Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Klika razy ? Ja odbieram nagrodę i muszę raz kliknąć, ale mimo wszystko sam fakt że okno zostaję.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kliknięcie na ikonę surowców w zakładce handlu nie powodowało wybrania maksymalnej ilości surowców.
Przycisk ataku nie

mam nadzieję, że faktycznie zostanie to naprawione, więcej do szczęścia mi chyba już nie potrzeba ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

no a tyle jeszcze do zrobienia miałem
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Błąd występuje nie tylko na polskiej wersji językowej, technicy już o nim wiedzą i pracują nad tym, by jak najszybciej go naprawić. Przepraszamy za niedogodności.

Edit: Z tego co widzę, Grepolis już działa, przez jakiś czas może być jednak problem z korzystaniem ze złota.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

tak już śmiga
a teraz szukamy nowych błędów :)
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jedna z nowości: >> Po zburzeniu świątyni i boskiego posągu przez katapulty, produkcja surowców nie ulegała aktualizacji.<<

A ostatnio było że katapulty nie będą już burzyć budynków specjalnych... To będą czy nie? Weźcie się zdecydujcie...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jedna z nowości: >> Po zburzeniu świątyni i boskiego posągu przez katapulty, produkcja surowców nie ulegała aktualizacji.<<

A ostatnio było że katapulty nie będą już burzyć budynków specjalnych... To będą czy nie? Weźcie się zdecydujcie...

Katapulty nie burzą budynków specjalnych, to się nie zmieniło. Taki wpis na liście zmian pojawił się z tego powodu, że była to poprawka w błędzie, który został pierwotnie zgłoszony jeszcze przed wprowadzeniem funkcji ze świata bohaterów na wszystkie serwery. Obecnie problem dotyczył tylko świątyni. Żeby nie wprowadzać graczy w błąd, zmodyfikowałam tę linijkę i usunęłam posąg.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ile Wyście dodali tych misji do samouczka? Ja się nie mogę w ogóle zorientować :p
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

2.69- specjalnie taką nazwę wybraliście? :eek:
 

DeletedUser20486

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

czy też nie macie dostępu do gry od 2h ?
dotychczas aktualizacja trwał kilka min ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

i mi coś popsuli z mapą
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

u mnie działa bez zarzutu - ale co mi się podoba to poprawa trackiego podboju w tej aktualizacji - szkoda że już go nie ma :)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Trochę ikonki się pozmieniały

jkh9ax.png
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ktoś tutaj chyba za dużo wypił dzisiaj:) Na początek wpadka na FB, a teraz tutaj widzę, że z opisem aktualizacji wstawionym na forum nie jest wcale lepiej:) Tytuł głosi o aktualizacji 2.71, a tekst odnosi się do 2.68 jak podaje tekst...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hehe...wiadomość w grze pod tytułem "aktualizacja 2.71", a w treści o "aktualizacji 2.70" :)

Coraz zabawniej to zaczyna wyglądać...
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tak to jest jak się wiadomości piszę szablonami :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ktoś tutaj chyba za dużo wypił dzisiaj:) Na początek wpadka na FB, a teraz tutaj widzę, że z opisem aktualizacji wstawionym na forum nie jest wcale lepiej:) Tytuł głosi o aktualizacji 2.71, a tekst odnosi się do 2.68 jak podaje tekst...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hehe...wiadomość w grze pod tytułem "aktualizacja 2.71", a w treści o "aktualizacji 2.70" :)

Coraz zabawniej to zaczyna wyglądać...

Jak się człowiek spieszy... ;) Dziękuję serdecznie za zwrócenie uwagi, poprawione :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry