Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

I bardzo dobrze, przynajmniej trochę się szanse wyrównają, bo jak na razie to wszystko jest pod lamy i dekowników, najlepszy przykład to szczęście: na 10 ataków 7-8 wchodzi na minusie, a jak już pójdzie korzystny wiatr to od razu szczęście na -20 albo i więcej...
Ale najlepsze że są tacy którzy z uporem maniaka twierdzą: szczęście jest wyrównane!
I można takim pokazywać tysiące raportów a oni dalej swoje...
 

DeletedUser18820

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wszystko mi się podoba poza jednym :

* Posiadając odznaczenie "Przywódca świata" za wygranie któregokolwiek ze światów, maksymalny zasób boskich łask na każdym świecie będzie większy o 50.
---------------------
A to akurat mi się nie podoba , to nie wyrównanie szans tylko ich zawyżenie .
Podług początkujących graczy i także innych graczy .

Jak napisał kolega wyżej trochy się z tym nie zgadzam , wiele razy tak bywało że duży gracz na słabszego gracza ma wiele razy szczęście na plusie nawet o +20 , +30 % . A jeszcze jak żyć na atak dodatkowe zaklęcia , bo będzie miał większy zasób łaski , to ten słabszy graczy nie będzie miał w ogóle szans .

Moim zdaniem wystarczającą nagrodą za zdobycie świata jest korona przy nicku w gracza profilu .

Bo poco gracz z koroną ma mieć specjalne względy i dodatkowe bonusy !:mad:

Kto się że mną zgadza ? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Korony to ja widziałem przy nickach lam które nigdy w życiu pełnego składu ognia nie wysłały, taką nagrodę to sobie można wsadzić...
Skoro ma nie być bonusów, to po co wygrywać światy?
Początkujący i tak mają bonus w postaci morali na większości światów... A tam gdzie morali nie ma jak są w tyle za innymi zawsze mogą odpuścić i zacząć grę na jednym z nowych światów.
Chyba zbyt wiele osób zapomina, że to jest GRA STRATEGICZNA, a nie farmerama i powinno się promować walczących, a nie bobków budowniczych którzy wiecznie jęczą że są słabsi i nie mogą w spokoju domków budować...
 

DeletedUser18820

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pytasz się poco wgrywać świat :
Dla korony przy nicku na każdym świecie .
Dla zwyciężenia świata .
Dla tytułu zdobywcy świata .

Co było na poprzednim świecie , to nie powinno mieć związku z innym światem .

Ktoś przypadkiem znalazł się w zwycięskim sojuszu a terasz ma mieć z tego faktu bonusy , to nie sprawiedliwe .

A czy ja coś pisałem o farmerach , nic .

Chodziło mi oto że jeden i drugi jest typem wojownika ,a tylko jeden ma koronę i bonus , a drugi nie . I już szansę są nie sprawiedliwe .

I jak tu ma być satysfakcja z gry , jak ktoś fartem dostał koronę a terasz się wywyższa . A ty masz gorze bo nie masz dodatkowego zapasu łaski .

Aby się na jednym bonusie skoczyło .[nie sprawiedliwe }
Oby nie dawali więcej bonusów , bo wtedy gra jest bardziej nie sprawiedliwa .
Powinni skasować ten bonus , bo moim zdaniem on utrudnia tym bez korony życie w grze .

Kto się że mną zgadza ?:confused:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Aj, ale się zdziwiłam teraz patrząc, że mam łask powyżej 500.
Jestem jedną z wielu, co takową koronę posiadają.
Muszę przyznać, że te 50 łask to dużo.

Dlatego jestem za tym, by tego jednak nie było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ma ktoś grepolis toolbox bo mi siadło po aktualizacji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

I bardzo dobrze, przynajmniej trochę się szanse wyrównają, bo jak na razie to wszystko jest pod lamy i dekowników, najlepszy przykład to szczęście: na 10 ataków 7-8 wchodzi na minusie, a jak już pójdzie korzystny wiatr to od razu szczęście na -20 albo i więcej...
Ale najlepsze że są tacy którzy z uporem maniaka twierdzą: szczęście jest wyrównane!
I można takim pokazywać tysiące raportów a oni dalej swoje...

oho, mamy następnego grepolisowego macierewicza:D

admini grepolis z niemczech specjalnie przy atakach wychodzących z Twoich miast zmienili silnik gry i naliczanie szczęścia tak byś nigdy nie był na plusie po iluś atakach:) tak bardzo Cię lubią(albo i nie...):)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

oho, mamy następnego grepolisowego macierewicza:D

admini grepolis z niemczech specjalnie przy atakach wychodzących z Twoich miast zmienili silnik gry i naliczanie szczęścia tak byś nigdy nie był na plusie po iluś atakach:) tak bardzo Cię lubią(albo i nie...):)

Nie wiem co bierzesz ale to Cię ogłupia, a w przyszłości zabije...

Trzeba być ślepcem albo głupcem żeby twierdzić że szczęście jest równo liczone... Ci co pamiętają początki grepo doskonale wiedzą o czym mówię.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzięki za aktualizację :) Tych 5 kawalerzystów osłodzi mi to, ze nie mogę notatnika otworzyć, a chcąc surowce przesłać do 2 miasta, muszę wpisywać ręcznie. Dzięki jeszcze raz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Coś ta aktualizacja trochę narozrabiała
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzięki za aktualizację :) Tych 5 kawalerzystów osłodzi mi to, ze nie mogę notatnika otworzyć, a chcąc surowce przesłać do 2 miasta, muszę wpisywać ręcznie. Dzięki jeszcze raz :)
Błędy zostały zgłoszone zaraz po aktualizacji.
Ale dziękuję za informacje.
Znalazłam jeszcze, że stary podgląd miasta oferowany przez DIO przestał działać.
Czy zauważyliście jeszcze jakieś błędy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mając krecika nie otwierają mi się wiadomości (wygląd menu kołkówy)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie jestem w stanie potwierdzić. Nie używam Norki Krecika.
Ktoś inny może to potwierdzić?

A i dodam, że to autorzy konwerterów muszą dostosować się do Inno, więc tego nie zaliczamy jako błędy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jest więcej błędów niż było przed te aktualizacje jak zwykle najwyższy poziom.
Długo potrwa naprawa tego?Przesył surki trwa 5 razy dłużej.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jak długo potrwa naprawa?
Nie mam pojęcia, to nie od nas zależy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A i miałem problem jeszcze z:
Gdy zalogowałem się na jeden serwer i później na następny to mnie z poprzedniego wylogowywalo
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy problem się powtórzył?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dziękuję za sprawdzenie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry