Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Napisze ci ostatni raz oczywiscie wiele tego było ale np tak na szybko;

1.Dwa razy odrzucił pakt z naszą akademią
2.Nie wyrzucił satyryka który mi ubliżał na grze.
3.Atakowaliście AK ( bo przecież jej nie uznaliście)
4.Naruszyliscie integralność m54 i to nie raz tłumacząc sie tym iż mieliśmy chyba 4 miasta wtedy gdzieś na m55 /m45 i tych graczy przenosilismy do nas.
5.Rekrutowaliście graczy z xxxx oraz tych ktorzy wylecieli i to kilka minut po tym.
6.Chcieliście atakować SI (odmówiłem )

Był to pakt ale tylko taki jaki wam pasował .chcieliście wojny a zwlaszcza ty to ja macie i tyle.Ktoś w końcu sie postawił szkoda że za pózno. Szkoda też że inni się boją.
To tak na szybko sporo tego było nie chce o wszystkim mówic wogóle mi się gadać o tym nie chce:)

Ubliżajcie dalej jesli lubicie a my tam gramy swoje:)

1. Nie dostalem zapa od akademii, wysylales do glownego sojuszu, pisalem Ci o tym
2. Sprawa Satyryka byla zanim podpisalismy pakt
3. Atakowani byli gracze ktorzy przeszli do Was po wbiciu buntu
4. Warrior czy moge przedstawic nasza korespondencje z ktorej wynika kto , kiedy i w jakim stopniu naruszyl integralnosc terenow ( pytam juz ktorys raz )
5. Gracze sojusz Co sie wymysli doszli do Was po czym okazalo sie ze macie ich zamiar rozbierac, kazdy by uciekl. Potem napisali do Nas
6. Prosze pokazac mi tekst w ktorym namawiam do takiego ataku
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

chyba powinienes umawiasz sie na cos z typem po czym lamiesz dane slowo i masz do niego pretensje ze on robic to samo co ty zrobiles ogarnij sie typie
'matka wie ze 'cpiesz'

na forum tutaj sie zarzekales ze to buumy robia koalicje przeciwko wam a jak wyszlo przez pare dni tutaj ciebie nie bylo widac po tym ;)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

1. Nie dostalem zapa od akademii, wysylales do glownego sojuszu, pisalem Ci o tym
2. Sprawa Satyryka byla zanim podpisalismy pakt
3. Atakowani byli gracze ktorzy przeszli do Was po wbiciu buntu
4. Warrior czy moge przedstawic nasza korespondencje z ktorej wynika kto , kiedy i w jakim stopniu naruszyl integralnosc terenow ( pytam juz ktorys raz )
5. Gracze sojusz Co sie wymysli doszli do Was po czym okazalo sie ze macie ich zamiar rozbierac, kazdy by uciekl. Potem napisali do Nas
6. Prosze pokazac mi tekst w ktorym namawiam do takiego ataku

1.Dostaliscie dwa razy zostało odrzucone
2.Wyzwiska Satyryka były jak był w Bumach sprawdż priw
3.Nie prawda atakowani byli rózni gracze AK
4.Mozna w statach sprawdzic kiedy kilka miast sie pojawilo u was a kiedy i w jakiej ilości waszych miast na m54 staty nie kłamia.
5.DOszli do was w 5 minut po odejściu a odeszli bo goscia bez sojusz miał nasz gracz przejąć .Po za tym w czasie trwania paktu takie rekrutowanie jest nie wpożadku i na kazdym świecie jest respektowane.
6.Mam rozmowe priw mogę ja upublicznić jak chcesz.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

1.Dostaliscie dwa razy zostało odrzucone
2.Wyzwiska Satyryka były jak był w Bumach sprawdż priw
3.Nie prawda atakowani byli rózni gracze AK
4.Mozna w statach sprawdzic kiedy kilka miast sie pojawilo u was a kiedy i w jakiej ilości waszych miast na m54 staty nie kłamia.
5.DOszli do was w 5 minut po odejściu a odeszli bo goscia bez sojusz miał nasz gracz przejąć .Po za tym w czasie trwania paktu takie rekrutowanie jest nie wpożadku i na kazdym świecie jest respektowane.
6.Mam rozmowe priw mogę ja upublicznić jak chcesz.
nie bede sie powtarzal, czy moge upublicznic nasza korespondencje, jedno slowo tak wystarczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

TAK - udzielam pozwolenia :)
pytanie takie: kto już obrzarł wszystkie cukierki z choinki? :)

Nie mówcie tylko ze znowu Wariora wetnie na parę dni? :D
wystawili 6 stron buntów, komu my teraz bedziem gratulowac?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zwycięzcom.
To dawajcie te privy:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Warior musi się zgodzić więc cierpliwości, to dopiero za tydz :)
A więc koalicja xxx pokazała dzisiaj pazurki, cóż poradzić - niech mają swoje 5 min :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

kto już obrzarł wszystkie cukierki z choinki? :)

ja! ja! ja! zjadłem razem z choinką. A że to była jodła kaukaska teraz mam jakieś dziwne przewidzenia. Widzę gaz płynący w rurach, ludzi ubranych na zielono, TNT w każdym samolocie, PKP zmienia mi się na KGB a otacza mnie kondominium niemiecko-rosyjsko-izraelskie....
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Milordzie, nie pożeraj choinek. To nie żadne kondominium tylko 3 x iks.
 

DeletedUser23935

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak to się mówi, dajcie sobie po razie i będzie spokój...
A tak na prawdę. Nie macie lepszych miejsc do obrażania siebie wzajemnie? Takie rzeczy na privach, a nie na forum publicznym. Tu mamy rozmawiać o całym świecie i sytuacji na nim, a nie o prywatnych konfliktach.
Wojna wybuchła, to było nieuniknione, bo prawde mowiąc, obie strony do tego dążyły. Mniej lub bardziej bezpośrednio, ale dążyły. I stało się. Więc Panowie proponuję przelać agresję na przeciwników, a nie na słowa wypisywane na forum. Sprawmy, aby to był konflikt na poziomie i skończmy ze zganianiem winy na drugiego.
Wojna trwa i niech wygra lepszy (co nie znaczy głośniej krzyczący)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Milordzie, nie pożeraj choinek. To nie żadne kondominium tylko 3 x iks.

ale w nazwie są cztery - rozumiem że przez grzeczność pominęłaś jednego x który jest jaśnie Wam panującym Prezesem wszystkich prezesów - Kaczoreaktywacja,,,
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja się odniosłam do trzech sojuszy iks:)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

bo kaukaska. Uważaj, żebyś sie w Czeczena nie zmienił:)
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Święta się skończyły. Pora wrócić do rzeczywistości.

Wojna na szycie wybuchła.

Szczerze przyznaje że od kilku lat nie czytałem forum z takim zainteresowaniem :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a bilans pierwszego dnia ktoś poda?
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@hini
Szczerze to nawet nie wiem kto w tej koalicji jest, więc podaje wszytskie przejęcia pomiędzy większymi sojuszami.
Wszytskie bumy & Espada 3-6 wszytskie xxxx
Bumy 0-5 Ciasteczkowe potworki & Potworki
Bumy 1-1 Kolorowe kredki
Bumy 0-1 Jutro ogarniemy nazwę

A to tak sobie zacytuje, żeby każdy miał okazję przeczytać ;)

//A ja ciachnę cytat usuniętego posta ;) - Shannqa//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21874

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Innymi słowy... koalicja Boomów 4 - 13 koalicja xx'ów?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie liczyłem, ale sam Warior chyba z 5 przejął :) A Bumy rozkręcają się dopiero przy 30 straconych miastach więc Diabelskie XXXX musi się bardziej postarać :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czołowe sojusze wojują, tylko SI ponuje z całym światem i zamierza masakrować mniejsze sojusze. Od początku skreślałem CP, głównie ze względu na moją antypatię do ypsylona. A tu przejęli kilka wrogich miasteczek i moje zdanie co do nich się zmieniło. Przetrwają 2 miesiące, nie 1. Potem padną.
 
Do góry