Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No nie wiem jeśli ponad 400K punktów w obronie i 196K punktów w ataku to mało na festyniarza, to może. Poprawię się na nowym świecie.






Vanitas vanitatum et omnia vanitas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przecież Wodzem być nie musisz nikt cię do tego nie zmusza.

To twój wolny wybór.

Owszem pewnie wielu graczy zakończy grę może będzie to właśnie motorem napędowym do działań INNO.

Dla mnie Gra której trzeba poświęcić zbyt dużo wolnego czasu , Zawsze kończe to co zacząłem więc poprowadze ludzi do końca jak będę potrafił najlepiej.

Ale po Bizancjum koniec.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czyli robimy to samo.

Możesz też zrobić to samo co ja oczyścić sojusz i zmierzmy się w walce z zasadami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

U nas Od dawna sojusz jest czysty dla tego jest w tak dobrej kondycji. Macie szansę zróbcie to samo.

Z aleksem wyszliśmy z założenia że lepiej grac jako TOp3 nawet jeśli będzie trzeba TOp20 ale grac w samym 100% zaufanym gronie.

Zauważ że nawet jeżeli ktoś nie ma czasu na grę każemy mu rozdac miasta bo 1 jestesmy w stanie pilnować. będzie miał czas wróci jak Agnieszka. Jak nie wróci trudno.

Pomyliliście się co do TIGERKA i co do therraxa. Ja mam co do nich pewność mam z nimi kontakt na FB , telefony od początku Biz i grają te same osoby.

Pierwszą decyzją jaką podjąłem był zakaz przyjmowania kogokolwiek z zewnątrz aby sojusz był szczelny.

Zróbcie pożądek moze uda się jeszcze powalczyć na poziomie o ile NorbiF nie zrobi Wam zapowiadanego kuku
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No nie.TRIARII nie ma multi,gramy z zasadami.Tyle razy dziś pisałam:Wasz Gracz Roku i Wasz problem.Przestańcie Nas obrzucać błotem ze swojego podwórka.:mad:
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

BH było czyste, dopiero dołączenie NorbiF, a nie graczy Synegia przyniosło ten problem.
Ci z nich, którzy są w sojuszu grają uczciwie.

Poniektórzy nasi gracze dostali po łapkach od support i dobrze, ale tu nie wyróżnialiśmy się szczególnie.

Zawsze byłem zwolennikiem czystej gry i tak pozostanie.
Jak na naszych cudakach są gracze nieuczciwi na pewno zostanie to zweryfikowane.
Nawet kosztem cudaka,

Zasadniczo nie macie na co narzekać, trafiliście cudaki gratis bez podboju.
Próby podboju były nieskuteczne.
Sądziłem , ze podejmiemy temat znacznie ważniejszy niż NorbiF.
Szkoda , że się nie udało.

Zapraszam do zakładania więcej miast w pobliżu naszych cudaków.
BB pozostaje w grze.
Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Małe sprostowanie . Latarnia została Podbita. nikt nam jej nie oddał ani nie ukruszał. Nie upilnowaliście jej to już nie nasza wina.

Też robiliśmy przekazanie miast na cudach jednak do takiej sytuacji nigdy nie doszło.

Więc 1 Wam odbiliśmy zbrojnie. I tutaj nie chciałbym abyście uprawiali swoją polemikę z teoriami spiskowymi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja na Waszym miejscu tym "podbojem zbrojnym" nie chwaliłbym się, ale jaki sojusz takie ambicje. Fakt nie upilnowaliśmy, zaufanie w doskonałą opiekę norbiego nas słono kosztowało.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Małe sprostowanie . Latarnia została Podbita. nikt nam jej nie oddał ani nie ukruszał. Nie upilnowaliście jej to już nie nasza wina.

Też robiliśmy przekazanie miast na cudach jednak do takiej sytuacji nigdy nie doszło.

Więc 1 Wam odbiliśmy zbrojnie. I tutaj nie chciałbym abyście uprawiali swoją polemikę z teoriami spiskowymi.

Żartujesz?

Zaplułem sobie monitor...

Grasz w VoD?

