Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hihi bo nie rozumiem na co im był ten bunr,chyba nie myśleli ze nas podbiją :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Chcieli pewnie pokazać, że chociaż tyle potrafią zrobić ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Piotruś na Olimpii jak byłeś taki mądry to cię wynieśli :]

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A jak tam twoje 100 miast które odziedziczyłeś na Delfy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

w Tytanach jestem

Paweł a czy mnie wynieśli?
hihi z taką Radą jaka tam była to wolałbym oddać miasto wrogom niż grać z wami ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Hihi nie no zawsze lepiej zgonić na innych bo ciężko się przyznać do swojej niekompetencji hihi życzę powodzenia tytanom hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hehe a to dobre,moja niekompetencja :)
przypominam że wasz sojusz rozpadł się 1 dzień po moim odejściu,bo trzeba przyznać ze zarządzać to wy im nie umieliście :)
ale życzę powodzenia tutaj,moze dłużej wytrzymacie ;)

PS."Sytuacja na świecie Pella" jak sama nazwa wskazuje tyczy się Pelli,nie Olimpii.
wiec jak masz jakieś problemy wobec mojej osoby to napisz na PV.
ale na odpowiedź nie licz bo nie będę się zniżał do takiego poziomu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ile miasto dziś straciło Crime Family? licząc to z tym typem co go wywalili(albo sam odszedł)?





hihi wątpie
mi bunt wbili 2 dni temu ale 1k birem i nawet 1 ataku nie wysłali :D
ale mają też 1 gracza mniej.



hihi bo nie rozumiem na co im był ten bunr,chyba nie myśleli ze nas podbiją :D

Chcieli pewnie pokazać, że chociaż tyle potrafią zrobić ;)

UUU widzę zaczyna się.Zebrali na 80 osób 5 czy 6 topowych sojuszy i będzie pisanie jacy oni słabi co robią źle dlaczego kolonów nie wbijaja - kij z tym, że muszą bronić dziennie kilkadziesiąt miast.
Czekam na rozwój zdarzeń obserwując pokornie co wielkie sojusze zrobią później :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

lepsze to niż pisanie na Pelli o Olimpii,lub nie pisanie nic ;)
coś trzeba na tym forum robić ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

lepsze to niż pisanie na Pelli o Olimpii,lub nie pisanie nic ;)
coś trzeba na tym forum robić ;)

Dla kogoś kto nie jest w obeznany w sytuacji na Pelli wniosek jest jasny - Crime`y to farmy, boty czy jak Wy to tam nazywacie ,a w rzeczywistości tak nie jest i przedstawianie sytuacji na świecie w taki sposób zostaw sobie na forum własnego sojuszu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

od tego jest ten temat aby opisywać sytuacje na tym swiecie.
a forum mojego sojuszu jest do walki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hihi bo nie rozumiem na co im był ten bunr,chyba nie myśleli ze nas podbiją :D


To tak jakbym ja pytał: po co mnie atakowałeś z kolegą skoro nawet nie potrafiliście buntu wbić?

To takie słabe, wbili bunt, bo chcieli, nie przejmowali, bo nie chcieli, albo nie mogli. Po co drążyć temat?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Farmy, boty, nooby i inne takie :)

A tak serio, jeżeli ktoś bierze "na poważnie" te wszystkie wpisy to współczuję hehe
Musi mieć niezłe fiu fiu w głowie... :rolleyes:
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ddddddddddd

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czekałem aż coś takiego napiszesz :) Widać nie można już wymienić paru zdań, bo to od razu "spina" cokolwiek to znaczy...

Co Ty bierzesz? Lub naucz się czytać ze zrozumieniem proszę Cię, bo jednak chyba masz coś z głową...

Prawda jest tak, że piszę to co jest prawdą. Piszesz, że nie umiem grać, ale nie masz na to dowodów chłopcze :p Grałeś kiedyś przeciwko mnie?
Wyciągasz wnioski ze statów na światach na których grałem "tak o" :)

Masz na myśli siebie? Przykre...

haha ile Ty masz lat? :)

Jedyne co mi zostaje to podziękować Ci za tą rozmowę, bo widzę, że Ty lubisz się czepiać/łapać za słówka.
Poza tym cały czas zbaczasz z rozmowy i mi docinasz jakimiś marnymi tekstami :)

Jak już wyjdziesz z okresu buntu napisz teraz nie mamy o czym pisać

P.s życzę abyś nie topił kolonów z 10 ogniami :)

K-nigthmare ty taki kozak jesteś widzę tutaj na forum pochwal się lepiej jak tickety waliłeś na maratonienie nie dość że prowokowałeś, ubliżałeś przez neta choć ktos miał z Ciebie beke i nawet Ci nie ubliżył. to jeszcze na końcu sprzedawałeś.
Tuta wielkiego kozaka strugasz i dobrego gracza a na maratonie skoczek numer jeden byłeś :)
Jeżeli ktoś da znać wrzucę tutaj screena z tej rozmowy charakterniaku ;]
Tyle w tym temacie z Tobą nie zamierzam nawet konwersacji prowadzić bo nie ma sensu pisz co chcesz sobie tutaj ale prawda jest prawdą. Tyle do powiedzenia na Twój temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Panowie, Panowie, dajmy sobie na luz :] ledwo miesiąc minął od startu a to jest mały bączek w porównaniu do tego ile jeszcze czasu spędzimy na tym świecie, Piotruś jak zwykle najmądrzejszy, no ale ciężko przebić tą jego błyskotliwość, ma chłopak doświadczenie w takich farmazonach. Co do CF, fakt faktem ale same boby i farmy, ktoś musi być dawcą surek i miast, taka nasza rola, hmm tylko zastanawia mnie fakt że ci co najwięcej szczekają zazwyczaj najszybciej kończą, zobaczymy jak ta reguła sprawdzi się na tym świecie.
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A w jakim ty jesteś sojuszu ?
Kto skroił tak CF ? PBN ?

12.04.2014 C.F. straciło 10 miast.
5 na rzecz Budujemy Domki
1 na rzecz Pograjmy Bez Nazwy
3 na rzecz Przyjaciele z Podwórka
1 na rzecz Koledzy z Podwórka

:confused:
4 sojusze z topki, narazie to zwykły odsiew niż jakieś powazne walki.
Po 1-3 mc się dopiero okaże kto kozak i jaki sojusz co potrafi.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

K-nigthmare ty taki kozak jesteś widzę tutaj na forum pochwal się lepiej jak tickety waliłeś na maratonienie nie dość że prowokowałeś, ubliżałeś przez neta choć ktos miał z Ciebie beke i nawet Ci nie ubliżył. to jeszcze na końcu sprzedawałeś.
Tuta wielkiego kozaka strugasz i dobrego gracza a na maratonie skoczek numer jeden byłeś :)
Jeżeli ktoś da znać wrzucę tutaj screena z tej rozmowy charakterniaku ;]
Tyle w tym temacie z Tobą nie zamierzam nawet konwersacji prowadzić bo nie ma sensu pisz co chcesz sobie tutaj ale prawda jest prawdą. Tyle do powiedzenia na Twój temat.

Też Cię lubię :)
Zgaduję, że to kolega Krabik lub Tolo, ale na 99% Pan Tolo :) hehe
Po pierwsze bum sam wyzywałeś support i dostałeś bana na "AMEN" na maratonie jakieś jeszcze nie wyjaśnione sprawy?
Już Ci pisałem na priv. żebyś spie... gdzie pieprz rośnie czyż nie? :)
Tyle do powiedzenia na Twój temat.
hehehe czekaj, czekaj jeszcze niech parę osób ożyje to książkę będziecie mogli napisać jak to ja bez charakteru, skoczek.

Chciałeś masz...
Słyszałem, że Krabik z NFZ dostali bana za multi hehe wiesz coś na ten temat, bo przecież Ty taki ich wafel jesteś? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

80% ostatnich postów w żaden sposób nie odnosi się do sytuacji na świecie Pella...a co do tracenia obecnie miast na świecie przez sojusze, to się będzie każdemu zdarzać, co chwila następuje selekcja naturalna, nie każdy się nadaje, bądź co bądź, jest to dość szybki świat i gra zaczyna to poważnie weryfikować. Fakt, pojedynczymi miastami nie ma się co podniecać, jednakże jeżeli zaczniemy już mówić o pewnej tendencji, że sojusz a zabiera miasta sojuszowi b (nie musi być ich strasznie dużo), to wtedy to już zaczyna coś tam mówić o sytuacji na świecie.

Ps.Przedmówców proszę o przeniesienie swojej beznadziejnej i nic nie wnoszącej kłótni gdziekolwiek indziej, byle tylko nie tutaj :p
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Też Cię lubię :)
Zgaduję, że to kolega Krabik lub Tolo, ale na 99% Pan Tolo :) hehe
Po pierwsze bum sam wyzywałeś support i dostałeś bana na "AMEN" na maratonie jakieś jeszcze nie wyjaśnione sprawy?
Już Ci pisałem na priv. żebyś spie... gdzie pieprz rośnie czyż nie? :)

hehehe czekaj, czekaj jeszcze niech parę osób ożyje to książkę będziecie mogli napisać jak to ja bez charakteru, skoczek.

Chciałeś masz...
Słyszałem, że Krabik z NFZ dostali bana za multi hehe wiesz coś na ten temat, bo przecież Ty taki ich wafel jesteś? :)
To i ja się podłączę :) Na maratonie nic nie pokazałeś, Tolo ma racje. Potrafisz tylko pisać.Udowodnij że jesteś coś wart.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ej kurde, wszyscy się sprzeczają a gdzie mój partner do rozmów, Piotruś odezwij się .
 
Do góry