tym więcej wojska, im więcej wojska tym więcej podbitych miast się sprawdza. Gratuluje Venatorea wytrwałości i dobrej zabawy w małej koalicji :) Cały czas pokazujecie ze macie potencjał i wolę walki. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No i proszę :)) Jeszcze dwa, trzy tygodnie temu taki sam los spotkał BIAŁĄ DAMĘ. Huzia wszyscy na jednego. <ciach> . Proponuję graczom VENATORES weryfikacje swoich zapatrywań w siebie , bo całkiem niedawno usunęliście kilku graczy ze swoich szeregów argumentując tym, że nie umieją grać i tracą miasta. Miasta , których nie raczyliscie wspomóc deffem, pomimo tego, że podburzeni byli gracze z waszego sojuszu. Teraz pewno czas na Normandię, bo jak to tak, stracił tyle miast. Gracie tylko pod siebie , i oto efekty. Nikt wam nie pomoże, skoro nie pomagacie innym .


Sapcio -> Proszę nie pisać słów wulgarnych, bo jest to bardzo brzydkie :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No i proszę :)) Jeszcze dwa, trzy tygodnie temu taki sam los spotkał BIAŁĄ DAMĘ. Huzia wszyscy na jednego. <ciach> . Proponuję graczom VENATORES weryfikacje swoich zapatrywań w siebie , bo całkiem niedawno usunęliście kilku graczy ze swoich szeregów argumentując tym, że nie umieją grać i tracą miasta. Miasta , których nie raczyliscie wspomóc deffem, pomimo tego, że podburzeni byli gracze z waszego sojuszu. Teraz pewno czas na Normandię, bo jak to tak, stracił tyle miast. Gracie tylko pod siebie , i oto efekty. Nikt wam nie pomoże, skoro nie pomagacie innym .



Sapcio -> Proszę nie pisać słów wulgarnych, bo jest to bardzo brzydkie :).

A co to za bzdury, pokaz mi chociaz jednego gracza ktory zostal usuniety z wymienionego wyzej powodu. Po co takie glupoty piszesz ?
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Panowie i panie, nie ma co kopać leżącego. I tak wielki szacun dla Ventylków za próbę obrony normandii i kilku innych graczy, bo nie można powiedzieć że nie próbowali bronić. Ale przy dwóch mocnych i dobrze zorganizowanych sojuszach, lekko wspartych 2 innymi (trudno wskazywać ich znaczący udział patrząc po przejęciach) niestety z góry byli skazani na pożarcie. Szczególnie że ich sojusznicy raczej się nie spisali.... więc zamiast się po nich wozić to może lepiej zadajmy sobie pytanie czemu musieli samotnie stawiać czoła takiej przewadze wroga ??

I czemu do diaska po raz drugi musiałem wpływać do ich miast na pustaka....

Gdzie deff kredek i innych ??

Ps: nie zmienia to też faktu że deffa niektórym brakło, bo część graczy Ventylku bardzo egoistycznie zareagowała zostawiając sobie część deffa na czarną godzinę ;) Np: Grasam na mojej wyspie był pięknie zabunkrowany, kiedy inne miasta V padały.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Moge zdradzic szczegoly od srodka. Otoz sojusze ONZ, LT, Cichociemni i Wataha Wilkow sponowane z jeszcze kilkoma sojuszami na czas akcji leja osamotnionych Venatores ( nieduze wsparcie ze strony Kredek ) . Coz wydaje mi sie ze jedyne co mozna zrobic to pogratulowac owym czterem sojuszom odwagi i walecznosci : )

Ciekawym czym podpadliście ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tu masz odpowiedź gmkgmk

Gracz Jessi . Straciła miasto, bo nie podesłaliscie Jej deffa. Na cały sojusz dostała od was 100 jednostek lądowych. Miasto oczywiscie straciła , a po 24 godzinach na forum ktos napisał , ze nie umie grać , i zostala usunięta z sojuszu. W nagrodę dostała zaproszenie do VENATORES II haha, zbytek łaski :))) Wiem, o takich maluczkich to nawet nie pamiętacie.
 
Do góry