Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja już cie słuchać nie mogę nie pisz tego na FO tylko zajmij się by z tej mapy znikli...^^

Mam duże problemy z trwałym osiedleniem się w jakimkolwiek ugrupowaniu. Dlatego zajęcie się likwidacją ciasteczek, jest z mojej strony niemożliwe. Ale wierzę w Twoje umiejętności bojowe ! Jestem z Tobą towarzyszu !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jeśli się połączy xxxx SI i ciastna na złotników to raczej szans nie mają :p a znając graczy jacy potrafią być przebiegli to tak już się stało
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jeśli się połączy xxxx SI i ciastna na złotników to raczej szans nie mają :p a znając graczy jacy potrafią być przebiegli to tak już się stało

Sojusze króla deffa są zawsze bite ! Taka kolej rzeczy !
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dzięki ! Cenna informacja !



Mają pecha, bo nie zamierzam przestać.



Jak ukończę podstawówkę to się nad tym zastanowię !

xxxx są fajne, bumy są fajne... To kto oszukuje ?!

@ pienta, a Ty grasz jeszcze na Zakros, czy juz tylko komentujesz na FO?:)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ pienta, a Ty grasz jeszcze na Zakros, czy juz tylko komentujesz na FO?:)

Czemu zadajesz, aż tak osobiste pytania ? Czuję się mocno zawstydzony oraz jestem zszokowany Twoją bezczelnością !
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Podrabianie Milorda też Ci kiepsko wychodzi... Trochę oryginalności mój drogi. Nie bój się być sobą, a wszystko będzie dobrze:)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Podrabianie Milorda też Ci kiepsko wychodzi... Trochę oryginalności mój drogi. Nie bój się być sobą, a wszystko będzie dobrze:)

Nie atakuj mnie ! Nikogo nie podrabiam ! I jeszcze się dowiaduję, że nie jestem sobą !

Hini to dobry gracz, ale czemu mnie atakuje ?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No dobrze, juz dobrze, tylko się nie denerwuj..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ahmedzie,

ja się w całej rozciągłości zgadzam, że wojna to zło.
Tylko że (skoro nawiązałeś do II w.ś) można toczyć wojnę jak Niemcy, gdzie w 41 za Wermachtem na froncie wschodnim szły od razu Einsatzkomando by mordować Żydów i siać terror wśród słowiańskich podludzi, gdzie oficjalnie wydawano rozkazy pogłębiania terroru, a można jak Amerykanie - starając się minimalizować straty nawet wśród wrogów.
*
Zaznaczam, że nie mówimy o czasach współczesnych i amerykańskich działaniach.

Hini,
ja nigdy nie twierdziłem że tylko ja kroczę jasną stroną mocy ;)
Jedyne co robię to śmiem twierdzić że w tę grę da się grać bez podkładania świń i zachowując się fair i że w Romie tak zawsze graliśmy.
Nie - że inni tak nie grają...
A jeśli odnosisz takie wrażenie - to może dlatego że na forum wypowiadają się głównie apologeci teorii - wszystkie chwyty dozwolone, z którą to teorią się nie zgadzam, stąd moje wypowiedzi na nie, gdy o niej czytam.

Pozwalam sobie także odróżnić niechęć do głoszonych teorii od niechęci do osób je głoszących, bo np. Ahmeda bardzo szanuję jako gracza :)
A że kracze jak kracze - cóż, jak już wlazłeś między wrony... ;)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Plujesz błotem, a potem wymagasz aby się ludzie nie denerwowali. Nawet ypsylon w moją stronę tylu oszczerstw nie skierował co Ty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wracając zaś do sytuacji na Zakros - bo wydaje się, że ten temat tu najmniej jest istotny :)
wydaje mi się że prawdziwi zwycięzcy tej wojny siedzą na M.44 :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pienta, litości, ja nie pluję, jestem damą:)
No dobrze, odwołuje wszystko co o Tobie powiedziałam, a nie było komplementem.
Było dla mnie wielkim zaszczytem i przyjemnością móc grac z Tobą na Zakros. Zbuduj kolejne miasteczko, bo co to za świat bez Pienty.
@ Akson, dlaczego akurat na M 44?
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pienta, litości, ja nie pluję, jestem damą

A jak myjesz zęby to co robisz ?

No dobrze, odwołuje wszystko co o Tobie powiedziałam, a nie było komplementem.

Wszystkie Twoje oszczerstwa wziąłem głęboko do serca... Nie przystoi damie tak gnoić dzieciaka z podstawówki.


