Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no poczekajmy, bo co bedzie jak Bumy jednak na inny swiat nie uciekna : )

To będzie trochę lipa :)

Ale tak na serio - oczywiście, że nie życzę Wam jak najlepiej (bo to rezerwuję dla Romy :) ale aż tak źle Wam nie życzę.
Ba, może się nawet kiedyś okazać, że ze względu na sytuację wokół M.45 wylądujemy w jednym obozie.
Albo - po przeciwnych stronach.
(tu opcji jest tak dużo, przy świecie trwającym tyle czasu, że jeszcze nie raz zobaczymy wolty o 180%)
To samo mogę napisać dziś o naszych relacjach z 90% sojuszy tego świata.

Natomiast - na chwilę obecną jednak (o ile nowy świat nie będzie światem o relatywnie podobnych ustawieniach) zakładam jednak że trochę czołowych graczy się wykruszy.
Że zaś wielu z nich jest u Was, statystyka choćby podpowiada że co najmniej pewna część z tych którzy odejdą, będzie od Was.

Jak nie uciekniecie? To nadal będzie tak cicho jak kiedyś. Aż w końcu, choćby z nudów ruszycie na M.44 albo M.55 na poważnie.
I wtedy będzie głośno :)

Bo nie oszukujmy się - ktoś koronę wygrać musi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Akson zapomniał o czekoladowych. Oni tez mają dobrą pozycję. Zrobili wczoraj łomot Argonautis, wcześniej rozwalili Sami Swoi a w między czasie upokorzyli BTB. Nikt tak nie zlał tyłków BTB jak słodki sojusz. Gmart zdaje się musiał wzywać na pomoc satelity. Akson masz daleko na wschód może tego nie dostrzegasz. W zasadzie niezagrożeni z południa i wschodu. A BTB faktycznie rozpirzeni po całym świecie jak megamasówka no ale oni mają umowę z SI, więc ich zadanie to utrudniać źycie wszystkim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Akson zapomniał o czekoladowych. Oni tez mają dobrą pozycję. Zrobili wczoraj łomot Argonautis, wcześniej rozwalili Sami Swoi a w między czasie upokorzyli BTB. Nikt tak nie zlał tyłków BTB jak słodki sojusz. Gmart zdaje się musiał wzywać na pomoc satelity. Akson masz daleko na wschód może tego nie dostrzegasz. W zasadzie niezagrożeni z południa i wschodu. A BTB faktycznie rozpirzeni po całym świecie jak megamasówka no ale oni mają umowę z SI, więc ich zadanie to utrudniać źycie wszystkim.
No juz nie szalej z tymi batami od Ciastek, maja szczescie ze sa daleko i tyle. My im nic nie mozemy narazie zrobic bo kolony po kilkadziesiat godzin ida a oni nam leja te pare wiosek ktore mamy na wygwizdowie i wsparcia plyna dluzej niz BW trwa. Ot cala prawda o tych upokorzeniach.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

He i jeszcze znalazlem ciekawostke, tyle gadania kolegi Aksona o zlocie a tu prosze : ) Sprzedalem mu te surke oczywiscie : )
Płacisz Gracz Kurs Czas dostawy
10 2500 Operator... - 1:01:58
10 2500 Operator... - 1:01:58
10 2500 Operator... - 1:02:16
10 2500 Operator... - 1:02:16
10 2500 Operator... - 1:02:16
10 2500 Operator... - 1:02:16
10 2500 Operator... - 1:02:16
10 2500 Operator... - 1:02:16
10 2500 Operator... - 1:02:16
10 2500 Operator... - 1:36:53
10 2500 Operator... - 1:36:53
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tu chyba bardziej o handel chodziło, kupić tanio - sprzedać drogo. Ale bumy nie świnie, jak widać dają zarobić innym :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dziękuje za ciekawy kurs wymiany :)

No cóż tu kryć - podobno tylko głupi się nie uczy :)
Nie było mnie w czasie, gdy złoto zdominowało rozgrywkę, wróciwszy zaś na Retimno nie potrzebowałem go na nic poza doradcami, więc tu musiałem się szybko podszkolić...
A szkołę sprawiliście mi dobrą. Różnica zaś między złym, a dobrym graczem polega na tym, że ten drugi wyciąga wnioski...
Ja zaś chcę mieć czarną opaskę miszcza natchnionego :)
*
Ale na serio - skoro doszliśmy do wniosku, że złoto daje jednak bonusy (na starcie i wolnym świecie) których się nie nadrobi w inny sposób - jest różnica między budową budynku 17h, a 8,5 czy 4, (a jak pisałem kiedyś - zajmując się m.in. studentami nie mogę być zamknięty na realia :) dostosowuję swoją strategię do otoczenia.

Sprzedaję surkę w relacji 1800 do 10 złota, a potem kupuję 2500 za 10.
Na obie oferty znajduję chętnych, a różnica czyni tę wymianę opłacalną.

Jak już wlazłeś między wrony... ;)

***

Najważniejsze zaś: zauważ, że nigdy nie krytykowałem złotników (podkreślałem to w praktycznie każdej wypowiedzi - możesz wrócić do dowolnej), krytykowałem jedynie system gry forujący tak wyraźnie graczy ze złotem.
Ba, wciąż podtrzymuję to zdanie: że na początku, zwłaszcza na tak wolnym świecie daje ono zbyt dużego kopa.
Ba, sam pisałem, że kupuję złoto na doradców.
Teraz dochodzi jeszcze to z wymiany, co w miarę ogarniętemu graczowi pozwala niwelować owe różnice.

Ale początki - bez złota na tym świecie są koszmarne...
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dziękuje za ciekawy kurs wymiany :)

No cóż tu kryć - podobno tylko głupi się nie uczy :)
Nie było mnie w czasie, gdy złoto zdominowało rozgrywkę, wróciwszy zaś na Retimno nie potrzebowałem go na nic poza doradcami, więc tu musiałem się szybko podszkolić...
A szkołę sprawiliście mi dobrą. Różnica zaś między złym, a dobrym graczem polega na tym, że ten drugi wyciąga wnioski...
Ja zaś chcę mieć czarną opaskę miszcza natchnionego :)
*
Ale na serio - skoro doszliśmy do wniosku, że złoto daje jednak bonusy (na starcie i wolnym świecie) których się nie nadrobi w inny sposób - jest różnica między budową budynku 17h, a 8,5 czy 4, (a jak pisałem kiedyś - zajmując się m.in. studentami nie mogę być zamknięty na realia :) dostosowuję swoją strategię do otoczenia.

Sprzedaję surkę w relacji 1800 do 10 złota, a potem kupuję 2500 za 10.
Na obie oferty znajduję chętnych, a różnica czyni tę wymianę opłacalną.

Jak już wlazłeś między wrony... ;)

***

Najważniejsze zaś: zauważ, że nigdy nie krytykowałem złotników (podkreślałem to w praktycznie każdej wypowiedzi - możesz wrócić do dowolnej), krytykowałem jedynie system gry forujący tak wyraźnie graczy ze złotem.
Ba, wciąż podtrzymuję to zdanie: że na początku, zwłaszcza na tak wolnym świecie daje ono zbyt dużego kopa.
Ba, sam pisałem, że kupuję złoto na doradców.
Teraz dochodzi jeszcze to z wymiany, co w miarę ogarniętemu graczowi pozwala niwelować owe różnice.

Ale początki - bez złota na tym świecie są koszmarne...
no widzisz a ja niby taki zlotnik a sury na targu nie kupuje : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie złośliwie, ale po prostu chcę wiedzieć: już czy w ogóle?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Myślę że w ogóle, ta gra jest tak skonstruowana że mocno aktywnemu graczowi sura się przelewa w magazynach i nie musi jej kupować, za to musi trochę poskracać żeby się nie marnowała :) A do tego 5k złota wystarcza, reszta to banialuki graczy i niewiedza w jego wykorzystaniu. Najważniejsza rzecz jaka się opłaca to kupowanie kultury
Oczywiście można kupować i skracać dodatkowo, ale to jest nieefektywne i nieekonomiczne. Na ogół kupują ci co czasu nie mają na farmienie

- Aktywność to nie tylko masa wyfarmionej sury, aktywność to uciekanie offem, to klinowanie deffem, to jest wbijanie kilkunastu/kilkudziesięciu ataków w 20 sec, to jest omijanie schematów obrony i finezja w ataku :) To powoduje miażdżącą przewagę nad przeciwnikiem. Niestety ciemna masa często myli aktywność ze złotem i za wszystkie swoje niepowodzenia obwinia PLNy/EURO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

achmed to się dobry humor nazywa

Hini jeżeli uwagę o moim złym zachowaniu wygłasza któreś zero z bumtarab00000000000.... to sam nie wiem co o tym sądzić.
Może pochwal się ile osób z SI *SI* Jarmarku i *Jarmarku* niema cienia kiedy zaczniecie sami o sobie decydować przestając słuchać bumów?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

achmed to się dobry humor nazywa

Hini jeżeli uwagę o moim złym zachowaniu wygłasza któreś zero z bumtarab00000000000.... to sam nie wiem co o tym sądzić.
Może pochwal się ile osób z SI *SI* Jarmarku i *Jarmarku* niema cienia kiedy zaczniecie sami o sobie decydować przestając słuchać bumów?
hehe i znowu brak wiedzy sie klania, to Bumy sluchaja SI.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

szkoda że romy się nie słuchacie a wasza wiedza po prostu was przytłacza
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wiem ale nie napiszesz tego dopóki nie będziesz w zasięgu ich ataków nie oszukuj sam siebie

jak odejdzie GMK raczej grepolis nie zamkną z tego powodu

działania GMK to jedynie przedłużenie zabawy dla jego kompanii a nie akt szacunku i uhonorowania dla jego wrogów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak na mały lokalny sojusz to dużo was jest na tym świecie
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wiem ale nie napiszesz tego dopóki nie będziesz w zasięgu ich ataków nie oszukuj sam siebie

jak odejdzie GMK raczej grepolis nie zamkną z tego powodu

działania GMK to jedynie przedłużenie zabawy dla jego kompanii a nie akt szacunku i uhonorowania dla jego wrogów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak na mały lokalny sojusz to dużo was jest na tym świecie

Nie wiem czy czytasz to forum od początku bo ja akurat tak... i jakby nie patrzeć od kiedy urośliśmy w siłę i wskoczyliśmy do ścisłej topki to oskarża się nas o całe zło tego świata. Fakt jesteśmy top 1 we wszystkich znaczących rankingach i mamy silną pozycję na tym świecie, ale czy nie po to właśnie buduje się sojusz by właśnie być w top 1 ? Nie po to tworzy się rekrutantów i robi selekcje we wszystkich sojuszach by wyłowić najlepszych i tworzyć najsilniejsze ekipy ? Wiadomo że zawsze ci którzy będą na szczycie będą mieć wrogów którzy będą z nimi rywalizować czy to na płaszczyźnie frontu w grze, czy to też tutaj na forum słowem starając się pokazać swoją wyższość... Ale tego co ty tutaj wyprawiasz kolego nie da się nazwać walką słowną, bo nic merytorycznego w tym co mówisz nie ma... to zwykły hejt wycelowany w nas więc wybacz, ale twoje zdanie nic dla nas nie znaczy... Poza tym zauważ że nawet wrogowie z którymi walczymy mają do nas sporo sympatii :) Akson mimo że jest po drugiej stronie barykady to dla mnie wielki człowiek oddany swoim ludziom, tak samo Aiji którego cenię niezmiernie bo to fenomenalny gracz i dowódca mimo że wróg. Z Ktosią sympatyzuję od dawna, od czasów Psi i nie mam zamiaru tego zmieniać mimo że jest w radzie wrogiego sojuszu, ale to świetny człowiek który wiem że za swoimi w ogień pójdzie :) I zauważ że mimo czasem uszczypliwości między nami na przestrzeni czasu tutaj, czy to wypominaniu złota czy też wypominaniu tego że zabijamy grę swoją dyplomacją itd. to większość naszych wrogów wypowiada się w tonie który jest na właściwym poziomie... Ty kolego poza szerzeniem hejtów i obrażaniem ludzi tutaj nie prezentujesz sobą nic
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Cześć ludzie to znowu ja po banie:) Tak więc świeże wiadomości.

3 x BTB plus Espada leci jutro na biedne Urbosy. Ciekawostką jest to iż do zakładki akcji dołączyli Barbarzyńcy z którymi BTB nie oficjalnie jak widac też współpracuje i tak samo z sojuszem *ARGONAUTIS*


Na tą chwile paktują z całym światem bijąc jeden sojusz .
Mając chyba 15 krotną przewage uderzają na Urbosy i szczycą się że przyszli się tu bić ,że są super aktywni i bardzo dobrzy :cool:

Moim zdaniem byli by takimi graczami gdyby było na odwrót i walczyli by sami i dawali sobie rade ale to już inna bajka do tej pory widziałem tylko jeden sojusz który tego dokonał i wygrał świat.Czekam z nie cierpliwością co zrobią gdy przejmą i dobiją jutrzejszą akcją
sojusz Urbos ? Sa dwa wyjścia umrą z nudów albo zaczną się bić między sobą hehe.No żal na prawde.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ależ proszę bardzo, tyle wasze co sobie na FO pogadacie :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przedstawiam fakty nie wypowiesz się??
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tak jak mówiłem bedę was prześladował do końca tego serwera i to w złym tego słowa znaczeniu.

Nawet lepiej wybranych graczy i na innych światach nagrodze:)
czesc, fajnie ze wpadles : )

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przedstawiam fakty nie wypowiesz się??
Warrior o tym wszyscy wiedza, nawet tu pisalem ze teraz to wojna o morze, a Aiji dostal inna propozycje rozwiazania tej sprawy . Ale sie nie zgodzil wiec musimy sobie poludniowe M54 po prostu wywalczyc. Nic nie poradze.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Grzesiu 3 x Bumy plus Espada nie wystarcza ci na biedny sojusz Aija??

Musisz do tego jeszcze angazować Barbarzyńców?? Zobacz w wasze pakty /pony dodaj do tego z kim sie skumaliscie nie oficjalnie i wyjdzie na to że po Urbosach zostaną wam szaraki bo Ciasteczka są za daleko .

To sa super wymiatacze?? Sojusz stworzony z ludzi potrzebujacych krwi i adrenaliny ??
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Grzesiu 3 x Bumy plus Espada nie wystarcza ci na biedny sojusz Aija??

Musisz do tego jeszcze angazować Barbarzyńców?? Zobacz w wasze pakty /pony dodaj do tego z kim sie skumaliscie nie oficjalnie i wyjdzie na to że po Urbosach zostaną wam szaraki bo Ciasteczka są za daleko .

To sa super wymiatacze?? Sojusz stworzony z ludzi potrzebujacych krwi i adrenaliny ??
Teraz potrzebujemy terenu , na krew i adrenaline przyjdzie czas. Gra wojenna ma swoje prawa.
 
Do góry