Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Żeby nie było to za w czasu przyznaję, że zabraliśmy miasto LM....

Dlaczego???
Ponieważ kolon został puszczony przed 8:00 a ze doszedł po czasie to normalna sprawa... Nikt dokładnie nie sprecyzował do której mogą dojść ataki, to raz a dwa to jak się nie mylę to na czas pokoju na BN i Wielkanoc ataki wysłane przed nadejściem pokoju są uznawane jako ważne... Dlatego ja tu nie widzę złamania pona i gracz miał szanse na obronę zwłaszcza, że szedł sam kolon z obstawą bez ataków czyszczących... wystarczył 50 birem plus przedwczorajsza i wczorajsza aktywność gracza...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Żeby nie było to za w czasu przyznaję, że zabraliśmy miasto LM....

Dlaczego???
Ponieważ kolon został puszczony przed 8:00 a ze doszedł po czasie to normalna sprawa... Nikt dokładnie nie sprecyzował do której mogą dojść ataki, to raz a dwa to jak się nie mylę to na czas pokoju na BN i Wielkanoc ataki wysłane przed nadejściem pokoju są uznawane jako ważne... Dlatego ja tu nie widzę złamania pona i gracz miał szanse na obronę zwłaszcza, że szedł sam kolon z obstawą bez ataków czyszczących... wystarczył 50 birem plus przedwczorajsza i wczorajsza aktywność gracza...

Chyba sobie jaj robisz kolego , o ponie wiadomo było już kilka dni przed i nie ściemniaj że nie było sprecyzowanej godziny
skoro 8.00 to znaczy że po tej godzinie nie wolno już atakować a skoro wiedzieliście że kolon wejdzie po tej godzinie to na chusteczke go wysyłał ten kto przejmował miasto .
Normalna kpina :/
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wstyd.

Nawet jeśli ktoś nie podpisał PON między swoim sojuszem a innym, to sam powinien sobie odpowiedzieć, czym jest jest atakowanie w święto, kiedy większość jest z bliskimi i pragnie spokoju. A nie myśleć o tym, czy ktoś im bunt wbija. Wykorzystywanie takiej sytuacji jest po prostu słabe.
I owszem, to jest tylko gra, ale wszędzie trzeba być człowiekiem.
Podpisaliśmy PON tylko z Exami II, ale oczywistym było dla mnie, że obejmuje to też Exow - zawieszenie broni, to zawieszenie bronii - dajemy sobie czas na ważniejsze rzeczy. Widzę, że myślimi inaczej i że niektórzy traktują to jako okazję.
Ja nie zmierzam zaatakować nikogo - ani mniejszych sojuszy, ani graczy bez sojuszu. Wszystkim należy się ta chwila na zadumę.

Podobnie ze Scoiatael - nie mamy PON (choć słyszałam, że Wy i Exi to jedność), ale jeśli na tyle duży sojusz chce się pochwalić "pobiliśmy wreszcie miasto, kiedy gracz był odwiedzić groby bliskich" to gratuluję - cieszę się, że nie jesteśmy w jednym sojuszu...


Dziękuję jednak Leto II, który obiecał się zająć swoimi graczami.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wstyd.

Nawet jeśli ktoś nie podpisał PON między swoim sojuszem a innym, to sam powinien sobie odpowiedzieć, czym jest jest atakowanie w święto, kiedy większość jest z bliskimi i pragnie spokoju. A nie myśleć o tym, czy ktoś im bunt wbija. Wykorzystywanie takiej sytuacji jest po prostu słabe.
I owszem, to jest tylko gra, ale wszędzie trzeba być człowiekiem.
Podpisaliśmy PON tylko z Exami II, ale oczywistym było dla mnie, że obejmuje to też Exow - zawieszenie broni, to zawieszenie bronii - dajemy sobie czas na ważniejsze rzeczy. Widzę, że myślimi inaczej i że niektórzy traktują to jako okazję.
Ja nie zmierzam zaatakować nikogo - ani mniejszych sojuszy, ani graczy bez sojuszu. Wszystkim należy się ta chwila na zadumę.

Podobnie ze Scoiatael - nie mamy PON (choć słyszałam, że Wy i Exi to jedność), ale jeśli na tyle duży sojusz chce się pochwalić "pobiliśmy wreszcie miasto, kiedy gracz był odwiedzić groby bliskich" to gratuluję - cieszę się, że nie jesteśmy w jednym sojuszu...


Dziękuję jednak Leto II, który obiecał się zająć swoimi graczami.

podpisuje sie pod tym dwoma rekami,madre slowa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Chyba sobie jaj robisz kolego , o ponie wiadomo było już kilka dni przed i nie ściemniaj że nie było sprecyzowanej godziny
skoro 8.00 to znaczy że po tej godzinie nie wolno już atakować a skoro wiedzieliście że kolon wejdzie po tej godzinie to na chusteczke go wysyłał ten kto przejmował miasto .
Normalna kpina :/

Może dla Ciebie to kpina i pewnie masz rację...
Uznajmy to za kpinę bo widzę że się nie dogadamy...
Czasy ramowe były podane i co z tego skoro dla nas ataki po 8:00 to puszczenie ataku po 8:00
a nie czas wejścia ataku....
Tyle w temacie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Czy ty jesteś niedorozwinięty czy takiego udajesz
sam nie wiesz co piszesz , zawieszenie broni od godziny 8.00 powinno być święte i przestrzegane , a czas wejścia ataku po tej godzinie jest jednoznaczne z nie dotrzymaniem zawartej przez wszystkie sojusze PON-u na ten czas
Gdyby ataki wchodziły o 7:59:59 nikt by nie miał pretensji a tak daliście jednym słowem ciała
Zanim coś napiszesz , to zrób to w brudnopisie przeczytaj kilka razy aż sam zrozumiesz co napisałeś a potem wklep to na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wstyd.

Nawet jeśli ktoś nie podpisał PON między swoim sojuszem a innym, to sam powinien sobie odpowiedzieć, czym jest jest atakowanie w święto, kiedy większość jest z bliskimi i pragnie spokoju. A nie myśleć o tym, czy ktoś im bunt wbija. Wykorzystywanie takiej sytuacji jest po prostu słabe.
I owszem, to jest tylko gra, ale wszędzie trzeba być człowiekiem.
Podpisaliśmy PON tylko z Exami II, ale oczywistym było dla mnie, że obejmuje to też Exow - zawieszenie broni, to zawieszenie bronii - dajemy sobie czas na ważniejsze rzeczy. Widzę, że myślimi inaczej i że niektórzy traktują to jako okazję.
Ja nie zmierzam zaatakować nikogo - ani mniejszych sojuszy, ani graczy bez sojuszu. Wszystkim należy się ta chwila na zadumę.

Podobnie ze Scoiatael - nie mamy PON (choć słyszałam, że Wy i Exi to jedność), ale jeśli na tyle duży sojusz chce się pochwalić "pobiliśmy wreszcie miasto, kiedy gracz był odwiedzić groby bliskich" to gratuluję - cieszę się, że nie jesteśmy w jednym sojuszu...


Dziękuję jednak Leto II, który obiecał się zająć swoimi graczami.

Właśnie to jest tylko gra i za bardzo emocjonalnie podchodzisz do tego wszystkiego...
Lukaszonn 2014-10-29 14:53:16
Witam szacowne grono adminów :p
Jest prośba do was by wprowadzić czas pokoju na światach w czesie świąt, a mam tu na mysli czas
od 8:00 1.11.2014 do 00:00 2.11.2014
Wiem, że dla was to nie probolem coś takiego zrobić a osoby odpoczeły by od działań militarnych i skoncentrowały się na rodzinie, bo ten czas zamiast siedzieć przed kompem i doglądać apek mogli by się wyluzować i w pełni poświęcić sprawom dotyczących rodzin...
Ogólny zakaz atakowania na światach byłby wskazany i na pewno nie tylko ja o to proszę, ale róże osoby, więc proszę (wnioskuję) o taka przerwę zwłaszcza ze już takowa kiedys była tylko nie pamiętam czy na świeto zmarłych czy na Święta Bożego Narodzenia... :)

Pozdrawiam
Łukasz
Death Mexican 2014-10-29 15:45:49
Witaj Lukaszonn,

Czas pokoju jest włączany tylko i wyłącznie podczas świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra. W innych wypadkach trzeba aktywować urlop.


