Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czy to wina ONZ,, że mają sprzymierzeńców blisko siebie ?
Nie to sukces dyplomacji, która wie z kim podpisać pakt, który coś wniesie.
 

DeletedUser21089

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Panowie .....
Zapominacie chyba o najważniejszym... to tylko gra... nic więcej....więc grajcie z odpowiednim nastawieniem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Hehe dokladnie tak raz sie jest bitym drugim razem sie bije innych :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No, nasza akademia walila jak oszalala, udzial w akcji wzial az jeden czlonek, ja : ). A co do sytuacji geopolitycznej to mysle ze glupki tu nie pisza i mape czasami ogladaja wiec smiesza mnie nieco te wyliczenia ile to sojuszy walczy z iloma. Jak ktos raczy popatrzec obiektywnie to zawsze zobaczy ze w przypadku akcji ONZ i ich sojuszy z paktu na Venatores stosunek zawsze bedzie maksymalnie 5:2 jesli Kredki sa akurat wstanie pomoc reszta koalicji jest poza strefa realnego wsparcia. W sytuacji odwrotnej sily sa nieco bardziej wyrownane choc przy takiej przewadze jaka maja sojusze TOP 1 i 2 nad reszta to tez jestnieporownywalne. Ten swiat dalej bedzie bardzo nudny dopuki te sojusze nie zaczna ze soba walczyc. Ale jak ktos lubi gre bez ikry to swiat dla niego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja uwazam ze ta akcja bardzo nam sie przydala po pierwsze sloty po drugie pokazalo nam ze nawet pies zagoniony w miejsce bez wyjscia potrafi dobrze pogrysc oczywiscie niemiale namysli was urazic tym co napisalem
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A ten zagoniony pies to my : ) bardzo trafne porownanie z tym ze przy tej przewadze jaka macie to raczej porownalbym nas do przyslowiowego szczura w klatce laboratoryjnej , moze i ugryzie ale zlapac go latwo. Jak juz wczesniej pisalem dla mnie cudem samym w sobie jest to ze ciagle istniejemy, 99 % sojuszy w naszej sytuacji juz dawno by sie rozpadla. Czesc by pokonczyla czesc przeszla na strone bijacych i po sojuszu.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bardzo dobra akcja. Pokazanie niektórym, że nie samym offem się żyje. Może niektórych graczy to pokory nauczy ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dzieki za dobre slowo : ) Ale szalu nie bylo. Jedyne co to chcialbym tu niektorym uswiadomic ze to nie byla akcja na ONZ im probowalismy przejac raptem 2 miasta z czego jedno sie udalo, tragicznie wiec nie bylo.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wy 2, kredki 2, immortals 2, titans 2 ;) I trochę się tego nazbierało ;) Mieliśmy gorąco z każdej strony. Tragicznie nie było.. ja to wiem, Ty to wiesz.. i osoby, które kiedyś grały w "hardcorowych" warunkach ;) Dla tych co nigdy porządnego lania nie dostali, to koniec świata był, hehe ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czasy CHI Przemineły czas poszukac Nowych wrogów :D:D hehe
MTG Dobry gracz widac jeszcze wam nie pokazal na co go stac:))

Nie kiedy starych jest tak dużo że nie warto szukać nowych :)

Ja bym tu dodal to co zawsze powtarzam od pewnego poziomu jestes tylko tak dobry ile czasu mozesz poswiecic grze. Jak w danym dniu nie masz czasu to chocbys byl najlepszy na swiecie to tak naprawde jestes slaby.

