Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kafelka nie Kufelka bardzo przepraszam, myślę, że on mi wybaczy tę niecelową absolutnie pomyłkę.

Reszty nawet nie komentuję, bo nie ma czego komentować zaważywszy na poziom wypowiedzi.
A niektórzy widzę, ze wolą pisać bardziej "po polskiemu" a nie po polsku.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

moze i chwalisz gracza, ale obrazasz czlowieka, a to wedlug mnie wazniejsze.

Dolaczam do pytania Sisi odnosnie "kufla".


Sisi, zty ponoc mialas juz nie grac xD znowu cieszysz sie z czerwonego kolorku? xD

Ojej, ja się już pożegnałam na Retimno, że kończę grę, wtedy mnie zaczęli męczyć ludziki o nowy świat.
I to ludziki nie grające na Retimno. Jak odmówić starym znajomym? A że moja asertywność jest na bardzo
niskim poziomie to się skusiłam.

Trza się otrząsnąć po tym co było na Retimno i pograć na luzie z życzliwymi ludźmi,
którzy mnie znają od lat, a takich jest tu sporo.

A czerwony kolor mnie zawsze kusił, to sens tej gry jakby nie patrzeć.

P.S.
Działa Wam grepo? Bo mi się wyglebiło...
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Cos wyrzuca chwilami do panelu logowania
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Marta na Fo wypisuje często przeróżne opinie, zeby zajątrzyć. Z tego powodu jest czasem nieobiektywna i staje się celem ataków.
Jeśli jednak chodzi o niechęć do Turka, to wiem dokładnie że ma rację i w pełni rozumiem Jej obrzydzenie.
Jedną rzeczą jest mieć w grze za paznokciami to i owo, a zupełnie innym tematem jest lżenie kogoś, życzenie śmierci lub cięzkiej choroby na profilach i w nazwach miast. Turek prowadzi też jakieś swoje dochodzenia dotyczące reala (często nieudolne) i wykorzystuje je później do obrażania, a czasem nawet grożenia.
Smutne jest to, że to wiedzą wszyscy, którzy mieli z Turkiem kontakt w tej grze, ale dla większosci jest to obojętne. To że jest bardzo dobrym obrońcą i wewnątrz sojuszu nawet bardzo miły, wystarcza do tego zeby się czuć dobrze w tym towarzystwie.

To, że gromadzą się wokół Niego kłamcy i oszuści, nie dziwi. Wcale, więc Manfredzie nie musisz się tłumaczyć z tej miłości do Turka, bo jest ona w Twoim przypadku dość naturalna.

Jednak dziwi, że ludzie zwyczajni, bez skłonności do "Dulszczyzny", dosnają takiego zaślepienia, ze są w stanie nie zauważac tego w czym biorą udział. Przecież ktoś kto przy jednym stole przesiaduje z łobuzem, a kierowane pod Jego adresem komentarze piętnuje, też staje się zły. To w sumie znak tych czasów, że oceny prostej rzeczywistości przybierają formy bardzo skomplikowane. Może to nie jest jednak tylko znak czasów, może to małość tej szarej masy, która za każdym głośno krzyczącym pójdzie i nawet kamieniami razem porzuca, a czasem nawet do czegoś konkretniejszego rękię przyłoży. Historia zna takich przypadków wiele, również w nieodległych nam czasach.
Następny :)
D
Glorian o Ciebie tez dużo piszą :)
I sam dużo bajek piszesz :)
Czy warto je brać pod uwaga :)?
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Każdy sie rzucił na 10 procent i serwery im poszły hahahahaha
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hah no coś w tym jest :D

Może trza coś wystawić na targ? Tylko co, jak w domu bida z surowcami :)
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zrób tak jak co niektórzy "cfani" wystaw 1k srebra za 100 złota
Moze akurat ktoś niechcacy kliknie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A ja się zastanawiałam czy to jacyś naiwni, a to widzisz cwaniaki :D

