Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Lol no teraz to się uśmiałam.
Trzciciele kto wymyślił wierszyk na profilu? :D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

Hello wreszcie odbębniłem bana:) co tam jak tam? widzę moje ukochane MDG się pojawiło muszę spadać na m35 albo dalej bo za blisko ich mam:D siema sisi co tam słychać? PS. hate-love to turek?

aaaa i jeszcze jedno przy okazji. Czy to prawda, że MDG współpracują z pijakami Adama?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

aaaa i jeszcze jedno przy okazji. Czy to prawda, że MDG współpracują z pijakami Adama?

hoho ho ho... jakoś nie wyobrażam sobie tego, bo ,o ile pamiętam, to ta dwójka zanadto za sobą nie przepadała, a jak wiesz, to uparte bestyje ;)

Ta dam!
2014-07-07 195 32 895 6 702 269 16 602 460 123 16 293 6 242
Zapytacie się, co to jest... te cyferki symbolizują wczorajszy stan i przyrost pw. Wytłuszczone przeze mnie magiczne 6 tys. to suma pw zdobytych na obstawie jednej okupacji naszego kolegi... "Zginęło" łącznie ponad 4000 ogni i 47 mantykor oraz jeszcze trochę wojska lądowego :cool: ładnie, prawda? :D
Jal widać, ja zgarnąłem ponad 6k pw, można nawet oszacować, ile zgarnęliśmy sojuszowo, ale ta pogoda powoduje, że aż mi się odechciewa :(
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

TBN łączy nawet bestyje aż szkoda, że TBN nie chce zrównoważyć rozgrywki na morzu
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

czyli składy sojuszów są w porządku :)) tylko się cieszyć haha i życzyć wszystkim sukcesów i pięknych wojenek. Myślę że będą i w grze i na forum.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Hello wreszcie odbębniłem bana:) co tam jak tam? widzę moje ukochane MDG się pojawiło muszę spadać na m35 albo dalej bo za blisko ich mam:D siema sisi co tam słychać? PS. hate-love to turek?

aaaa i jeszcze jedno przy okazji. Czy to prawda, że MDG współpracują z pijakami Adama?

No przecież wystarczy wejść w profil gracza Hate-Love i od razu widać analfabetyzm z którego nasz bajko pisarz Sułtan Gwiezdnej floty Falafel słynie :)

//usunięto cytat skasowanego posta//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Ej no... Artur pomyliłeś fakty.
Nie zwieraliśmy paktów żadnych przeciwko Tobie i Twojemu sojuszowi.
Pakt był na końcu przed samą EC.
No chyba, że o czymś zapomniałam.
Weź tam skrobnij PW na Retimno to pogadamy :)

Gała nie odpisaliście mi kto wierszyk wymyślił na profil :p
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Retimno party

Hello wreszcie odbębniłem bana:) co tam jak tam? widzę moje ukochane MDG się pojawiło muszę spadać na m35 albo dalej bo za blisko ich mam:D siema sisi co tam słychać? PS. hate-love to turek?

aaaa i jeszcze jedno przy okazji. Czy to prawda, że MDG współpracują z pijakami Adama?

Dlaczego Adama? ;p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Aj muszę dać sprostowanie.
Artur ma rację, mieliśmy na Tau jeden pakt, który dość długo istniał.
 
Odp: Walki na świecie Retimno

heh , o jeny - gdybym ja miał zacząć wklejać rapki :) ogólnie na murku już mam 29 kolonów - znaczy się dla niektórych to może być mało , a dla mnie w sam raz :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Komentarz pod moim rapkiem w innym temacie:

heh , o jeny - gdybym ja miał zacząć wklejać rapki :) ogólnie na murku już mam 29 kolonów - znaczy się dla niektórych to może być mało , a dla mnie w sam raz :cool:
Odpowiem tu, bo tam wolę nie spamować. :)
akurat ten jeden rapek wkleiłem, bo nigdy jeszcze nie miałem takiego farta - zgrały się i wspomagacze i szczęście, dzięki czemu sam niewiele straciłem - po prostu ładnie to wygląda :D no i oczywiście to nie pierwszy, ale tego dużo też nie mam na koncie obecnie
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Lol fajne te bonusy :D

lol.png

Aż se wkleję - pomijając lipne bonusy, to ten jest na poziomie według mnie :)

tracki9.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Retimno party

hihi wszyscy się wyszumieli na podwójnych pkt i teraz odbudowa :) jednym zajmie mniej, innym więcej :) a jeszcze inni na przymusowym urlopie od grepolis :) ehh

a jak tam Doktorku rzeźnikowanie? :)
pozdro od pijaków :)
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

hihi wszyscy się wyszumieli na podwójnych pkt i teraz odbudowa :) jednym zajmie mniej, innym więcej :) a jeszcze inni na przymusowym urlopie od grepolis :) ehh

a jak tam Doktorku rzeźnikowanie? :)
pozdro od pijaków :)
smiley_emoticons_saufen.gif

A dziekuje dziekuje również pozdrów Pijaków
powiem Ci że przeprowadzka pełną parą :) ale wróg obok
wydaje się mniej wymagający niż Boberki :):cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

co taka cisza ????
2:0 z mistrzami świata
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No bo my znamy tylko:
nic sie nie stało Polacy nic sie nie stało"
a to tu nie pasuje więc jest cisza:)
 
Do góry