Pozdrawiam,
Death Mexican
Grepolis Team

Poza tym nikt z was nie jest święty i było by się zastanowić nad swoimi małymi grzeszkami
jakie robicie grając a dopiero później osądzać kogoś innego... :)
Najlepiej jest wyczekać odpowiednią okazję (tak jak ta) by bić pianę
o to czego nie wolno, a co wolno podsumowując owe czyny za złe i słabe...
A co do grania razem w jednym sojuszu to równiez się cieszę ponieważ wolę grać z ludźmi,
którzy nie podchodzą do gry emocjonalnie.... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Co mnie obchodzi zdanie adminów Grepolis Team , jeśli sami podjęliśmy na świecie Sparta taką decyzję to chyba wypada ją uszanować
a nie robić z gęby trampek
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Właśnie to jest tylko gra i za bardzo emocjonalnie podchodzisz do tego wszystkiego...


Poza tym nikt z was nie jest święty i było by się zastanowić nad swoimi małymi grzeszkami
jakie robicie grając a dopiero później osądzać kogoś innego... :)
Najlepiej jest wyczekać odpowiednią okazję (tak jak ta) by bić pianę
o to czego nie wolno, a co wolno podsumowując owe czyny za złe i słabe...
A co do grania razem w jednym sojuszu to równiez się cieszę ponieważ wolę grać z ludźmi,
którzy nie podchodzą do gry emocjonalnie.... :)


Powótrzę to, co już napisałam - wiem, że to tylko gra, ale być człowiekiem trzeba wszędzie. Przynajmniej ja tak uważam.
Czy podchodzę za bardzo emocjonalnie do gry? Nie sądzę szczerze mówiąc, może bardziej niż niektórzy, pewnie mniej niż inni - ale za bardzo nie. Ale nie oszukujmy się - każdy z nas poświęca tej grze jakiś czas - mniejszy lub większy. A co za tym idzie - jakieś zaangażowanie. I chyba nikt, czy to w grze czy w życiu nie lubi być robiony w konia ;).

I właśnie dlatego, że to tylko gra, bardzo mi się spodobała ta inicjatywa - ponieważ każdy, kto wie, że to tylko zabawa, potrafi ją sobie odpuścić na te dwa dni :). Po to, by pozwolić sobie zająć się czymś znacznie ważniejszym niż gra :).

A odpowiedź z grepolis teamu? Chyba normalna :). Inicjatywa wynikała z graczy - to nie jest przedszkole ;), nie musimy się słuchać Pani przedszkolanki, możemy sami temu sprostać - przynajmniej taką miałam nadzieję ;).


Jeśli chodzi o resztę Twojej wiadomości, to nie mam pojęcia o co chodzi - z ręką na sercu. Ale jeśli mi powiesz, to postaram się jakoś na to odpowiedzieć - czy przeprosić, czy sprostować czy zanegować. Nie wiem, o czym mówisz, więc ciężko mi się odnieść.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Żeby nie było to za w czasu przyznaję, że zabraliśmy miasto LM....

Dlaczego???
Ponieważ kolon został puszczony przed 8:00 a ze doszedł po czasie to normalna sprawa... Nikt dokładnie nie sprecyzował do której mogą dojść ataki, to raz a dwa to jak się nie mylę to na czas pokoju na BN i Wielkanoc ataki wysłane przed nadejściem pokoju są uznawane jako ważne... Dlatego ja tu nie widzę złamania pona i gracz miał szanse na obronę zwłaszcza, że szedł sam kolon z obstawą bez ataków czyszczących... wystarczył 50 birem plus przedwczorajsza i wczorajsza aktywność gracza...
podjeżdża mi to Putinem troche
smiley_emoticons_biggrin.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

zaraz się okaże że to nie ich wojsko atakowało a takie wojsko u fenickiego handlarza każdy może kupić hehe zresztą nazwe też każdy może mieć taką samą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

stwierdzam ze spartakers jak wczesniej nadal nie wie co sie u niego w soju dzieje , AA GRACZE NIE PRZESTRZEGAJA ZAWIESZENIA BRONI
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

stwierdzam ze spartakers jak wczesniej nadal nie wie co sie u niego w soju dzieje , AA GRACZE NIE PRZESTRZEGAJA ZAWIESZENIA BRONI

