Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No to do jutra :) Mamy już wyrocznię sprawiedliwości, przyszła kolej na wyrocznię honoru :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hehe :D Sam zrobił szaraka, a innym każe walczyć do końca

A mnie się wydaje, że dareks tchórz. I inni też tchórze. W przerażającej ilości. Nie jestem obyty na tutejszych salonach, nie miałem okazji poznać Milorda, to mój trzeci świat dopiero, ale na dwóch poprzednich czegoś takiego nie widziałem. Pędzą na złamanie karku wszyscy, byle się znaleźć po drugiej stronie barykady albo chociaż zawrzeć pona. A topka prowadzi tego tchórzostwa hodowle mnożąc bratnie sojusze. Ależ to będzie nudny świat. W końcu skoczycie sobie do gardła, ale do tej pory maluczcy zostaną wybici. Nie będzie maluczkich, a jak nowy szybszy serwer otworzą to mnóstwo graczy zrezygnuje... Jeszcze się okaże, że przed Erą Cudów zostanie mniej niż 300 graczy i serwer zostanie zamknięty :D Tyle będzie po tej całej hegemonii. No chyba, że to niemożliwe, poprawcie mnie jeśli się mylę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

//ciach//
Okteuszu - jam jest tchórz, chyba nawet najwiekszy. My tchórze zawsze tak działamy więc łączcie świat i nas pobijcie. Ciekawość tego świata leży w waszych rękach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

//ciach//
Okteuszu - jam jest tchórz, chyba nawet najwiekszy. My tchórze zawsze tak działamy więc łączcie świat i nas pobijcie. Ciekawość tego świata leży w waszych rękach :)

Nie sądzę, abyś naprawdę miał się za tchórza. Nie twierdzę też, że akurat Ty nim jesteś. Mam Cię za to za szydercę. Nikt tu chyba nie odpowiada wprost i bez kąsania. Nawet na najprostsze pytania.

Poza tym ja jestem maluczki. Ciężko maluczkim z maluczkimi współpracować. Brak nam możliwości. Śmiem więc twierdzić, że jednak więcej leży w waszych rękach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Okteuszu to powiedz wprost co proponujesz? Bo zdaje się, ze Twój wpis też był niepozbawiony inwektyw i szyderstwa pod adresem innych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Okteuszu - jak coś leży w czyichś rękach to na pewno nie w moich :) Mnie też te paktu i pony leżą na wątrobie, ale mam nadzieję że to tylko przejściowe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Okteuszu to powiedz wprost co proponujesz? Bo zdaje się, ze Twój wpis też był niepozbawiony inwektyw i szyderstwa pod adresem innych graczy.

Nic nie proponuję. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że będzie nudno, że trochę to bez sensu. Dać wyraz frustracji.

Niepozbawiony inwektyw i szyderstwa? Masz na myśli tych, których nazywam tchórzami? No to masz rację, nie podobają mi się i kiepskie mam o nich zdanie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Okteuszu - jak coś leży w czyichś rękach to na pewno nie w moich :) Mnie też te paktu i pony leżą na wątrobie, ale mam nadzieję że to tylko przejściowe :)

A widzisz. Skoro nie w Twoich to dlaczego w moich? Dlaczego w czyichkolwiek? A jednak gdzieś tam leżą losy świata. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tak, przyznawać się tu szybko w czyich rękach leży władza na tym świecie? :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

na świecie zapewne Bóg decyduje, ale na grepo to ja już sama nie wiem :eek:

ale chyba nie zawsze odpowiednie osoby

jednakże są też i porządni u władzy, także na grepo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zmieniając temat, nie chce mi się już grać :)) Ale jeszcze sobie pykam, pyku, pyku :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bardzo proszę o powrót do tematu oraz odrobinę bardziej kulturalne wypowiedzi ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ich sie nie prosil @szklanka ich sie banuje
lol2ug.png


a tak btw to xxxx maja dwie AK ciekawi mnie ile ich jeszcze potrzebuja zeby zerwac pakt z bumami
hahanj.png
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bumy już też mają dwa sojusze.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

świat czasem ciekawy czasem nudny taki nijaki hehe
ożesz ty 5 stron znikneło z forum -prawdziwa zmiana
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jeśli mogę :)
Dajcie spokój Bumtaraboom.

