Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

spartaker tak napisał nam harnaś to i tak przekazałem jeśli będzie coś puste w bonusie jak najbardziej można podbijać zasady są jasne od 8 00 jak masz wątpliwości pisz do harnasia a nie tu cwaniakujesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ciekawi mnie to jak tą godzinę zrozumiecie 00:00
obawiam się że coś zmącicie
smiley_emoticons_lol.gif

Dwa dni zawieszenia broni jest, czegoś jeszcze nie rozumiesz ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Mnie to za bardzo nie dotyczy i tak na gre off nie mam czasu ale uczciwie powiem ze od tego jest opcja urlop a nie jakies wymysly typu zawieszenie broni. Po to ktos urlop wymyslil.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

witajcie,na tyle ludzi pewnie sie komus to nie podoba ale to indywidualna sprawa,po co klikac na 2 dni urlop ,zwlaszcza offowca,skoro mozna sie dogadac,
tak jak juz pisalem do dyplomatow i uzgodnilem z nimi,oczywisice za zgoda sojuszy,ze od
01.11 od 08.00 rano,do 02.11 do 23.59.59 robimy zawieszenie broni
mam nadzieje ze wszyscy to uszanuja i podejda do sprawy uczciwie
u nas w soju juz mass poszedl i bedziemy sie trzymali ustalen,jesli ktos z SB lub SBF zlamie ustalenia,bedzie zmuszony do zwrotu wszelkich kosztow poszkodowanemu(tak nie bedzie oczywiscie,ale zeby wszyscy mieli jasnosc)
pozdrawiam harnas:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no i spoko w takim razie dobrze u nas w masie godzinę przekazałem ,u nas także jeśli ktoś się nie dostosuje będzie kara chłosty i wygnanie :) :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no i spoko w takim razie dobrze u nas w masie godzinę przekazałem ,u nas także jeśli ktoś się nie dostosuje będzie kara chłosty i wygnanie :) :cool:


no to wszystko ok

23:59:59 to nie to samo co 00:00 więc niech tu niektórzy bzdur nie wypisują
koniec tematu
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

żebyś czasem się w tą sekundę nie wcelował i to nie chodzi o zakończenie tylko o rozpoczęcie a to różnica 7h od 00 do 8 00 choć fakt to bonus .........
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

żebyś czasem się w tą sekundę nie wcelował i to nie chodzi o zakończenie tylko o rozpoczęcie a to różnica 7h od 00 do 8 00 choć fakt to bonus .........


"od 01.11.2014 od 8 rano do 02.11.2014 do 0.00 " Lemeli

no raczej o zakończenie
według tego co napisała LEmeli

no a godzinę 00:00 można w dwojako zrozumieć

równie dobrze mogło by być napisane 03.10.2014 00:00
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

"od 01.11.2014 od 8 rano do 02.11.2014 do 0.00 " Lemeli

no raczej o zakończenie
według tego co napisała LEmeli

no a godzinę 00:00 można w dwojako zrozumieć

równie dobrze mogło by być napisane 03.10.2014 00:00

Oprócz Ciebie każdy zrozumiał dobrze. Ogarnij się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ja tylko podałam co było w notce którą otrzymaliśmy- dosłownie- a autor harnasm już wytłumaczył o co chodzi.... Więc nie wiem w czym jest problem.... Spartaker, żebyś ty mi się tylko nie urlopował z wrażenia....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ja tylko podałam co było w notce którą otrzymaliśmy- dosłownie- a autor harnasm już wytłumaczył o co chodzi.... Więc nie wiem w czym jest problem.... Spartaker, żebyś ty mi się tylko nie urlopował z wrażenia....
już załączyłem tak fajnie sobie obliczyłem jak teraz załącze i wykupie jeszcze 14 dni to nowego roku mogę odpoczywać
 

DeletedUser22597

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

tak tu udają, że nie rozumieją o co chodzi z ponem, a zarówno AA jak i stara gwardia już go naruszyli
gratuluję koleżeństwu umiejętności dotrzymania słowa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Szkoda gadać :/
Nie potrafią uszanować decyzji jaka została podjęta przez wszystkie sojusze o zaprzestaniu jakichkolwiek działań wojennych na czas tych świąt .
Takiego gogusia za nieprzestrzeganie zasad powinien być wywalony z sojuszu , ale co tam spartaker jest za miękki żeby tak zrobić .

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kurcze zapomniałem , przecież spartaker jest tylko dyplomatą to i tak nic nie zrobi choć i tak podtrzymuje że jest za miękki nawet jak na dyplomatę .
Za to macie w sojuszu prze kozackich wodzów skoro nie potrafią utrzymać na wodzy graczy i pozwalają na takie akcje jak dzisiejsze ataki mimo
podpisanego przez Wasz sojusz pona na te dwa dni.
Tylko pogratulować
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Poczekajcie nich się AA wypowie - okaże się że pon nie obowiązuje pewnie na wszystkich morzach albo że ktoś regulaminu nie podpisał....;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Pon podpisali i wszystkich miał obowiązywać i na wszystkich morzach.


A tak po za tym nie jestem dyplomata.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

doszly mnie sluchy ze niektorzy zlamali pon,ale to juz mysle wladze sojuszy beda wyciagac konsekwencje,prosze piszcie w takich przypadkach do atakujacych ze jest pon,czasmi ludzie zamulaja i nie czytaja forum,mam nadzieje ze z SB i SBF nikt nie zlamal ustalen
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A tak z ciekawości jeżeli możecie napisać to kto z AA atakował w ponie?
 
Do góry