Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zbiórka surki z wiosek to jest jakiś dramat:/ Na nic zdało się wyczyszczenie wszystkiego po aktualizacji...choć może akurat trafiłem na taką porę dnia, że sporo osób gra i stąd te lagi.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzięki za aktualizację :) Tych 5 kawalerzystów osłodzi mi to, ze nie mogę notatnika otworzyć, a chcąc surowce przesłać do 2 miasta, muszę wpisywać ręcznie. Dzięki jeszcze raz :)

Notatnik powinien działać, jednak żeby go otworzyć, trzeba kliknąć na prawą stronę ikonki. Jak pisała Sisi, błąd został już zgłoszony, podobnie jak ten z surowcami.

notatnik.png
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzięki za aktualizację :) Tych 5 kawalerzystów osłodzi mi to, ze nie mogę notatnika otworzyć, a chcąc surowce przesłać do 2 miasta, muszę wpisywać ręcznie. Dzięki jeszcze raz :)
jakich 5 kawalerzystow?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Samouczek dostałem... na Achillesie... przy 212 wioskach... znaczy nie umiem grać i muszę się dopiero nauczyć...:confused:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To każdy dostał. W samouczku dodali kolejną misję i teraz jak się zaczyna grę, jest ona któraś tam z kolei...a jak już masz zrobionego samouczka i teraz dodają do niego misję, to każdemu się wyświetla...już się tego nie czepiajcie:) są dużo ważniejsze rzeczy do poprawienia...
 

DeletedUser17405

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wszystko pięknie, ale kiedy wróci dawny wygląd miasta? Albo przynajmniej możliwość wyboru widoku stary/nowy?
Ten pełnoekranowy jest dla mnie beznadziejny - nie chodzi tu o piękne widoczki, tylko funkcjonalność..
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ee tam ten nowy jest fajny :p Ale mogłaby być możliwość wyboru stary/nowy, a co poza tym zauważyłem że na nowym wyglądzie w nocy jest normalnie jak w dzień, a w starym jest ciemno a budynki są podświetlane, co bardzo ładnie wygląda :p
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wszystko fajnie pieknie ale przez nową aktualizacje jest tylko gorzej. Powiadomienia albo nie działają albo działają z opoźnieniem. Gra sie zacina niemiłosiernie i co chwila są jakieś błędy. I pytanie do modów coś zostanie w zwiazku z licznymi błędami( mieli naprawić) zrobione i poprawione? Po co wprowadzać kolejne aktualizacje jak z kazdą jest coraz gorzej
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Na prawdę ? Ja jeszcze nigdy nie miałem problemu z grepolis :) Żadnego a szczególnie po aktualizacji .. A aktualizacje są potrzebne, są prawie w każdej grze, a poza aktualizacje są po to aby ulepszyć gre, nie wszystkie pomysły wpadają od razu, na początku grepolis nie było nowego systemu dopiero później, bo ktoś później wpadł na ten pomysł ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

z każdą aktualizacją jakieś błedy się pojawiają
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co nie jest powodem do przestania aktualizowania gry :p ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

no nie, ale powinni je lepiej dopracować
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

(...)I pytanie do modów coś zostanie w zwiazku z licznymi błędami( mieli naprawić) zrobione i poprawione? Po co wprowadzać kolejne aktualizacje jak z kazdą jest coraz gorzej
Szadzio zgadzam się z tym w 100%. Najpierw gra powinna działać poprawnie, a później dodawać nowości.
Cóż czekamy na naprawę błędów i mam nadzieję, że stanie się to jak najszybciej.
 

DeletedUser21753

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Witam zmiany niczego sobie ale jedna rzecz nie za fajnie wyszła wcześniej w opcji "handluj" klikając na ikonkę surowca automatycznie wypełniał ilość surowca a teraz trzeba wpisywać ręcznie :/
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

przesylanie surowcow to obecnie tortura
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jest to błąd, który już był kilkukrotnie opisywany na forum...zostało to zgłoszone i liczymy na poprawę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Przy odbieraniu nagrody dziennej, po zaakceptowaniu wyboru okno nie zamyka się.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Grac sie tnie strasznie,przesylanie surki to koszmar.... cos chyba strasznie ktos namieszla ! naprawia to kiedys czy beda czekac na boze narodzenie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry