Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Mieliście się nie wypowiadać na forum
Capek chyba coś napisał
Wy jako marioneki powinniście go słuchać

Hehehe
Z tego co mi się wydaje to pisał o innym forum, na którym z Kostkiem dokazywaliście obaj, aż przesadziliście... Ale jak pisałam Kostek mocny w gębie wystarczyło kilka ataków i już urlopik.. AA kontra TE. 14 dla TE od wczoraj.... Prawda w oczy kole ....:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

to ponad 40,a chyba tydzien wojny nie minol :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A to się też tyczy innego.forum ?

Ps. Jak zdobywacie tak miasta to powinniście się cieszyć

Cieszymy się oczywiście. A wujo to nie Capi... Jak przestaniemy pisać to forum Sparty umrze i co będzie robić te 10 osób obserwujących... Nie będą wiedzieć, że niedługo będziemy mieli 16 miast od AA, mogliby zacząć się domagać informacji.... ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

JA sie nie ciesze bo do grudnia niewiem czy pociagniecie w takim tempie , i po wojnie bedzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta



tak obiecoje
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Gratulujemy obrony miasta Wachu, chyba najwyższy czas je złożyć :)
Do następnego ;)
Ps. Czy wszyscy podpisują się pod ponem na święta, co przedstawił Harnaś, czy są jakieś wyłamy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no tak lepiej odpowiedziec bo jak mowimy ze cos wiemy to piszesz ze mamy co z glowa
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Gratulujemy obrony miasta Wachu, chyba najwyższy czas je złożyć :)
Do następnego ;)
Ps. Czy wszyscy podpisują się pod ponem na święta, co przedstawił Harnaś, czy są jakieś wyłamy?

Według dostępnych mi informacji, na PONa zgodziły się wszystkie sojusze z top15 bodajże...plus ich akademie, bo te stanowią jak dla mnie integralną część głównych sojuszy, które tego PONa zawierały. Pozostaje mieć nadzieję, że wszyscy się dostosują...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nadzieja - matka ......

- - - Automatycznie połączono posty - - -

bilans podobno to 50 do 2 z czego wojna trwa dopiero tydzien
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Według dostępnych mi informacji, na PONa zgodziły się wszystkie sojusze z top15 bodajże...plus ich akademie, bo te stanowią jak dla mnie integralną część głównych sojuszy, które tego PONa zawierały. Pozostaje mieć nadzieję, że wszyscy się dostosują...
No ja również mam taką nadzieję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tak u nas mas już poszedł że od jutra ma być Rozejm... od 01.11.2014 od 8 rano do 02.11.2014 do 0.00 Zobaczymy kto złamie.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tak u nas mas już poszedł że od jutra ma być Rozejm... od 01.11.2014 od 8 rano do 02.11.2014 do 0.00 Zobaczymy kto złamie.....

ciekawi mnie to jak tą godzinę zrozumiecie 00:00
obawiam się że coś zmącicie
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry