Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A propo sytuacji na świecie. Widzę ożywioną dyskusję dotyczącą tego co się dzieje w centrum, natomiast brak ciekawych newsów z tzw. peryferii. A jak ktoś tutaj bardzo przytomnie zauważył , niewykluczone, że świat moze wygrać ( albo przynajmniej ostro zamieszać ) sojusz który jest oddalony od tego magla jaki sobie fundujecie. I tak - sojusz KOSTUCHA i ich lider CZŁOWIEK LASU. Znam gracza z Chi i jeśli ma zamiar grać do końca, to jest to potencjalny pretendent do korony. To jeden z przykładów. Swoją drogą zastanawiam się nad tym, jak będzie wyglądać walka o cudaki, biorąc pod uwagę fakt, że jest limit członków w sojuszu 50 sztuk :) Czy zawarte pakty będą nadal obowiązywać, czy też każdy będzie własną rzepkę skrobał? Okaże się, ze na 7 cudaków , każdy będzie własnością innego sojuszu. Ha :) Zapowiada się naprawdę dłuuuuuugi serwer :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A propo sytuacji na świecie. Widzę ożywioną dyskusję dotyczącą tego co się dzieje w centrum, natomiast brak ciekawych newsów z tzw. peryferii. A jak ktoś tutaj bardzo przytomnie zauważył , niewykluczone, że świat moze wygrać ( albo przynajmniej ostro zamieszać ) sojusz który jest oddalony od tego magla jaki sobie fundujecie. I tak - sojusz KOSTUCHA i ich lider CZŁOWIEK LASU. Znam gracza z Chi i jeśli ma zamiar grać do końca, to jest to potencjalny pretendent do korony. To jeden z przykładów. Swoją drogą zastanawiam się nad tym, jak będzie wyglądać walka o cudaki, biorąc pod uwagę fakt, że jest limit członków w sojuszu 50 sztuk :) Czy zawarte pakty będą nadal obowiązywać, czy też każdy będzie własną rzepkę skrobał? Okaże się, ze na 7 cudaków , każdy będzie własnością innego sojuszu. Ha :) Zapowiada się naprawdę dłuuuuuugi serwer :)

KOSTUCHA jest na razie na łasce immortals. Jeżeli immo da się im rozwinąć to zapewne z kostuchą przegrają. Znając Człowieka z lasu już zadbał z nimi o pakt czy pona, żeby potem w odpowiednim momencie uderzyć .:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A propo sytuacji na świecie. Widzę ożywioną dyskusję dotyczącą tego co się dzieje w centrum, natomiast brak ciekawych newsów z tzw. peryferii. A jak ktoś tutaj bardzo przytomnie zauważył , niewykluczone, że świat moze wygrać ( albo przynajmniej ostro zamieszać ) sojusz który jest oddalony od tego magla jaki sobie fundujecie. I tak - sojusz KOSTUCHA i ich lider CZŁOWIEK LASU. Znam gracza z Chi i jeśli ma zamiar grać do końca, to jest to potencjalny pretendent do korony. To jeden z przykładów. Swoją drogą zastanawiam się nad tym, jak będzie wyglądać walka o cudaki, biorąc pod uwagę fakt, że jest limit członków w sojuszu 50 sztuk :) Czy zawarte pakty będą nadal obowiązywać, czy też każdy będzie własną rzepkę skrobał? Okaże się, ze na 7 cudaków , każdy będzie własnością innego sojuszu. Ha :) Zapowiada się naprawdę dłuuuuuugi serwer :)

Ja mam jeszcze jeden sojusz na mysli który ma bardzo doswiadczonych graczy jest oddalony od kotla i pewnie ten sojusz bedzie budowal cudaki. juz budowalem cudaki i wiem ze to zadna zabawa i jesli doczekam do ery cudów to pewnie bede tym co bedzie sie staral rozwalic te cudaki a nie budowac :p
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja mam jeszcze jeden sojusz na mysli który ma bardzo doswiadczonych graczy jest oddalony od kotla i pewnie ten sojusz bedzie budowal cudaki. juz budowalem cudaki i wiem ze to zadna zabawa i jesli doczekam do ery cudów to pewnie bede tym co bedzie sie staral rozwalic te cudaki a nie budowac :p


Obstawiam że większość sojuszy dominujących jest tutaj po to żeby powalczyć niż budować cudy dlatego świat mogą wygrać jakiś no name :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co tu tak cichooo ?
 

DeletedUser11382

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Obstawiam że większość sojuszy dominujących jest tutaj po to żeby powalczyć niż budować cudy dlatego świat mogą wygrać jakiś no name :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co tu tak cichooo ?
o co ja widze no name to juz niedobrzy znajomi he he he he wiedziałem ze lamzak zawsze bedzie lamzakiem :):):)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co tam się wczoraj stało z Kolorowymi Kredkami ? Parę miast im ubyło podobno na rzecz wrogich sojuszy. Może ktoś przybliżyć sytuację ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Z tego co wiem to ONZ i spółka zrobili akcje na Kolorowe Kredki. Pewnie im podpadli :) Głównymi celami były pewne wyspy a w szczególnosci gracz Michalis the great. Plus dla tego gracza że bronił piorytetowe miasta których O N Z nie udało się podbić nawe na dobitkach. Myśle że próby cały czas trwają
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

o co ja widze no name to juz niedobrzy znajomi he he he he wiedziałem ze lamzak zawsze bedzie lamzakiem :):):)

ejj. "no name"- nie chodziło mi o dany sojusz tylko o jakiś który będzie grał baaardzo daleko i nikt nic o nim nie słyszał i sie tak skonczy ze wygraja ten swiat
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Z tego co wiem to ONZ i spółka zrobili akcje na Kolorowe Kredki. Pewnie im podpadli :) Głównymi celami były pewne wyspy a w szczególnosci gracz Michalis the great. Plus dla tego gracza że bronił piorytetowe miasta których O N Z nie udało się podbić nawe na dobitkach. Myśle że próby cały czas trwają


Plus dla tego gracza za obronę :) Szkoda tylko, ze u innych wsparcia zabrakło ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Znaczy się, że teraz jak ONZ będzie chciało KK pognębić, to wystarczy pobuntować właściwe cele i gracza MtG i inni mogą się już z miastami żegnać, tak ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Znaczy się, że teraz jak ONZ będzie chciało KK pognębić, to wystarczy pobuntować właściwe cele i gracza MtG i inni mogą się już z miastami żegnać, tak ?

Oczywiście że nie :) Ale Michalis the Great posiadał solidną obronę w wszystkich podburzonych swoich miastach...czego nie można powiedzieć o innych graczach Kredek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Podobno któreś miasta odpuścił... Kto to jest ten Michalis the Great że tak go nie lubicie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jeśli to ten sam MtG co na Chi to jak mu się zacznie sypać grunt pod nogami to odejdzie. Przynajmniej tak z moich obserwacji wynika. Tak tylko wtrąciłem, mimo że tutaj nie gram :(.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Szanowny Pan Alladyn czyli nick -Energizer- dzisiaj ponoć bardzo aktywny. Prawda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oczywiście że nie :) Ale Michalis the Great posiadał solidną obronę w wszystkich podburzonych swoich miastach...czego nie można powiedzieć o innych graczach Kredek.

Bo tylko on był najbardziej aktywny, siedział i sprawdzał czasy ataków, a reszta kredek pewnie pisała post i liczyła na bunkier. Wieczorem wchodza na grepolis i wielce zdziwieni że miasta stracili.
Piękna akcja :)
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

co do MTG bardzo dobry gracz wiem bo w czasie nauki w sumie gry miałem go na przeciw i łatwo sie nie poddaje a że skończył gre na chi to jego sprawa i co nie nudzi się wam zbuduj wojo klikni atak na gracza venatores choć w sumie też ich nie lubje
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czasy CHI Przemineły czas poszukac Nowych wrogów :D:D hehe
MTG Dobry gracz widac jeszcze wam nie pokazal na co go stac:))
 
Do góry