Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

czy wy musicie ciągle drążyć temat honoru w takiej ekscytującej grze?
kto jak się zachował i na jakim świecie?
wyluzujcie chociaż na jeden dzień każdy z was ma trochę racji ale nie oszukujmy się ilu z was z czystym sumieniem napisze że jest takim honorowym graczem jak to się krzyczy tu na forum zastanawiacie się choć czasem nad tym co piszecie
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

siema dawno mnie nie było bo przed sylwestrem ostatni raz ale widzę wariorkapitulacja was odwiedził i wyzywa od leszczy sojusz, który osiągnął to co sam chciał tu stworzyć:confused:. To dopiero typ no bez honoru człowiek, ludzie wszędzie strzeżcie się jego. Ma koleś zajefajnie w głowie pogratulować tylko pa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

puki, puki, puki, puki

Po miasta zapraszam... odważ się ;)

Stary, ty jednak oprócz ortografii, masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. Było tutaj o szantażu ortograficzno-obyczajowym i korepetycjach z języka polskiego.

Ale jak widzę nic tak Polaków nie jara, jak chwalenie się własną ignorancją.
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tyle ciekawych tematów do dyskusji, a tu ciągle tylko warior i bumy. No i czasami coś o honorze i złocie
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Stary, ty jednak oprócz ortografii, masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. Było tutaj o szantażu ortograficzno-obyczajowym i korepetycjach z języka polskiego.

Ale jak widzę nic tak Polaków nie jara, jak chwalenie się własną ignorancją.

Też Cię kocham :p
 

DeletedUser24025

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Takie czary dziś w sojuszach były, a na FO cisza :(
Też jestem ciekaw co się stało się.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

właśnie, napisze ktoś? w końcu ile się z Anną możemy bawić w lekko uszczypliwe konwersacje, aby przerwać nudę..
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

czary od razu czary witamy w świecie czarów i magii gdzie po prostu ruszyło okienko transferowe i się kupuje za dobre słowo albo za złoto jak kto woli
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

złota coraz więcej będą potrzebować bo slotów bumom zabraknie, ciekawe jak za miesiąc będzie wyglądać top1-top100 bumy i robią akcję na top257 na moralach 30% bo reszta już będzie u nicha za pół roku pewnie będzie sojusz o nazwie bumtarabooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zaraz wpadnie gmart i powie że to są osobne sojusze z dziwnie zbieżną nazwą i pouczy nas o odróżnieniu paktu od współpracy pon'a od akademii i ogólnie jak odróżnić dobro od zła
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

hmmmm... to rozumiem że PON mają z SI a pakt z SWiW bo tych bronili przed SI?
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

w pewnym sensie nie do końca bo jak jeszcze xxx istniało to jednocześnie Si wysyłało wsparcie xksom i atakowali razem z bumami
po prostu bumom podoba się że mają pakt ż top2 top 3 prawdopodobnie i z top8 top9 i tak dalej
ustawieni na całej linii teraz tylko czekają i podsycają niepokoje żeby inne sojusze z paktu same siebie wyniszczały a oni zawsze gdzieś coś woja wepchną i pw wpadną a gdy ktoś będzie na upadku pozbawiony woja i możliwości obrony bum w akcie łaski przejmie lepsze miasta żeby nie wpadły w ręcę wroga
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

O czym wy znowu bo nie w temacie jestem
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no na razie nowych oo w nazwie nie ma bo jeszcze nie zwerbowaliście kolejnych :p ale wasza kropkowana nieakademia zbiera dalej
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No tyle to i wrsh wie, ale pytam się o jakim znowu przechodzeniu i jakich nowych bumach bo nie zauważyłem niczego nowego Oo

ale ty nie wiedziałeś :cool:

a chodzi o to co się wydarzy za jakieś bliżej nieokreślone okresy czasu
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zaraz wpadnie gmart i powie że to są osobne sojusze z dziwnie zbieżną nazwą i pouczy nas o odróżnieniu paktu od współpracy pon'a od akademii i ogólnie jak odróżnić dobro od zła
wpadam : ) nic nowego nie ma ale zalozylbym z checia jakis nowy sojusz bo te mi sie juz znudzily. Trzeba byc otwartym na poznawanie nowych ludzi : )
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

to szkoda że tak późno bo ja wypadam w kime
a tak poza tym to jestem aspołeczny a ktoś musi zasłużyć żeby chcieć go poznać ;)
 
Do góry