Podpisuje się pod tym obiema łapkami :) Jak jesteś on line to spokojnie można kontrolować sytuację.
Gdy Cię nie ma to to jedyne co można zrobić to zabunkrować wiochę :)

Panowie .....
Zapominacie chyba o najważniejszym... to tylko gra... nic więcej....więc grajcie z odpowiednim nastawieniem

Dokładnie Zdzicho :)
Podstawa to dobra zabawa :) Mam wielu dobrych znajomych którzy grają w koalicji przeciwko ONZ.
Wojna wojną ale fason trzeba trzymać.Nie ważne czy przegrywasz czy wygrywasz :)
Pozdrawiam Wiktora i znajomych z ETY z Kolorowych Kredek.
Graczy byłej Białej Damy za trzezwe myślenie :)
Ekipę Nemezis i starych znajomych z Angola...graczy z charakterem i z odpowiednim doświadczeniem.
ABAnubisa i jego J H D. Na koniec Człowieka Lasu :) Dobrze że są osoby z którymi można walczyć i normalnie pogadać...mimo że grają po ciemnej stronie :)

A co do akcji VENATORES i ich sojuszników to była niezła pisząc obiektywnie,
trochę paniki z rana się zrobiło:) Z czasem robiło się coraz przejrzyście.
Redka ogarniała jak za najlepszych czasów :) Lecz pewne straty jednak były.Ja się cieszę że Vetyle atakują i chyba mają grupę graczy którzy są najbardziej aktywni.
Gratki za ostatnie działania offensywne dla wszystkich którzy atakowali ONZ.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

witamy juz od dawna nie spimy :)
To prawda ja od 4 , za oknem pieknie swieci sloneczko i obserwuje koniec Venatores , dzielne sojusze spod znaku Mamuta znow rzucily sie na nas. Stosunek sil jednak moj 5 :1 na 50 ogni lecacych na nasze miasta przypada mniej niz 10 birek, o ladzie nie wspomne bo statystyki sa porazajace. Nawet nie ma co bronic , szkoda czasu. Tak jak mowilem wczesniej dzielny pluton egzekucyjny w wielkim trudzie pokona jednak chlopca z proca : ) . Chwala wielkim wojownikom teraz beda musieli juz bic sie miedzy soba.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To prawda ja od 4 , za oknem pieknie swieci sloneczko i obserwuje koniec Venatores , dzielne sojusze spod znaku Mamuta znow rzucily sie na nas. Stosunek sil jednak moj 5 :1 na 50 ogni lecacych na nasze miasta przypada mniej niz 10 birek, o ladzie nie wspomne bo statystyki sa porazajace. Nawet nie ma co bronic , szkoda czasu. Tak jak mowilem wczesniej dzielny pluton egzekucyjny w wielkim trudzie pokona jednak chlopca z proca : ) . Chwala wielkim wojownikom teraz beda musieli juz bic sie miedzy soba.

eee tam między sobą.. jeszcze kredki, titansy, immortalse i inne.. te które nas kąsały z Wami przedwczoraj ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Eee... gm przesadza, gra się naprawdę fajnie przeciw sekcie "Włochata Trąba". A Venatores musiało kiedyś upaść, bo tam sami innowiercy którzy nie mieli zamiary składać nikomu pokłonów :) Mnie się podoba profil ONZ - oznacza to że albo Mamucik to lew, a reszta stado baranów - albo Mamucik to baran, a reszta stado lwów :D Nikogo nie obrażam, sami tak o sobie napisali ;-) Na razie gramy, a co przyniesie jutro to się zobaczy...
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Eee... gm przesadza, gra się naprawdę fajnie przeciw sekcie "Włochata Trąba". A Venatores musiało kiedyś upaść, bo tam sami innowiercy którzy nie mieli zamiary składać nikomu pokłonów :) Mnie się podoba profil ONZ - oznacza to że albo Mamucik to lew, a reszta stado baranów - albo Mamucik to baran, a reszta stado lwów :D Nikogo nie obrażam, sami tak o sobie napisali ;-) Na razie gramy, a co przyniesie jutro to się zobaczy...

