Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gracz nawet najlepszy tyle pokazuje na ile mu przeciwnik pozwoli
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gracz nawet najlepszy tyle pokazuje na ile mu przeciwnik pozwoli
. Ja bym tu dodal to co zawsze powtarzam od pewnego poziomu jestes tylko tak dobry ile czasu mozesz poswiecic grze. Jak w danym dniu nie masz czasu to chocbys byl najlepszy na swiecie to tak naprawde jestes slaby.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bo to gra dla aktywnych jest. 100% racji ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gracz nawet najlepszy tyle pokazuje na ile mu przeciwnik pozwoli

Bardziej na ile mu inni pozwolą, trzeba uwzglęnić też sojuszników. Sam przeciwko sojuszowi możesz się bronić - przez jakiś czas, ale te słowa to esencja wszystkich gier zespołowych, tych rzeczywistych i wirtualnych. Masz plusa, chociaż nie lubię dawać "kciuków".
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a mnie zawsze bawiły te podzialy na lepszych i gorszych graczy
Każdy z ogarniętych graczy (tych bardziej i tych mniej) wie na czym polega grepolis technicznie, budujemy, rozwalamy, budujemy, rozwalamy i tak w kółko. Różni nas to ile złota pakujemy w gre i ile czasu możemy na nią poświęcic (szczere wyrazy podziwu dla takich co ogarniają ponad 100 miastowe konta bez premki).

Różni nas tylko to z kim i w jakim zespole gramy, i tu jest esencja tej gry. Umiejętność tworzenia i utrzymania zmotywowanej ekipy. A takie umiejętności to juz nie technika zarządzania wioskami na grepo, tylko coś co z grami komputerowymi nie ma wiele wspólnego hehe

Dlatego tylu z nas popapranców w to gra hehe
 

DeletedUser21336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

idziboss

Piękna wypowiedź, dałem Ci plusika, dobry gracz to taki który potrafi grać w ekipie, zgadzam się w 100 % ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

hehe no wielu popapranców gra a ile razy mialem grozone rozwodem o tą gre :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Podobno onz dziś baty zbiera ;) Prawda to ?
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No ja wszedłem popatrzeć, bo słuchy chodzą że ruszyło poł serewra na ONZ i do rana ich nie bedzie. Pochwalac się tam jaka sytuacja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ciezko to nazwac batami wiadomo ze jak jest duzo buntów to nie sposób wybronic wszystkiego bo dokonca nie wiadomo gdzie bedzie kumulacja atakow a czy do rana nas nie bedzie :).Napewno slotow nam nabija i to zdrowo :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Sloty się nam przydadzą a dzięki tej niby akcji widac z kim walczymy wkońcu a nie jakaś partyzantka pomoc z ukrycia i płacz Ventyli że Oni są niby sami a nas tylu -wkońcu bedzie wiadomo z kim współpracują -jeszcze się okaże że to ich wspiera połowa świata hehe
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wiadomo? ja słyszałem -zresztą jak i kolega Misiu -że rano nas już może nie byc hehe -zresztą taka wielka koalicja złożona z sojuszy
Top3;4;5;8 plus akademie powinna troche więcej tych wiosek zwinąc -ooo kolejna na Waszą korzyśc
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wiadomo? ja słyszałem -zresztą jak i kolega Misiu -że rano nas już może nie byc hehe -zresztą taka wielka koalicja złożona z sojuszy
Top3;4;5;8 plus akademie powinna troche więcej tych wiosek zwinąc -ooo kolejna na Waszą korzyśc

Top3;4;5;8 vs Top1;2;6;7
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

plus Wasze akademie dodaj hehe
ale i tak wychodzi ze jak my robimy akcje to wiosek przejmujemy sporo a Wy ile?

z całym szacunkiem, ale strasznie śmieszą mnie Twoje wpisy czy choćby wcześniej mamuta i to jak łatwo można Was sprowokować... Ale prawda jest taka, iż ONZ stracił 3 miasta, jeszcze raz powtórzę WIELKI ONZ STRACIŁ 3 MIASTA NA RZECZ PRZECIWNEJ KOALICJI. I jeżeli brały tam udział jakieś akademię to tylko venatores i może kredek, wątpię aby TITO czy IMMO się nimi wspomagały i prawda jest taka, iż nie wszystkie akademie atakowały, ale wawa wie swoje :) 2 sprawa za poważnie bym nie brał pod uwagę jako sojuszy wspomagających venę tito i immo, bo zdecydowana większość ich miast jest po za linią frontu z onz i reszty koalicji i tacy sojusznicy to nie sojusznicy, bo mogą tylko w niewielkim stopniu ich wspomóc... Tym bardziej mnie dziwi fakt, iż z tych 3 miast Vena zabrała im tylko jedno, a kolejne JHD, jeszcze raz napiszę JHD i kolejne immo. Ale co ja tam wiem, przecież ONZ i tak jest najlepszy i jeżeli ktoś podbije ich wioskę to i tak jest słaby, bo koalicja ONZ podbija podczas akcji kilkanaście miast, a przeciwna strona raptem kilka. Tylko szkoda, że nikt nie uwzględni mapy i nie napisze, iż ONZ, CC, WW, i NCBS są bliziutko siebie, a główni sprzymierzeńcy VENY, daleko na obrzeżach...
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

z całym szacunkiem, ale strasznie śmieszą mnie Twoje wpisy czy choćby wcześniej mamuta i to jak łatwo można Was sprowokować... Ale prawda jest taka, iż ONZ stracił 3 miasta, jeszcze raz powtórzę WIELKI ONZ STRACIŁ 3 MIASTA NA RZECZ PRZECIWNEJ KOALICJI. I jeżeli brały tam udział jakieś akademię to tylko venatores i może kredek, wątpię aby TITO czy IMMO się nimi wspomagały i prawda jest taka, iż nie wszystkie akademie atakowały, ale wawa wie swoje :) 2 sprawa za poważnie bym nie brał pod uwagę jako sojuszy wspomagających venę tito i immo, bo zdecydowana większość ich miast jest po za linią frontu z onz i reszty koalicji i tacy sojusznicy to nie sojusznicy, bo mogą tylko w niewielkim stopniu ich wspomóc... Tym bardziej mnie dziwi fakt, iż z tych 3 miast Vena zabrała im tylko jedno, a kolejne JHD, jeszcze raz napiszę JHD i kolejne immo. Ale co ja tam wiem, przecież ONZ i tak jest najlepszy i jeżeli ktoś podbije ich wioskę to i tak jest słaby, bo koalicja ONZ podbija podczas akcji kilkanaście miast, a przeciwna strona raptem kilka. Tylko szkoda, że nikt nie uwzględni mapy i nie napisze, iż ONZ, CC, WW, i NCBS są bliziutko siebie, a główni sprzymierzeńcy VENY, daleko na obrzeżach...

Dokładnie nasza akademia nie brała udziału.
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dokładnie nasza akademia nie brała udziału.
Dziwne macie podejscie jak macie bunty to Was wspieraja i nie liczy sie odległośc a co do Titans to też atakowali i w takim razie jest tak 3;4;5;8;26;27;47; pamiętajcie o jednym fejki czy nawet ataki czyszczące każdy z graczy tej koalicji śle już nie wspominając o obronie więc nie walcie farmazonów że te sojusze nie pomagają bo widac po raportach kto atakuje
 
Do góry