Ja nie zawsze jestem miłym facetem...
To napiszę:

Właściciel miasta odsyłał czujki również moje.
Przypadek czy dla sportu?
Co nieco zaczynam rozumieć, NorbiF zależało na koronie, bardziej niż na nicku jak widać.
Prowadził długie rozmowy z Triarii...
Ech...

Gdyby padł tam mój jeden hopek to podbicie byłoby równie możliwe jak podbicie Marsa przez Triarii.

Dość się nagadałem, wracamy do gry, takiej gry, która Wam pasuje.

Bawimy się dalej :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co ciekawe VoD jako jedyne rozwaliło cudaka, a tymczasem cudaki przypadły Triarii i APS, co dla mnie było trochę zaskoczeniem, bo jednak jeden cudak za podbój kingi VoD się należał, ale widocznie VoD nie ma zaufania u Bastera. Stąd nie dziwi restart zahira czy kracka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Polecam śliniaczek..

Jeżeli odsyłal Wam czujki to czemu go nie podbiliście ?
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja na Waszym miejscu tym "podbojem zbrojnym" nie chwaliłbym się, ale jaki sojusz takie ambicje. Fakt nie upilnowaliśmy, zaufanie w doskonałą opiekę norbiego nas słono kosztowało.

hahaha jaki sojusz takie ambicje to dobre za te konta jak już mówiłem powinne zostać zabrane Wam odznaczenia "Zdobywca Świata" gdyż się nie należą ale to tylko gra na złamaniu zasad wam się udało ale jak widać z tym koniec

a co do wieszania psów na Norbifufunciu przynajmniej chciał ogarnąć ten burdel pod koniec coś zrobić ratował wam tyłki jak tylko mógł zbierając konta i robiąc deffa a teraz jest be jak to mówią "punkt widzenia zależny jest od punktu siedzenia"

brzydule z Was

ps. jak bardzo byście się Polanus teraz nie pucowali więcej kupczenia na tym serwerze nie będzie cudami:)
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co ciekawe VoD jako jedyne rozwaliło cudaka, a tymczasem cudaki przypadły Triarii i APS, co dla mnie było trochę zaskoczeniem, bo jednak jeden cudak za podbój kingi VoD się należał, ale widocznie VoD nie ma zaufania u Bastera. Stąd nie dziwi restart zahira czy kracka.

i co jeszcze napiszesz? bajkopisarzu cudaka rozwaliła koalicja a cudaki wasze już dawno podzielone kakudeńko
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

hahaha jaki sojusz takie ambicje to dobre za te konta jak już mówiłem powinne zostać zabrane Wam odznaczenia "Zdobywca Świata" gdyż się nie należą ale to tylko gra na złamaniu zasad wam się udało ale jak widać z tym koniec

a co do wieszania psów na Norbifufunciu przynajmniej chciał ogarnąć ten burdel pod koniec coś zrobić ratował wam tyłki jak tylko mógł zbierając konta i robiąc deffa a teraz jest be jak to mówią "punkt widzenia zależny jest od punktu siedzenia"
brzydule z Was
ps. jak bardzo byście się Polanus teraz nie pucowali więcej kupczenia na tym serwerze nie będzie cudami:)
Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń.
Czego miałem się spodziewać?
Postawcie pomnik Norbiemu .
Wojownicy....
Do zobaczenia na mapie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jakbyś był niedowidzący i miał zanik percepcji zauważyłbyś że VOD nie miał Latarni podsypanej.

Ciężko ci uwierzyć w to że w koalicji panuje taka równośc że potrafimy się nawet teraz dogadac który cudak któremu z Sojuszy koalicji przypadnie.

A o VOD się nie martw nie zapomnimy o nich tak jak Wy o APS.

My o swoich nigdy nie zapominamy.
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń.
Czego miałem się spodziewać?
Postawcie pomnik Norbiemu .
Wojownicy....
Do zobaczenia na mapie.

pomnik to wy już mu wystaliście i nawet czapkę z włosem na głowę mu włożyliście
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na tym serwerze, każdy o swoich zapomniał, aby mógł powstać taki układ jak jest obecny. Jednak nic na zawsze nie jest dane, a póki co VoD ma obietnice, a nie jeden cud więcej.
 
Do góry