Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No Adi już zobaczyl, teraz czekamy na tą biedę która ma spotkać Warriora :) - apropo właśnie tego suczucia, Marta chyba też będzie miała swój wkład

a co ja moge @gm zadecydowal pakt miedzy nami i tego sie 'trzymaja' nie musze ich darzyc sympatia moge ich powiedzmy tolerowac

wszyscy sie do niej zgłosimy jakby co. Adrian ma pewnie zniżkę:)

Ja to hini wszystko mam za free miasta nawet zloto

z tego co wiem to wy paktujecie ze wszystkimi potem rzucacie się na jeden sojusz i tak po kolei.
Teraz szykujecie znów cos ciekawego i uczciwie jak zawsze :0 A ja ci na to http://www.youtube.com/watch?v=jd_p2eAd3xc

za stary jestem zeby sluchac dzieciakow wiec zbukow i tego typu HH mi nie podrzucaj

sam sie chciales paktowac z polowa swiata zeby z bumam walczyc
dobra typie zluzuj porty bo widze ze ciebie cisna za bardzo
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a co ja moge @gm zadecydowal pakt miedzy nami i tego sie 'trzymaja' nie musze ich darzyc sympatia moge ich powiedzmy tolerowac



Ja to hini wszystko mam za free miasta nawet zloto



za stary jestem zeby sluchac dzieciakow wiec zbukow i tego typu HH mi nie podrzucaj

sam się chcialeś paktowa z polowa swiata zeby z bumam walczyc
dobra typie zluzuj porty bo widze ze ciebie cisna za bardzo
Chłopie cisną bo coś tam mam. Ty tylko jęczysz i kozaczysz.Jak możesz to się wstrzymaj i do zobaczenia gdzieś tam.....
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

"poszczalem sie ze strachu" :p

zebys kolejnej koalicji nie zakladal przeciwko sojuszowi w ktorym bede tylko jak przyszlo na chlopa z jajami zrobil cos sam
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chłopie cisną bo coś tam mam. Ty tylko jęczysz i kozaczysz.Jak możesz to się wstrzymaj i do zobaczenia gdzieś tam.....
warior, ja bym sie nie wdawal w dyskusje, pokaz gosciowi pare akcji i juz :)

Nie znam tematu dokladnie, ale ze wzgledu na polozenie geograficzne naszych miast patriotyzm loaklnym mowi mi ze jestem za wariorem w tej debacie heheh
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pewnie przyjdzie na to czas i pora :)

Artysta kombinator killer...

Co jakies koalicjie sa to odpowiedzi na wasze pakty i pony skierowane przeciw danemu sojuszowi a ofiara tego do tej pory była Roma i Never jak widac .Kto teraz ?? Iksy czy SI bo rózne wersje słyszałem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No coś innego ale co ja tam wiem:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

czyli zarzucasz gmartowi ze cos kombinuje przeciwko tobie "ja" juz sie nie mieszam w sprawy sojuszu od czasu kiedy gm podpisal z toba pakt :p
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tobie zarzucam idż cos ze sobą zrobić i nie pisz juz do mnie jak mozesz ja też się wyloguje i postaram nie uczestniczyć tutaj w tych wypocinach:)

Pozdro i Wesołych Świąt.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jedyne co mozesz mi zarzucic to to ze po tobie tutaj skacze :p i tego nie bede ukrywal :eek:
pisac do ciebie bede na kazdym swiecie na ktorym bede pokazales jaki 'dwulicowy' jestes a takich ludzi nalezy traktowac tak jak na to zasluguja tzn 'ponizej pasa' :p
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak na was obu patrzę to żałość bierze człowieka ;d czołówki nie mają dość jaj, aby ze sobą konkurować i rozbierają one najsłabszych. Na tym świecie panuje tchórzostwo jednym słowem..........

Nemezis i Roma padły ofiarami bumów? Nie sądzę, większość przeszła na ich stronę, wiec określenie ofiary jest tutaj moim zdaniem błędne...... Zresztą akademie xxxx składają się z również innych sojsuzy, czyli co? One też padły waszą ofiarą??? Skończcie tą dziecinadę, bo człowieka sranie bierze jak to czyta te wypociny.....
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zlosc ogarnia jak 'dwulicowy gracz' proboje z siebie zrobic 'prawego' publicznie :mad:

'xxxx szykuja koalcjie przeciwko bumma po czym podpisuja pakt z bummami i zwalaja ze to caly swiat chcial tej wojny'

END THE STORY :p
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zlosc ogarnia jak 'dwulicowy gracz' proboje z siebie zrobic 'prawego' publicznie :mad:

'xxxx szykuja koalcjie przeciwko bumma po czym podpisuja pakt z bummami i zwalaja ze to caly swiat chcial tej wojny'

END THE STORY :p

Może chce zyskać na czasie? :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chyba tylko slepy tego by nie widzial ;)
ale to juz nie moja sprawa gm chcial pakt to niech sie teraz tym interesuje
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty kiler idz sie leczyc człowieku knujecie za naszymi plecami podpisując pakt z całym swiatem z co nie którymi pon...

tylko po to żeby zerwać pakt i uderzyć w iksów bo to jeden z niewielu sojuszy który wam w jakis sposób zagraża...

A ty osobiście to możesz mnie w pompke cmoknąć :DI nie rób z siebie i was świetoszków .Manipulcaje macie opracowaną to fakt sojusze którym wywołaliscie z szeregu zostawały same na polu boju przez waszą doskonałą bajere.ale co ja tam wiem .Dobranoc i meliske sobie wypij bo żyłka ci peknie .daj pograć bo ja na prawde nie lubie dużo gadać a ty mnie na siłę próbujesz w dialog wciagać:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty kiler idz sie leczyc człowieku knujecie za naszymi plecami podpisując pakt z całym swiatem z co nie którymi pon...

tylko po to żeby zerwać pakt i uderzyć w iksów bo to jeden z niewielu sojuszy który wam w jakis sposób zagraża...

A ty osobiście to możesz mnie w pompke cmoknąć :DI nie rób z siebie i was świetoszków .Manipulcaje macie opracowaną to fakt sojusze którym wywołaliscie z szeregu zostawały same na polu boju przez waszą doskonałą bajere.ale co ja tam wiem .Dobranoc i meliske sobie wypij bo żyłka ci peknie .daj pograć bo ja na prawde nie lubie dużo gadać a ty mnie na siłę próbujesz w dialog wciagać:)

Zobaczymy kto uderzy pierwszy ;) czy xxx czy buumy
nie wiem jak tobie mam udowodnic to ze to co sie dzieje w buumach mnie nie interesuje juz i w polityke jaka prowadza sie nie mieszam
dla mnie ten pakt miedzy bummami z xxxx moze trwac po koniec tego swiata
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie wiem jak tobie mam udowodnic to ze to co sie dzieje w buumach mnie nie interesuje juz i w polityke jaka prowadza sie nie mieszam
dla mnie ten pakt miedzy bummami z xxxx moze trwac po koniec tego swiata

Nie masz jak mu tego udowodnić, bo zacząłeś się z nim o to sprzeczać.

Sytuacja za rok będzie zupełnie inna niż jest teraz.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty kiler idz sie leczyc człowieku knujecie za naszymi plecami podpisując pakt z całym swiatem z co nie którymi pon...

tylko po to żeby zerwać pakt i uderzyć w iksów bo to jeden z niewielu sojuszy który wam w jakis sposób zagraża...

A ty osobiście to możesz mnie w pompke cmoknąć :DI nie rób z siebie i was świetoszków .Manipulcaje macie opracowaną to fakt sojusze którym wywołaliscie z szeregu zostawały same na polu boju przez waszą doskonałą bajere.ale co ja tam wiem .Dobranoc i meliske sobie wypij bo żyłka ci peknie .daj pograć bo ja na prawde nie lubie dużo gadać a ty mnie na siłę próbujesz w dialog wciagać:)

Warior mam nadzieję że dwa razy zastanowiłeś się co piszesz. Dogadałeś się z gm na temat tego paktu, został on podpisany i jest respektowany przez nasz sojusz. To że niektórym się to nie podoba to inna bajka, w waszych szeregach też znajdzie się kilku takich którzy krzywo na to patrzą.

Ale ty jesteś założycielem iksów i ty byłeś jednym z ratyfikatorów tego pakty, więc kto jak kto ale ty powinieneś tonować swoje wypowiedzi. A już na pewno nie zarzucać całemu sojuszowi Bumtaraboom knucia za plecami xxxx.

A sądząc po tonie twojej wypowiedzi tu cytowanej to szybciej mogę spodziewać się że to wy kombinujecie już za naszymi plecami i będziecie pierwszymi którzy zerwą z nami jakiekolwiek stosunki bo macie chyba za nic nasze słowo i wspólne ustalenia.

Popraw jeśli się mylę. I proszę nie przywołuj tutaj że to Adi zaczął, on wyraził swoją osobistą opinię a nie zdanie całego sojuszu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie masz jak mu tego udowodnić, bo zacząłeś się z nim o to sprzeczać.

Sytuacja za rok będzie zupełnie inna niż jest teraz.

to twoim zdaniem jak mam traktowac gracza co robi jedno po czym robi cos zupelnie innego zwalajac to tutaj na forum na innych :rolleyes:

to ze przestalem darzyc go sympatia i mam takie a nie inne zdanie o nim nie znaczy ze probuje tutaj rozwalic ten pakt czy doprowadzic do wojny

sam sobie na to zapracowal to co mam przytakiwac ze to caly swiat chcial wciagnac xxxx w wojne z bumami na poczatku jak wiem o tym doskonale jak to bylo naprawde :D
 
Do góry