Było dla mnie wielkim zaszczytem i przyjemnością móc grac z Tobą na Zakros. Zbuduj kolejne miasteczko, bo co to za świat bez Pienty.

Zaszczyt i przyjemność ? Ci co ze mną grali wiedzą, iż po grze ze mną nie czuje się zaszczytu ani przyjemności. Moje miasta są doskonale rozbudowane, przynajmniej lepiej od Twoich. Świat bez Pienty- kolejny atak. :(
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak myję zęby, to płuczę usta mój drogi.
Skoro tracisz miasta, to czuje się przynajmniej przyjemność.
I na tym skończymy może ten nikogonieinteresujący spam.
 

DeletedUser22646

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wracając zaś do sytuacji na Zakros - bo wydaje się, że ten temat tu najmniej jest istotny :)
wydaje mi się że prawdziwi zwycięzcy tej wojny siedzą na M.44 :)


Fakt dali nam dzisiaj ładnie popalić ..
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ahmedzie,

ja się w całej rozciągłości zgadzam, że wojna to zło.
Tylko że (skoro nawiązałeś do II w.ś) można toczyć wojnę jak Niemcy, gdzie w 41 za Wermachtem na froncie wschodnim szły od razu Einsatzkomando by mordować Żydów i siać terror wśród słowiańskich podludzi, gdzie oficjalnie wydawano rozkazy pogłębiania terroru, a można jak Amerykanie - starając się minimalizować straty nawet wśród wrogów.
*
Zaznaczam, że nie mówimy o czasach współczesnych i amerykańskich działaniach.

Hini,
ja nigdy nie twierdziłem że tylko ja kroczę jasną stroną mocy ;)
Jedyne co robię to śmiem twierdzić że w tę grę da się grać bez podkładania świń i zachowując się fair i że w Romie tak zawsze graliśmy.
Nie - że inni tak nie grają...
A jeśli odnosisz takie wrażenie - to może dlatego że na forum wypowiadają się głównie apologeci teorii - wszystkie chwyty dozwolone, z którą to teorią się nie zgadzam, stąd moje wypowiedzi na nie, gdy o niej czytam.

Pozwalam sobie także odróżnić niechęć do głoszonych teorii od niechęci do osób je głoszących, bo np. Ahmeda bardzo szanuję jako gracza :)
A że kracze jak kracze - cóż, jak już wlazłeś między wrony... ;)

Oj tam, nie kraczę tylko polemizuję :p Poza tym Akson, sam dobrze wiesz, ile osób tyle punktów widzenia. Ty masz zasady i chwała ci za to, swoje sojusze prowadziłeś najlepiej jak potrafiłeś i zawsze dawałeś z siebie wszystko, ale sam zauważ, w tej grze nie zwyciężali ci którzy byli bardziej fer, ale ci którzy byli sprytniejsi i wytrwalsi :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak myję zęby, to płuczę usta mój drogi.

Bierzesz wodę do ust, a potem co połykasz ?

Skoro tracisz miasta, to czuje się przynajmniej przyjemność.

Świat jest okrutny ! Czyjaś porażka napaja szczęściem ! Słabi gracze tracą miasta ! A ja jestem jeszcze niżej w hierarchii niżeli ci słabi.

Droga samozwańcza damo ! Za bardzo nie znasz mojej sytuacji, a się non stop o niej wypowiadasz. Cieszy mnie Twoje zainteresowanie !

I na tym skończymy może ten nikogonieinteresujący spam.

Temat ma wysoką oglądalność ! Wszyscy chcą widzieć Twoje posty ! Dlatego określenie "nikogonieinteresujący" nie jest właściwe !
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Fajnie sie to wszystko czyta co dzieje sie na zakros eheheh Kurde swiat nie dawno ruszyl a tu potyczki slowne, konspiracje jakby to juz byla koncowka swiata :) Kurde ludzie mniej manipulacji, obrazania, pomowien itd. Lepiej sie wziasc za gre bo i tak za 2,3 miesiace nastapia roszady w sojach, polowa sojuszy sie rozpadnie, No masakra. Do sejmu ludzie , do sejmu nie na grepo
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

moze tutaj napisze bo nikt chyba nie czyta w zakladce o bledach
dziala wam gra ?
mi od h 18 nie dziala ciagle sie wiesza itd
prosze o odpowiedz
ps chodzi o swiat zarkos
 
Do góry