Wygrywają, więc to oznacza, że są na chwilę obecną najlepsi.
Można teraz gdybać co by było, gdyby, ale to nie zmienia faktu - że na dziś oni są górą.
I duży szacunek dla Gmarta - wie za co.
Oczywiście, że nie zrobił tego z miłości do nas (obaj wiemy czemu - a jak widać z decyzji Never, opłaciło się ;) ale...szacunek dla rywala za zachowanie fair się należy.

Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję że kiedyś jeszcze się spotkamy, jeśli nie skończy tutaj :)

Przede wszystkim jednak - piszę tutaj, by wystąpić w obronie tych ludzi, którzy odeszli z Romy.
Widzicie, w sojuszu mamy taką zasadę, że każdy może odejść w każdej chwili.
Nie ma w niej czarnych list, zdrajców* czy innych śmiesznych zagrywek.
Każdy w Romie jest tak długo jak chce w niej być.
To jedno.

Drugie - to nie oni mają za co przepraszać, ale ja ich.
Owszem, mają rację Ci, którzy (jak Izinho) piszą że brakowało mi czasu.
Tak, powinienem mieć go więcej, ale...nie miałem.
Ci, którzy wiedzą czym się obecnie zajmują wiedzą czemu nie mogę. Pozostałych - przepraszam.
To też jest jeden z elementów przez który przegraliście.
I jeśli ktoś zawiódł - to nie oni Romę, ale ja ich.
Zaufali mi, a ja zawaliłem parę spraw.
Póki byli w sojuszu - robili naprawdę co mogli, by była ona tym czym zawsze chciałem, aby były Romy - sojuszami przyjaciół.
Dopóki w niej byli - walczyli dla niej z całych sił.
Dziękuję Wam, panie i panowie - i mam nadzieję, że nie będziemy kiedyś musieli stawać przeciwko sobie.
A nawet jeśli - to mam nadzieję, że na zasadach, które cenimy w Romie: szacunku, także dla rywali.

Ja wiem, że to co napiszę tutaj zabrzmi teraz śmiesznie w kontekście tego co się wydarzyło, ale ja przyszedłem wygrać ten świat jako Roma.
Oczywiście, daję w ten sposób teraz pole do popisu śmiechem dla różnego rodzaju ekspertów, ale przychodząc tutaj wiedziałem że to serwer na co najmniej 2 lata gry.
Owszem, dostaliśmy baty. Owszem, skończyło się tak jak się skończyło, ale mam już jądro sojuszu, które wiem, że będzie chciało grać w naszych barwach do końca.
Jeśli to co się wydarzyło do tej pory ich nie załamało - i wciąż chcą się bić, to mam znacznie więcej niż większość sojuszu na tym świecie.
Bo ich nic nie złamie.
Oni mogą przegrać, ale nigdy się nie poddadzą.
Długofalowo to właśnie się będzie liczyć.

I - to sprawia, że wiem iż za dwa lata to my będziemy tam gdzie dziś stoi ZOMO ;)
Wybaczcie mi ten żarcik :)

Ps:Oczywiście, cały czas podtrzymuję tezę o tym, że w porównaniu z tym co było dwa lata temu - dziś złoto daje zbyt wielką przewagę.
Ale - swoje argumenty w tej sprawie już przedstawiłem, więc nie będę Was zanudzał.
Chętnie za to usiądę w fotelu, póki co nieco na uboczu patrząc jak tam B. oraz X wydają to co zarobiły na wielką bijatykę ;)
I...przyjdziemy kiedyś posprzątać paproszki :)
*
Uwaga - wyjątek uczynię jednak dla jednego z ex-członków Senatu. Na V.
Lepiej skończ grać zanim wrócimy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bardzo proszę o powrót do tematu oraz odrobinę bardziej kulturalne wypowiedzi ;)

Ostre cięcie - jak stopy procentowe w CHF. Ze 103 zrobiło się 96 karteczek :)
Widać, że mama dareksiowi zapomniała zabrań na noc klawiatury...
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Akson a z naszej strony, przygarniemy ich do rodziny jak swoich :) I zapewnimy warunki do tego by mogli pokazać w grze jak wiele potrafią :)

Z resztą, choć znajdą się przeciwnicy tej tezy, najlepszych kompanów poznaje się w walce :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ahmed a co Wy instytucja charytatywno - przygarniająca jesteście? :)
 
Do góry