To dostaną po łapach
Na razie zostalo zgłoszonych dwóch graczy
Jeśli jest ich więcej
Proszę o raport bbcode
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

podjeżdża mi to Putinem troche
smiley_emoticons_biggrin.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

zaraz się okaże że to nie ich wojsko atakowało a takie wojsko u fenickiego handlarza każdy może kupić hehe zresztą nazwe też każdy może mieć taką samą

No i się wydało....;)

Miasto oddamy Pawełkowi, ale wszystko byłoby ok gdyby nie to, że poskąpił cukierków jak jeden z naszych zapukał do niego i powiedział magiczną formułkę... :D

Cukierek albo psikus... no i stało się jak się stał... :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No i się wydało....;)

Miasto oddamy Pawełkowi, ale wszystko byłoby ok gdyby nie to, że poskąpił cukierków jak jeden z naszych zapukał do niego i powiedział magiczną formułkę... :D

Cukierek albo psikus... no i stało się jak się stał... :p
Ważne że zakończenie tej bajki szczęśliwe teraz żeby tylko Putin wzioł z Was przykład w sprawie Ukrainy tak jak Wy wzieliście z niego przykład podbijając czyjąś tam wioske/wioski
 

DeletedUser20713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie róbmy z buzi pupy jak co nie którzy , słowo to słowo ,ustalenia ustaleniami ,
Pogody ducha życzę , dla wszystkich ,
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A ja tam podtrzymuje swoje zdanie , po co takie problemy ? Wlaczyc urlop jak ktos chce a nie jakies sztuczne pony robic. Ja na groby jezdze w innym czasie i co ? Ktos mi zawieszenie broni zalatwi ? Po to jest urlop. Teraz problemy, ten zlamal, tamten wyslal za pozno atak. A wystarczylo kliknac odpowiednia ikonke i spokojnie zapomniec o grze. Zaloze sie ze i tak wiekszosc zajrzala zlecenia porobic i kliknac rekrutacje. A zreszta o wszystkim swiadczy Wasza tutaj aktywnosc. I tyle w temacie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A jeszcze tak dodam zebyscie sie nie oszukiwali. Wiekszosc z Was siedzi w grze i czeka z nadzieja ze zlapia takich ktorzy Pona zlamia i bedzie sie mozna nad nimi popastwic : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22948

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

To jako ten zły i niedobry gracz (aczkolwiek od bezmózga to wyzywaj koleżków w sojuszu) wypowiem się w tej kwestii.

Gracz nieaktywny 2dni bunt wbity na czysto, faktycznie z kolonem się spóźniłem o 1h bo za późno wróciłem do domu. Bunt trwał deffa zero. Wystarczyła minuta aktywności i by się obronił. OK nie zrobił tego potem lament, że utracone miasto bo kolon(na czysto wszedł bez żadnych ataków wcześniej) wszedł godzinę za późno(płynie tam 6,5h).

Powiedzmy zrobiłem źle więc zdecydowaliśmy oddać miasto ale wina jak dla mnie (1h spóźnienia) dość marna. Uzgodniliśmy z przedstawicielami LM, że miasto jest puste i do odebrania przez właściciela do dzisiaj do godziny 23:59:59 i do tego czasu musi wejść kolon bo potem już normalna obrona będzie.
Zainteresowany gracz odczytał wiadomość, kolonem z miasta obok ma jakieś 12min.

Może się Wam nie podobać warunek i czas no ale i tak gracz dostał na odebranie miasta dokładnie 26,5h co według mnie jest czasem zupełnie wystarczającym.

Skończcie ten lament bo widzę właśnie jak wszyscy "świętują" będąc na grepo i to chyba PON aby się Ci nękani odbudowali po nic więcej.

Pozdrawiam Johny08(ten zły i niedobry) :)
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

gdzieś mam kiedy wróciłeś do domu i kolegów tak nazywał nie będę :)
 
Do góry