Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na Gythium byłem w topce prawie cały świat grajac tylko na premium.
Na pelli tylko sie bawiłem i z czasem wciagłem w grę z czasem dobiłem na szczyt.

Swiat sie tam dawno skończył przegraliśmy go miedzy innymi prze ciebie.Co do reseta mojego pisałem radzie że będę kończył strasznie długo przejmowali miasta.Ponowiłem prożbę prosili o dwa dni wiekszość miast przejęli z tego co wiem zanim zakończyłem grę.

Po za tym nabijanie koron po zbudowaniu cudaków jest nie wporządku i powinno być blokowane.sam też taką własnie korone posiadam.
No i to jest wlasnie to. Chyba naprawde nie wiesz co sie dzieje kolo Ciebie. Ja tam przestalem grac po cudakach. Z wiadomych przyczyn. Ale wysp im do tej pory pilnuje. A Ty im skasowales napelnione magazyny naciskajac reset. Chyba jest roznica.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No i to jest wlasnie to. Chyba naprawde nie wiesz co sie dzieje kolo Ciebie. Ja tam przestalem grac po cudakach. Z wiadomych przyczyn. Ale wysp im do tej pory pilnuje. A Ty im skasowales napelnione magazyny naciskajac reset. Chyba jest roznica.

Ty zrobiłeś tam masówke i poszedłeś grać na drugim koncie na Sparte.Ja oddawałem długo miasta mówilem ze kończe i tak też zrobiłem dodatkowo tak jak mówie uważam tamten świat za skończony CBC już dawno temu postawiło cuda.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no kuna, a słownik ortograficzny działa? w co drugim poście taki sam błąd sadzić? już gdzieś zwróciłam na to uwagę

puki to są hawajskie muszelki

pieniądze na złoto to mają, ale na edukację to chyba zabrakło

Anno jesteś Panią od Polskiego?
jeśli tak, to przekonamy Szalonego, aby wykupił u Ciebie korepetycje. Może mu starczy na edukację..
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty zrobiłeś tam masówke i poszedłeś grać na drugim koncie na Sparte.Ja oddawałem długo miasta mówilem ze kończe i tak też zrobiłem dodatkowo tak jak mówie uważam tamten świat za skończony CBC już dawno temu postawiło cuda.
tak pogralem na Sparcie ale potem bylem w czasie cudakow i nawet chwile po. Zrobilem masowke, tak ale nie byle jaka. 3 sojusze , nasi przeciwnicy tez tyle mieli. Ale szarakow nie walnalem . A Ty ? Przemysl to
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja ? Byłem z sojuszem w najgorszych chwilach nawet po tym jak poodchodzili ludzie do czterech innych ja nadal zostałem.

Ty może byłeś ale tylko obecny pamietam jak miasta ci padały czerwony byłeś co chwile bo ci urlop sie skończył.

Zrobiłeś masówke i zostawiłes wszystkich jak zaczelismy dostawać .nie ogarniałeś tego i poszłeś na łatwizne na Sparte gdzie też was tam zlali:) Teraz wróciłeś jak jest juz koniec świata i bohatera zgrywasz że jesteś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja ? Byłem z sojuszem w najgorszych chwilach nawet po tym jak poodchodzili ludzie do czterech innych ja nadal zostałem.

Ty może byłeś ale tylko obecny pamietam jak miasta ci padały czerwony byłeś co chwile bo ci urlop sie skończył.

Zrobiłeś masówke i zostawiłes wszystkich jak zaczelismy dostawać .nie ogarniałeś tego i poszłeś na łatwizne na Sparte gdzie też was tam zlali:) Teraz wróciłeś jak jest juz koniec świata i bohatera zgrywasz że jesteś.
ech, o jakim laniu gadasz. W czasie cudakow nikt nie walczyl. Wtedy sie sure sypie. Przegralismy wyscig. I bylo po wszystkim. A teraz nie zgrywam bohatera tylko Ci pisze ze zostali tam ludzie ktorzy chcieli ciagle te cudaki zasypywac a Ty im to odebrales. Mozna zrozumiec ze tu walnales szaraki bo Cie bili ale tam ? Ja tam dawno nie gram ale miast na cudakach pilnuje. Przeciez nie dla siebie bo koronki to mam dawno gdzies. Moja wina jest tylko to ze po cudakach juz nie chcialem ( nie moglem ) prowadzic sojuszu. Ale nic temu sojuszowi nie zawalilem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Warior jakbyś walnął szaraki to jeszcze pół biedy. Rozwiązując sojusz i kasując tym samym forum gdzie były pozakładane tematy z buntami było przegięciem. Po co to było? Przez taką akcję wielu osobom miasta padły. Nie sądzę, że będą miło Cię wspominali.
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pięć kroków wychodzenia z sytuacji gdy stracimy coś cennego, ewentualnie zrywamy z nałogiem:

1. zaprzeczenie (izolacja)
Dużo by tu pisać czemu tym
2. gniew
Oj Leszcze z Bum bumów zagladam tu od czasu do czasu i aż się nie dobrze robi ....
3. targowanie się (negocjacja)
Jedno jest pewne o Wariorze jeszcze usłyszycie na cudakach i obiecuje wamże ich nie zdobędzie
4. depresja
a Warior to jak mówicie kupa czegoś tam ,chory umysłowo itd.
5. akceptacja
Po za tym nabijanie koron po zbudowaniu cudaków jest nie wporządku i powinno być blokowane.sam też taką własnie korone posiadam.

Szybki jest. W jeden wieczór przeleciał wszystkie... stany świadomości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pięć kroków wychodzenia z sytuacji gdy stracimy coś cennego, ewentualnie zrywamy z nałogiem:

1. zaprzeczenie (izolacja)

2. gniew

3. targowanie się (negocjacja)

4. depresja

5. akceptacja


Szybki jest. W jeden wieczór przeleciał wszystkie... stany świadomości.
W furii to szybko leci.Po co było wkurzać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Anno jesteś Panią od Polskiego?
jeśli tak, to przekonamy Szalonego, aby wykupił u Ciebie korepetycje. Może mu starczy na edukację..

O tym też już gadaliśmy - ja w rozliczeniu biorę tylko porządne miasta ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

I tak mu długo bedziesz publicznie to "puki" wytykać, aż ci udręczony co najmniej dwa najlepsze odda.
Ty to masz głowę do biznesu Anno. Niektórzy co im się wydaje, że znają tą grę uważaja, że trzeba miasto podbić siedzieć po nocach itd. Ale ludzie pełni fantazji wiedzą, że nie na tym polega sukces, żeby sie narobić.
Szacuneczek.
A mój Jarmark ( mój bo do niego należę), wystrzelił dzisiaj, że ho ho.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

I tak mu długo bedziesz publicznie to "puki" wytykać, aż ci udręczony co najmniej dwa najlepsze odda.
Ty to masz głowę do biznesu Anno. Niektórzy co im się wydaje, że znają tą grę uważaja, że trzeba miasto podbić siedzieć po nocach itd. Ale ludzie pełni fantazji wiedzą, że nie na tym polega sukces, żeby sie narobić.

Widzisz - jedni pracują, drudzy jeżdżą samolotem do Madrytu, a jeszcze inni dostają zegarki od żony warte tyle, co ta żona wykazała dochodu przez pięć lat. Takie życie.

Tylko mi nie mów, że się dziwisz - niektórzy budują w pocie czoła cudy, tylko po to, aby jakiś leszczu przeszedł do innego soja i wszystko się zawaliło. Dla niektórych to część gry, a dla niektórych to "głowa do biznesu". Uczę się od najlepszych.

I wiesz już w którym soju gram? Może też się dam przekupić za rok, gdy będzie era cudów ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

gospodarna żona to skarb:) samolotami pewnie lata wielu ludzi - jedni do Madrytu, drudzy w inne miejsca.
Oczywiscie, że się nie dziwię - doceniam inwencję twórczą.
CO do cudów -z tego co wiem, chociaż jak mi Ktosia wykazała nie wiem nic - liczy się i słanie surki i jakie osoby są na cudakach i nawet jakie mają do dyspozycji guzik do wywalenia z sojuszu i wręcz jego rozwiązania. Liczą się też inne rzeczy, ja mówię o oczywistościach o których każdy leszcz wie.
Nie wiem Anno w jakim soju grasz - pytałam z uprzejmości i babskiej ciekawości zupełnie bez intencji. FO traktują jak wirtualną kawiarnię - siedzimy i plotkujemy o nieistotnych rzeczach. Istotne załatwia się w grze.
Nie obraź się, ale nie znam Ciebie ( na pewno jesteś sławna i Wielka, ale na tym serwie są same sławy i osobistości). Niem zamierzam nikogo przekupywać. Jak rekrutuję, to raczej mnie się przekupuje:)
Nie wiem też czy byś się nadała do roli jaką proponujesz - obawiam sie , ze średnio, więc i cena byłaby niewygórowana.
Proponuję pozostać przy szantażowaniu Szalonego dysortografią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Do Ciasteczek ... Niezłe wały robicie na M65 ... Podpisaliście pakt na pare dni z nami , podbiliście miasta które sami wyczyściliśmy koło nas... , a teraz zwerbowaliście wszystkich graczy wokoło i szykujecie na nas akcje ... Zero Honoru powodzenia dalej w grze...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Miasta były tak samo blisko naszych miast jak i Waszych. Nie wszystkich tylko tak jak było mówione 15. Sami też chcieliście ich zwerbować. Popatrzna mapce czy oni są tam gdzie Wy bo jakoś tego nie widzę. Honor według mnie tutaj nic nie ma. Dziękuję i również życzę wielu podbojów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dziekujemy i rowniez zyczymy powodzenia, uczymy sie od najlepszych :p
 

DeletedUser15884

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ale żeście naskrobali...3 dni to czytać będę....
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Myśleli, że zgarną jakieś kąski z upadającego sojuszu, to mają niespodziankę, bo sojusz nie upadł i nie upadnie i moja w tym głowa.
Ale nie ma też co gdybać. Stało się , co się stało i gramy dalej, wyciagamy z przepaści rozsypany sojusz, który rozsypał się przez odejścia graczy, którzy woleli uciec gdzie indziej, niz trwać na posterunku do końca. Ale każdy teraz będzie wiedział, nawet nowe sojusze tych graczy, że na nich polegać nie będzie można, bo jak tylko znów się zacznie palić, to ponownie uciekną dalej.

Ale odszedłem od tematu
Najważniejsze jest, że przetrwaliśmy, okrojeni, ale przetrwaliśmy i będziemy dążyć do odzyskania straconej pozycji. Ale nie jako Banda z Iksów, ale jako rodzina z Uroborów.

Nie strugaj bohatera. Narzekasz na uciekających graczy, a sam jako jeden z pierwszych odszedłeś z Nemezis, na dodatek mając tam jakieś uprawnienia. Oprócz Cb uciekła cała masa innych osób, tylko ci kulturalnie bumy zasilili, a Ty chamsko do iksów żeś przeszedł...
 
Do góry