Ja tak wystawiłam 3 oferty (1000 sreberka za 200 złotka), bo kumpel mi złotka pożyczył w awaryjnej sytuacji.
Ale przelew w końcu dotarł i tak samo oddałam :)
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Te złoto na targu to chyba powstało do lepszego opłacania kretów
Bo innego wytłumaczenia nie widze :)
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Pozdrawiam wszystkich, którzy wykazują się ogromną cierpliwością w dyskusjach z "Gwiazdą Bizancjum". Widzę, że Martusia nadal ma te same teksty. Jest niezmienna. Wszystko wie najlepiej, kto jakie koalicje będzie zawierał, kto jakim jest człowiekiem, a gdy Jej już "nie pójdzie" w grze to wytłumaczy to względami zdrowotnymi, chorobą pieska, etc. etc. Proponuję stworzyć ranking ile sojuszy Marta "zaliczy" przez swoją kadencję na tym serwerze. Na Biza chyba całe TOP10 przeszła. Normalnie taka telenowela brazylijska była z jej migracjami:)
Jako eksperyment proponuję dać Marcie wgląd do Rady, a potem zabrać uprawnienia, wtedy zostaje się z urzędu wrogiem dożywotnim.
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No dajcie już spokój.
Mamy się bawić i atakować, a nie obrzucać błotem ciągle na FO.
Grajmy i tyle :)

Mądre wpisy az miło poczytać
Bo tak naprawde co graczy z Akcjum interesuje sprawa od jakiegoś swiata TAU bo taki wpis sie tutaj przewinął. Nowi gracze wchodza na forum widzą jakies dziwactwa nie związane z grą na świecie i daja sobie spokój a tak moze podzieliliby sie jakimis ciekawymi spostrzeżeniami z gry.
To jest Sytuacja na Swiecie Akcjum a nie Konfilkt Pewnej Grupy od lat 4 :)
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czy ilość wojsk zdobytych jako czary z Bitwy o troje jest uzaleznione od ilości posiadanych polis?
np: na 7 polu bitwy moge zdobyc procarzy 12x przez 3 godziny
Czy jak bede miał wiecej miast to te nagrody beda procentowo powiekszona?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mądre wpisy az miło poczytać
Bo tak naprawde co graczy z Akcjum interesuje sprawa od jakiegoś swiata TAU bo taki wpis sie tutaj przewinął. Nowi gracze wchodza na forum widzą jakies dziwactwa nie związane z grą na świecie i daja sobie spokój a tak moze podzieliliby sie jakimis ciekawymi spostrzeżeniami z gry.
To jest Sytuacja na Swiecie Akcjum a nie Konfilkt Pewnej Grupy od lat 4 :)

Niop, podobnie było na początku. Ja sobie piszę o Akcjum a wchodzi gostek co mnie nie lubi i nagle wjeżdża na mnie, bo takie ma hehe. Ludzie to są dziwni.

No Ciebie też pamiętam z Omegi, ale tamten świat już zamnięty,
ewentualnie można powspominać fajne rzeczy :)

A właśnie - nicka nie widzę na świecie. Pewnie pod innym grasz.
Jak tam się na Akcjum podoba?

P.S.
Niektóre wpisy wystarczy ignorować i luz.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czy ilość wojsk zdobytych jako czary z Bitwy o troje jest uzaleznione od ilości posiadanych polis?
np: na 7 polu bitwy moge zdobyc procarzy 12x przez 3 godziny
Czy jak bede miał wiecej miast to te nagrody beda procentowo powiekszona?
A wiesz, że nie sprawdzałam, ale jak podbijam kolejny raz te same pola to są różnice w nagrodzie, jeśli dobrze zauważyłam.
Ale czekaj, oddałam miasto wczoraj i dziś miałam więcej ludków z nagrody. Całkiem to możliwe.
Może ktoś z supportu nam odpowie?

Edit:
Ja na 7 polu mam 36 procków razy 3h. 18k punktów mam.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

O Omedze to można ksiązke napisac :)
Gram tutaj rozsiadłem sie na m74 i patrze jak srodek sie wybija :)
A z troja to pytam bo mam jedno miasto a do wybicia w Troji mam w cholere woja zeby tych kilku procarzy zdobyc
i tak sie zastanawiałem czy kazdy dostaje takie marne nagrody czy tylko tych mniejszych taka kara spotkała :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No to są różnice :D

Czekaj a ile masz na 33 polu ogników?
Ja 6 szt. x 7h.
Ale ile woja wybić - masakra.
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Na 33 polu 3xognie przez 7h
Hahahahaha a wojska tyle ze trzy dni bym wybijał
Ale o tym polu nawet nie marze bo ledwo co przebiłem sie przez Dzielnice Obcych na polu 21
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Bo mało ludków jeszcze masz, jeśli nie dawno zacząłeś.
Ja też mam mniej, bo jak wróciłam z urlopu to event już trwał
i po kilka razy wszystko podbijam.
Ale przeszłam już wszystkie pola.
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zacząłem dopiero 19 lutego grać
A teraz zauważyłem ze jak nacieram ponownie na to samo pole bitwy to jest wiecej do wybicia niż za pierwszym razem a tutaj to juz zbiedzili :)
 
Do góry