Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

heh, ja też mówiłem, że z norbim coś nie tak :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NorbiF wiedział przed fuzją, że ja tępię multikontowców.
Opinię o tym graczu i wyrobioną opinię miałem przed fuzją.
Warunkiem fuzji było ,że gracz NorbiF nie trafi do rady i nie otrzyma polis na EC.


16.12.13, 00:39
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum GŁOSOWANIE
Ja oddałem głos na NorbiF.
Za co?
Wie w co gra.
Poza tym nie miał głosów, Kadx38 tu nie ma, Kakudo też Marta wysysa wsparcie a NorbiF nie.


01.12.13, 23:48
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum
NorbiF poznałem jako gracza z emocjami, ale walka o sojusz jest emocjonująca.
Do tego okazał się twardzielem nie tylko w pysku.
Również graczem, który gra i ma honor.
To rzadka cecha.


Rzeczywiście, miałeś wyrobioną opinię...
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nasze podejście do gry jest różne NorbiF chciałby prowadzić sojusz wodzowski gdzie gloryfikowany mógłby wydawać polecenia.
To gracz nie przyjmujący żadnej krytyki.
Krytykujący staje się wrogiem, uderza w majestat.
Ja staram się budować sojusz partnerski, gdzie jest miejsce dla różnych charakterków.
Miejsce w sojuszu mają wszyscy o ile się nie lenią, od Bobów, przez deffowców po offowców.
Każdy ma równe prawo do gry.

NorbiF nie miał uprawnień założyciela i nie mógł rozwiązać sojuszu.
Zrobił to co mógł.
Zamknął konta, do których posiadał hasła.
Pojęcia nie mam po co mu był potrzebny dostęp do ponad 25 kont, jaki miał cel.
Istotne jest, że nie było to zdrowe podejście do gry i zepsuł zabawę nie tylko tym , którym skasował konta.
Ludziom , którzy mu zaufali ale także pozostałym.
Informacje o kontach i graczu NorbiF przekazaliśmy do support.

Bizancjum się zmieniło i nie będzie już takie samo.

W BB przeprowadziliśmy ankietę co dalej.
Gracze zdecydowali, że pozostajemy w grze.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No właśnie, wszyscy kochali Norbifufuńcia

nawet w BB powstała ankieta: NorbiF czy Marta996?

no i i oczywiście Norbifufuńcio miał bardzo liczną grupę poparcia, bo tchórzowski święty spokój był ponad wszystko - przykro mi to pisać o swoich, ale wiem, że wciąż są tacy, którym się wydaje, iż można mi bezkarnie dokopywać. Otóż piszę tutaj oficjalnie: nie można!

I gdyby BB wtedy mnie posłuchało, to na pewno nie byłoby takiej sytuacji, jaka jest teraz. Wystarczyło skonfrontować sprawę i nie zamiatać brudów pod dywan, aż zaśmiergną i wypłyną na wierzch, a zmierzyć się ze sprawą - jak prawdziwi wojownicy


I wkurzają mnie antykoalicjanci, którzy piszą głupoty, że cuda się nie należą, że coś tam. W BB i w sojuszach przyjaznych były osoby, które tak jak ja nastawiały budzik w nocy co np. 3-4 godziny w nocy (to najdłużej) aby posłać ful surki w odpowiednim czasie na poszczególne cudaki. I takich ludzi było bardzo wielu. Dlatego wygraliśmy ten świat, a multi NorbiFa tu nie wiele pomogły!!!
NorbiF zawsze lubił splendor, tylko że ten splendor spadał na niego za robotę wykonaną innymi rękami niż jego. Doskonale wiem, bo niby "pomagałam" mu w organizacji akcji off. Tylko tyle, że te akcje nierzadko sama organizowałam, a on później pisał, że awaria neta, że coś tam. Co było oczywistym kłamstwem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15821

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

haha , tyle czasu minęło a Norbi dalej zamieszanie robi na tym świecie:cool:
nie do wia ry .!
pozdrawiam starą ekipę;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

16.12.13, 00:39
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum GŁOSOWANIE
Ja oddałem głos na NorbiF.
Za co?
Wie w co gra.
Poza tym nie miał głosów, Kadx38 tu nie ma, Kakudo też Marta wysysa wsparcie a NorbiF nie.


01.12.13, 23:48
Odp: Gracz Roku 2013- Bizancjum
NorbiF poznałem jako gracza z emocjami, ale walka o sojusz jest emocjonująca.
Do tego okazał się twardzielem nie tylko w pysku.
Również graczem, który gra i ma honor.
To rzadka cecha.


Rzeczywiście, miałeś wyrobioną opinię...


Z kilkoma osobami pisałem już na ten temat, też nie mogli zrozumieć dlaczego to napisałem.

W tej grze jestem dyplomatą, a w dyplomacji lepiej chwalić niż ganić.
Po fuzji zawsze robiliśmy reset.
Gracze mieli czyste konta, czyli słowa, stare zatargi miały zostać zapomniane, dla dobra sojuszu i współpracy.

Skoro miało być miło pozwoliłem sobie połechtać próżność i dumę gracza NorbiF.
Liczyłem, że przyjmie zasady BH.
Tak się nie stało.

Wcześniej w grze był jeszcze "Moralny Zwycięzca" i bardzo się bałem, ze jeszcze ja zostanę "Graczem Roku."
Wskazując na NorbiF pozbyłem się możliwości zdobycia zaszczytnego tytułu.
W sojuszach tak bywa , że niektórzy gracze zachowują się jak lemingi idąc za głosem przywódców.
W tym głosowaniu, które nie było zbyt popularne chyba zdecydował głos samego zwycięzcy skoro dysponował dostępem do ponad 25 kont.
W tym przypadku na szczęcie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A najlepszy na tym swiecie i tak jestem ja, Yoch i byl Elumagor : ) . Ale nie o wybor najlepszego tu chodzilo. Gratki Norbi : ), szczerze powiem ze Ci sie to nalezalo.

Tutaj muszę powiedzieć, że gmk zawarł kwintesencję na biza i to powinno zakończyć tą bezproduktywną dyskusję :p
Nawet się nie obrażę, no może troszkę, kolejnością wg. gmka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ciekawe rzeczy piszesz Tomeq tutaj i cieszę się że wymieniłeś jako gracza Julixiiego a nie stwierdzasz że było to multi ustosunkuj się w takim razie do tego wpisu a pochodzi on z ożywionej korespondencji jaką to konto prowadziło ze mną w ostatnim czasie.

Dzisiaj z Jullixxim rozmawiałem i jak chcesz mogę ci dać namiary jego GG. Sam Ci odpowie do kiedy grał.


P.S.
Z Yochem się zgadzam. Czasy Tyranii to najlepszy okres na biza mimo, ze byliśmy okładani z każdej strony :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A potem przyszła era cudów i zepsuła całą zabawę...
 

DeletedUser20037

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

gracze w ostatnich miesiącach przekazywali konta, bo myśleli, że norbif znajdzie graczy z innych światów, którzy będą grali na ich kontach. Oczywiście może było to zbyt łatwowierne podejście z mojej strony oraz części radnych. .

Skoro rada waszego sojuszu o tym wiedziała o multi to ja pytam co Support ma w tym temacie do powiedzenia.
Przyzwolenie grania na multikontach = łamanie zasad gry przez radnych sojuszu
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Skoro rada waszego sojuszu o tym wiedziała o multi to ja pytam co Support ma w tym temacie do powiedzenia.
Przyzwolenie grania na multikontach = łamanie zasad gry przez radnych sojuszu

a Ty też wiedziałeś, że pewna osoba gra na 2 kontach, a później nawet na inne wchodziła
przecież ta osoba otwarcie o tym mówiła na ts, gdzie byłeś częstym gościem

no i co z tym zrobiłeś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20037

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a Ty też wiedziałeś, że pewna osoba gra na 3 kontach, a później nawet na inne wchodziła
przecież ta osoba otwarcie o tym mówiła na ts, gdzie byłeś częstym gościem

no i co z tym zrobiłeś?

O Twoim koncie to słyszałem że dałaś komuś pasy do konta, zgłoś sama siebie za to.
Co masz mi do zarzucenia ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a Ty też wiedziałeś, że pewna osoba gra na 3 kontach, a później nawet na inne wchodziła
przecież ta osoba otwarcie o tym mówiła na ts, gdzie byłeś częstym gościem

no i co z tym zrobiłeś?
To Wasz gracz Roku,Wasz problem.Ja cos wiesz to do supportu i przestan tu wysuwac insynuacje.Adam gra i gral zawsze fair.Nas do tego nie mieszajcie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja nie mówię o Adamie, ja mówię o naszym koledze, który grał na koncie dobrego kolegi Stavrosa - który to odszedł sobie z gry

Wszyscy wiedzieliśmy o tym doskonale

Nie jestem z tych co lecą do supportu donosić na kolegów. Chcę uświadomić Adamowi, że nie tylko u nas śmierdziało, chociaż u nas śmierdziało bardzo mocno, ale też był świadkiem tego, ze ktoś gra na multi i nie zrobił z tym NIC.
I tak powinno być, bo na swoich się nie donosi, a w życiu bywają różne sytuacje i nie zawsze można grać i ma się pełny dostęp do neta.

Tylko bądźmy uczciwi, bo z tego co tu się rzucacie wynika, iż u Was wszyscy zasługujecie na aureolkę.
Wiemy doskonale, że tak nie jest. Śmierdzi piekiełkiem multikontowym mniej, ale śmierdzi.
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja nie mówię o Adamie, ja mówię o naszym koledze, który grał na koncie dobrego kolegi Stavrosa - który to odszedł sobie z gry

Wszyscy wiedzieliśmy o tym doskonale

Nie jestem z tych co lecą do supportu donosić na kolegów. Chcę uświadomić Adamowi, że nie tylko u nas śmierdziało, chociaż u nas śmierdziało bardzo mocno, ale też był świadkiem tego, ze ktoś gra na multi i nie zrobił z tym NIC.
I tak powinno być, bo na swoich się nie donosi, a w życiu bywają różne sytuacje i nie zawsze można grać i ma się pełny dostęp do neta.

Tylko bądźmy uczciwi, bo z tego co tu się rzucacie wynika, iż u Was wszyscy zasługujecie na aureolkę.
Wiemy doskonale, że tak nie jest. Śmierdzi piekiełkiem multikontowym mniej, ale śmierdzi.


Wiesz Martusiu

Ja z kolei slyszalem ze dawalas komus pasy do swojego konta by mogl ten ktoś się nim zaopiekować jak chodzilas na rzekoma chemie.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Do 996:
A latasz i donosisz i opluwasz i wymyslasz.Zostaw Nasz sojusz w spokoju.Masz swoj sojusz,swoja Rade:idz tam sie popisywac.
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tylko weź lusterko by nie czuc się osamotniona
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nikt nie wchodził na moje konto poza jedynym razem i to razem, gdy dostałam bana, razem z xetexem

więc odczepcie się i Wy ode mnie i od ludzi z mojej koalicji

nie zapominajcie, że ja też wiem sporo i nie da się zwyczajnie ściemniać udając świętych, a będąc co najwyżej "świętoszkami"*

* chodzi o nawiązanie do Moljera
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie jestem z tych co lecą do supportu donosić na kolegów. Chcę uświadomić Adamowi, że nie tylko u nas śmierdziało, chociaż u nas śmierdziało bardzo mocno, ale też był świadkiem tego, ze ktoś gra na multi i nie zrobił z tym NIC.


Marta jak piszesz "U nas" to precyzuj bo z Twoim życiorysem na Biz pogubić się można o który sojusz chodzi.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nikt nie wchodził na moje konto poza jedynym razem i to razem, gdy dostałam bana, razem z xetexem

więc odczepcie się i Wy ode mnie i od ludzi z mojej koalicji

nie zapominajcie, że ja też wiem sporo i nie da się zwyczajnie ściemniać udając świętych, a będąc co najwyżej "świętoszkami"*


* chodzi o nawiązanie do Moljera

dziewictwo traci sie raz chyba...
 
Do góry