Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

twój partner nie ma zamiaru drążyć tematu z taką osobą jak Ty.
Więc albo pisz na temat albo nie pisz wgl...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Oj przepraszam już wracam do tematu :] Aha no właśnie co chciałem napisać, powiedz mi Piotrusiu kiedy twój sojusz się na nas żuci, bo jeszcze was brakuje do tej całej paczki a wy przecież wszyscy macie pakty, kiedy nas uraczycie kolonami?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

poszukaj sobie może jakiś informacji od kretów,bo ode mnie raczej nie dostaniesz ;)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Oj przepraszam już wracam do tematu :] Aha no właśnie co chciałem napisać, powiedz mi Piotrusiu kiedy twój sojusz się na nas żuci, bo jeszcze was brakuje do tej całej paczki a wy przecież wszyscy macie pakty, kiedy nas uraczycie kolonami?
Czyli PBN, TCTW, PzP KzP,BD to jedna kolalicja ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Po prostu jestem ciekaw czy wykorzystacie sytuację i rzucicie się jak reszta :] bo nie powiem musimy chyba stanowić poważne zagrożenie skoro takie potężne sojusze się zmówiły i nas dźgają, o czymś to musi świadczyć, na upartego mogliśmy na samym początku porobić pakty z topowymi i strugać wielkich kozaków, no ale to nie w naszym stylu. Jeżeli CF polegnie, no to szkoda fajnie było ale jeżeli to przetrwamy....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Czyli PBN, TCTW, PzP KzP,BD to jedna kolalicja ?

PzP i KzP nie ma z TCTW ani PBN nic wspólnego,po prostu CF musiało im zajść za skórę i PzP ma ich pewnie na czerwono

Po prostu jestem ciekaw czy wykorzystacie sytuację i rzucicie się jak reszta :] bo nie powiem musimy chyba stanowić poważne zagrożenie skoro takie potężne sojusze się zmówiły i nas dźgają, o czymś to musi świadczyć, na upartego mogliśmy na samym początku porobić pakty z topowymi i strugać wielkich kozaków, no ale to nie w naszym stylu. Jeżeli CF polegnie, no to szkoda fajnie było ale jeżeli to przetrwamy....

Zobaczymy jak się to potoczy.
napisał bym ze nie życzę wam źle,ale na tym świecie nie ma innej opcji niż życzyć wam najgorszego :p

oczywiście nie z powodu że mam do was jakieś uprzedzenia,ale z powodu iż mamy wojne,wiec życzyć wam dobrze to życzyć samemu sobie źle ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Też Cię lubię :)
Zgaduję, że to kolega Krabik lub Tolo, ale na 99% Pan Tolo :) hehe
Po pierwsze bum sam wyzywałeś support i dostałeś bana na "AMEN" na maratonie jakieś jeszcze nie wyjaśnione sprawy?
Już Ci pisałem na priv. żebyś spie... gdzie pieprz rośnie czyż nie? :)

hehehe czekaj, czekaj jeszcze niech parę osób ożyje to książkę będziecie mogli napisać jak to ja bez charakteru, skoczek.

Chciałeś masz...
Słyszałem, że Krabik z NFZ dostali bana za multi hehe wiesz coś na ten temat, bo przecież Ty taki ich wafel jesteś? :)



Krabik żadnego bana nie dostał - a ty może zanim zaczniesz się wywyższać na forum dobuduj wioskę do kolona...


PzP i KzP nie ma z TCTW ani PBN nic wspólnego,po prostu CF musiało im zajść za skórę i PzP ma ich pewnie na czerwono

Zupełnie przypadkiem zaszli za skóre kilku sojuszom w tym samym czasie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Hmmm kurde czemu dowiaduje się jako ostatni że mamy z kimś wojnę :D wszyscy mają nas na czerwono, że jakieś wojny, że coś a my na ten temat nic nie wiemy. Zastanawiająca sprawa :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hmm :confused: może się was tak bardzo boją że chcą wykończyć w początkowej fazie gry by później nie pożegnali się z miastami :D
Albo w każdym z tych sojuszy macie wroga w radzie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Coś w tym musi być, ale jak to mówią co nas nie zabiję to nas wzmocni, nie z takich sytuacji się wychodziło a jak już wyjdziemy wtedy może się zrobić ciekawie :]
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

CF dzielnie się broni, ale bez rozgłosu znika inny sojusz do niedawna w top 10, pewnie do tego przyczyniło się PbN.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie jeden sojuszek czucz znika z tego serwa :)

taka naturalna selekcja
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Niedziela dość ciekawa na m55.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Krabik żadnego bana nie dostał - a ty może zanim zaczniesz się wywyższać na forum dobuduj wioskę do kolona...




Zupełnie przypadkiem zaszli za skóre kilku sojuszom w tym samym czasie :D

wszystko jest możliwe ;)
ale zachęcam do twierdzenia ze PzP trzyma z TCTW :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To i ja się podłączę :) Na maratonie nic nie pokazałeś, Tolo ma racje. Potrafisz tylko pisać.Udowodnij że jesteś coś wart.

Zapraszam 1-2 strony wcześniej i przeczytanie uważnie tego co tam jest napisane :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Krabik żadnego bana nie dostał - a ty może zanim zaczniesz się wywyższać na forum dobuduj wioskę do kolona...

Ja się wywyższam? Ciekawe informacje na swój temat dostaję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No to nie wiem w jaki sposób trzyma skoro ich atakuje????
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

K-nightmare ty chyba tak zawsze grasz a nie ze dla zabawy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry