Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

może i tak :D
albo jest daltonistą ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Po prostu jestem ciekaw czy wykorzystacie sytuację i rzucicie się jak reszta :] bo nie powiem musimy chyba stanowić poważne zagrożenie skoro takie potężne sojusze się zmówiły i nas dźgają, o czymś to musi świadczyć, na upartego mogliśmy na samym początku porobić pakty z topowymi i strugać wielkich kozaków, no ale to nie w naszym stylu. Jeżeli CF polegnie, no to szkoda fajnie było ale jeżeli to przetrwamy....

poważne zagrożenia to nie jest dobre określenie, ja bym bardziej powiedział że ładne wioski w okolicy macie. Jak to się mówi? jak dają to bierz, jak biją to uciakaj...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wariat i erys z CF, dziabneli sobie bo resecie, ktoś jeszcze bo nie wiem czy mam kolona budować :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mamy w planach wywalić się na szaro w jednym dniu, także szykować kolony :] no i przede wszystkim rozwijać swoje mieścinki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

mam nadzieje że nie walniecie bo z kim tu potem walczyć ;)
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

W sumie można się czegoś spodziewać jeszcze dzisiaj, ale zależy jak kto podchodzi do 'spokoju na święta'
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Po prostu jestem ciekaw czy wykorzystacie sytuację i rzucicie się jak reszta :] bo nie powiem musimy chyba stanowić poważne zagrożenie skoro takie potężne sojusze się zmówiły i nas dźgają, o czymś to musi świadczyć, na upartego mogliśmy na samym początku porobić pakty z topowymi i strugać wielkich kozaków, no ale to nie w naszym stylu. Jeżeli CF polegnie, no to szkoda fajnie było ale jeżeli to przetrwamy....

mieliscie takie pakty, tyle ze postanowiliscie sie wzmocnic kosztem sojusznikow dodam ze jesli stracicie kolejne pare miast w jakiejs reglarnej konfrontacji to tez sie posypiecie i podzielicie nasz los ;) A pisalem wam ze najpierw my pozniej wy heh to zostalem olany ;) Pis joł!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A no faktycznie, bo zapomniałem że SGP sie przez nas rozpadło :( a teraz nas ściga karma buuu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jakby co czekam na kolejny świat po 2,5 prędkości do wszystkiego lub ostatecznie bez morale
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Święta, świętami, a -=Sparta Legions=- się dziś okrutnie potopili jak na razie...:)
 
Do góry