Nieee.. venators musiało upaść, bo nie miało pomysłu na siebie.. zapatrzeni są w gościa, który patrzy tylko na czubek własnego nosa.. bronią go za każdym razem, oddają wiochy, a ten zamiast wzmocnić sojusz, to go osłabia.. przejmuje wioseczki po 2k na czerwonych wyspach, nie buduje ich i czeka, ze inni go obronią..
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nieee.. venators musiało upaść, bo nie miało pomysłu na siebie.. zapatrzeni są w gościa, który patrzy tylko na czubek własnego nosa.. bronią go za każdym razem, oddają wiochy, a ten zamiast wzmocnić sojusz, to go osłabia.. przejmuje wioseczki po 2k na czerwonych wyspach, nie buduje ich i czeka, ze inni go obronią..
. Eee Redka pomysl byl zebrac ludzi z charakterem i to sie udalo, paru tchorzy odpadlo ale reszta wlacznie z maluchami to najwyzsza polka. W starciu jeden na jeden prawdopodobnie ONZ nie mialby zadnych szans tak jak my nie mamy ich teraz dlatego musieliscie taka koalicje stworzyc. Taka jest ta gra choc polskie serwery maja dziwna ceche tutaj najmocniejsze sojusze Top1 i Top2 sie spaktowuja a normalnym by sie zdawalo ze powinny ze soba walczyc. Ale moze to tylko ciagle naiwnie mysle ze to tylko gra.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aha a co do Normandii bo to pisalas o nim to ktos Cie mocno naklamal, bardzo dobry gracz poswiecajscy sie dla sojuszu, nie raz siedzielismy po nocach i myslelismy jak to bronic zbuntowane wiochy innych, nie raz bylo tak ze mielismy kompletnie puste miasta bo wojo plywalo. Pograj z kims troche a potem wydawaj opinie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

. Eee Redka pomysl byl zebrac ludzi z charakterem i to sie udalo, paru tchorzy odpadlo ale reszta wlacznie z maluchami to najwyzsza polka. W starciu jeden na jeden prawdopodobnie ONZ nie mialby zadnych szans tak jak my nie mamy ich teraz dlatego musieliscie taka koalicje stworzyc. Taka jest ta gra choc polskie serwery maja dziwna ceche tutaj najmocniejsze sojusze Top1 i Top2 sie spaktowuja a normalnym by sie zdawalo ze powinny ze soba walczyc. Ale moze to tylko ciagle naiwnie mysle ze to tylko gra.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aha a co do Normandii bo to pisalas o nim to ktos Cie mocno naklamal, bardzo dobry gracz poswiecajscy sie dla sojuszu, nie raz siedzielismy po nocach i myslelismy jak to bronic zbuntowane wiochy innych, nie raz bylo tak ze mielismy kompletnie puste miasta bo wojo plywalo. Pograj z kims troche a potem wydawaj opinie

Nie na wszystkich serwerach tak jest .

A bronić nie trzeba wszystkich miast wybierzcie tylko te strategiczne i nierozdzielajcie na wszystkie miasta.
Biremki zostawić na kliny i może nie będzie. Tak źle :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A jakiż to świetny pomysł na siebie miało ONZ, a nie miało go Venatores? :) Pakty? Rzeczywiście świetny i oryginalny pomysł :) Niektórzy szli tą drogą dawno temu, ale przestało to sprawiać przyjemność
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

masz racje kliny? tylko jak wiekszosc kolonów leci z wyspy to czas reakcji na klina jest niewielki
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Z nikim nie rozmawiałam..piszę to co widzę.. dla mnie to szczyt.. inteligencji pchać się tam gdzie czerwono, kiedy sytuacja sojuszu nie jest najlepsza..

Znowu piszesz 5 na 1.. a gdzie Wasi koalicjanci.. top 3 i 4 w rankingu.. hmmm?

A jakiż to świetny pomysł na siebie miało ONZ, a nie miało go Venatores? :) Pakty? Rzeczywiście świetny i oryginalny pomysł :) Niektórzy szli tą drogą dawno temu, ale przestało to sprawiać przyjemność

Nie mówię, że ONZ.. Pomysł na siebie musi mieć sojusz, który ostre lanie dostaje.. Gmk wie co zrobiliśmy na en, kiedy było krucho.. więcej nie powiem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry