Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to się ucieszę, większość z ZP nie wybiera się na nowy świat to będzie co tutaj jeszcze robić, a z Wami zawsze jakieś pkt fajne wpadają :)
zresztą to chyba nie moje słowa są :) a bodajże-Elenny? :)
i znalazłem z dedykacją dla Was :)
bo chyba coś na kacu nuciłeś ostatnio :)
ze sceny zejść

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co do wklejania rozmów-nie prez grzeczność, a przez obawę przed administracją-za to jest ban na forum, czego już doświadczyłem :)) życie towarzyskie by mi się skończyło

Jeśli chodzi o cytat z Perfectu to kac plus trochę nerwów :)

Zresztą "nie zeszłem ze sceny" i na razie nie zamierzam.
Muszę wam jako sojuszowi podziękować bo daliście powód do dalszej gry wiielu bobrom
Pewnie ucieszy ich też to że nie idziecie na nowy świat :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

xAizenie nie wiem jak według Ciebie nazywa się aktywnego gracza :) a tak-samym offem przecież człowiek żyje :)
ps
wiesz, że OZ wygrało ten świat? :)

cześć Zgredziku jak tam na feriach?
wrócisz do Nas?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeśli chodzi o cytat z Perfectu to kac plus trochę nerwów :)

Zresztą "nie zeszłem ze sceny" i na razie nie zamierzam.
Muszę wam jako sojuszowi podziękować bo daliście powód do dalszej gry wiielu bobrom
Pewnie ucieszy ich też to że nie idziecie na nowy świat :)

super-będzie zabawa :) wszak z Wami się najlepiej bije :)
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

- - - Automatycznie połączono posty - - -



super-będzie zabawa :) wszak z Wami się najlepiej bije :)

I tego się trzymajmy
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

1), to Per Pan Zgredkovsky;
2), w moim zawodzie nie ma ferii, nie ma urlopów, chyba że L4 ale dziękuję że pytasz.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

1), to Per Pan Zgredkovsky;
2), w moim zawodzie nie ma ferii, nie ma urlopów, chyba że L4 ale dziękuję że pytasz.

pytam bo się martwię o Ciebie-taki młody,//ciach// współczuję, serio-każdy powinien od czasu do czasu iść na urlop czy to w grepolis czy też "w pracy" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Moja praca to nie twój interes, idź dalej wypisywać bzdurki, wojowniku, to ci dobrze wychodzi - może adaśko się do ciebie dołączy
smiley_emoticons_kaffee2.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

skoro byłeś tak miły, że skomentowałeś moje życie towarzyskie(a raczej rzekomy jego brak) to myślałem, że podzielisz się również informacją na temat swojej pracy :) jak widać to działa w jedną stronę-o mnie można pisać-o Tobie nie bardzo :)

miło, że uznałeś mnie za wojownika :) ja Ciebie tak nie nazwę, wolę określenie "urlopowicz"
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Powiedz mi sestero kogo interesuje że OZ wygrało świat? Ile razy można o tym pisać :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a o czym pisac? o podbojach SS nad Sisi?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dziwi mnie to wszystko bardzo.
Cichłabym wrócić do tego kto i w jaki sposób zachował się niehonorowo wobec drugiej strony.
Otóż w swoim czasie od pewnego bardzo szanowanego przywódcy bardzo szanowanego sojuszu dostałam informację, że bobry są baaaardzo feeeee gdyż dopuścili się zdrady pijaków i tak na prawdę to jeszcze nie tylko ich ect. itd. No cóż: przeczytałam i chyb nie do końca dałam temu wiarę wychodząc z utrwalonego przekonania, że wszystko trzeb namacalnie sprawdzić, nie było mnie w tym czasie na serwerze, gdy te wydarzenia miały miejsce.
Teraz natomiast czytam i dowiaduję się, że o retyyyyyyy!!!! sytuacja wygląda zgoła zupełnie odwrotnie i to jednak pijaki zachowali się niehonorowo do czego skromnie i z lekceważeniem przyznaje się sam sestero.
Zdrada sojusznika jest przejawem braku honoru, ale rozpuszczanie nieprawdziwych informacji, kłamstw jest dla mnie złem w czystej postaci.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja w kwestii zdrady-mówimy o dwóch innych sytuacjach.
ja zdradą nazywałem-opuszczenie przez ZP i przejscie do wroga z jednoczesnym rozpoczeciem ataków na były sojusz graczy m.in Oszczepa, Uska, bo przejściem Per Pana Zgredkovskiego nikt się przejmował.
primal pisał o braku 24h na wypowiedzenie PON-a.
Tak było, był okres świąteczny, przerwa-wiadomo mniej osob zaglada na grę, po przerwie zaczela się walka.

Szacunek dla Vimesa-bardzo długo wytrzymał-ja wiem, to nie nasza wina oczywiście. Te kolony, codziennie po 100 atakow od 2ej w nocy, brak wsparcia sojuszu, ucieczka pozostałych na urlop.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dobrze że w końcu piszesz że zdradziliście
pierwszy krok uczyniony - zarobiłeś plusa :D
nazywacie Uśka i Oszczepa zdrajcami bo was opuścili
a sami wcale lepsi nie jesteście jak oni
ba - jesteście gorsi :)

bajabong pffffff
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

12 post i znowu o mnie! :)
własna groupies!
:*
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja w kwestii zdrady-mówimy o dwóch innych sytuacjach.
ja zdradą nazywałem-opuszczenie przez ZP i przejscie do wroga z jednoczesnym rozpoczeciem ataków na były sojusz graczy m.in Oszczepa, Uska, bo przejściem Per Pana Zgredkovskiego nikt się przejmował.
primal pisał o braku 24h na wypowiedzenie PON-a.
Tak było, był okres świąteczny, przerwa-wiadomo mniej osob zaglada na grę, po przerwie zaczela się walka.

Szacunek dla Vimesa-bardzo długo wytrzymał-ja wiem, to nie nasza wina oczywiście. Te kolony, codziennie po 100 atakow od 2ej w nocy, brak wsparcia sojuszu, ucieczka pozostałych na urlop.

Za co ten szacunek dla Vimesa?
Za to że bez żadnego powiadomienia sojuszu szaraki strzelił?
No rzeczywiście zachowanie godne szacunku i naśladowania.
Oby u was w sojuszu też tak robili
Ciekawe czy też byś taki szacunek miał dla tych osób

Vimes zachował się jeszce gorzej od tych co urlopy sobie robili
Jak nie miał już urlopu to przeciez od razu szary sie nie zrobił
Wystarczyło napisac i to co by dało rade to by sie przed szarakami przejeło.

Jaki brak wsparcia sojuszu ?
Jak ktos nic nie pisze że jest atakowany to czego się spodziewa
Od ładnych paru dni żadnego wpisu od Vimesa nie było

Zresztą walic to
Ja o koledze Vimesie juz pisał nie będę
Dla mnie ten temat jest zamknięty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

wczoraj obronił bodajze 7 kolonów, przedwczoraj 6 :)
był wrecz molestowany atakami.
a szacunek mi się wydaję należy mu się za to, że nie uciekł na urlop, zreszta widzieliscie, ze traci miasta-ciekawe czy ktos sie spytał co się tam u niego dzieje. Zresztą-nie mój gracz-nie mój problem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

i pewnie o tych podbojach Bobrów pisze sestero :D szaraki po Bobrze to w końcu dawne miasta bobrowe! :D jest sukces!
szaraki czekają wszystkich
tego możecie być pewni:D
ha! 13 post względem sestero
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

wczoraj obronił bodajze 7 kolonów, przedwczoraj 6 :)
był wrecz molestowany atakami.
a szacunek mi się wydaję należy mu się za to, że nie uciekł na urlop, zreszta widzieliscie, ze traci miasta-ciekawe czy ktos sie spytał co się tam u niego dzieje. Zresztą-nie mój gracz-nie mój problem.

robi nam się męski grepolisowi odpowiednik Sisi.
Wiesz pisanie o podbojach SS jest dużo ciekawsze niż pisanie że OZ wygrało bo wymiotuje już od twoich wypocin :) zdrajco :)

W każdym razie miłej gry trzeba odpocząć
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

wczoraj obronił bodajze 7 kolonów, przedwczoraj 6 :)
był wrecz molestowany atakami.
a szacunek mi się wydaję należy mu się za to, że nie uciekł na urlop, zreszta widzieliscie, ze traci miasta-ciekawe czy ktos sie spytał co się tam u niego dzieje. Zresztą-nie mój gracz-nie mój problem.

Pewnie zamiast do sojuszu to pisał do ciebie
Więc nie dziwię się że pomocy nie dostał :)
Ja w każdym razie do dzisiaj miałem go za poważną osobę , ale człowiek uczy się całe życie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja pierdykam panowie mogę być i męskim odpowiednikiem Sisi, z tą różnicą do Was wszystkich, że ja oddaje cesarzowi co cesarskie-nie napisałem nigdzie, że lejemy bobry na potęgę-bo nie wszędzie mamy z nimi styczność. Napisałem już w grepopudelku i będe pisał dalej-Bobry są najlepszym sojuszem-mają pecha, że z tej strony trafili się im gracze, którzy zaraz jak wybuchła nowa wojna podkulili ogon-został jeden Vimes czy jego szaraki to zasługa SO-ZP? tak i my i bobry to wiedzą.
http://pl.grepostats.com/world/pl42/player/1013947/colonizations bronił się dzielnie, klinował, walczył-człowiek jest człowiekiem-nie wytrzymał ciśnienia i poszedł w szaraki.
mogę być i nazywamy przez Was zdrajcą :) popytaj Szadziu kolegów i koleżanki z sojuszu jakie mają o mnie zdanie-Ci co ze mną grali-Martyna, Binges :)
xAizen z chęcią poznam Twój nick na grepolis :) skoro konto specjalnie dla mnie założyłeś :)
i zapraszam Szadziu do pisania-to nie boli, możesz pisać o podbojach, sam usunę się w cień, jeżeli znajdziesz ciekawszy temat ostatnich dni na retimno od ucieczki czesci graczy TBO/TBN na urlop, a teraz juz i szaraki :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pewnie zamiast do sojuszu to pisał do ciebie
Więc nie dziwię się że pomocy nie dostał :)
Ja w każdym razie do dzisiaj miałem go za poważną osobę , ale człowiek uczy się całe życie

cieszę się, że mój sojusz i pakt przyczyniaja się z każdym dniem do weryfikacji Twojej opinii o pewnych graczach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

zdanie o to jest marne
straszysz nie wiadomo czym
no i zostałeś następcą Sisi
może ci i koronkę ona odda na forum
oz wygrało coś tam, sisi znowu ma pewnie kolony, a sestero to pospolity zdrajca
i tyle w temacie ZDRAJCO :D
 
Do góry