Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ma ktoś rapki z okupacji?? zapraszam priv chętnie popatrzę jak to się tam bawicie że tyle krzyku jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oh noobku Glorku :)
skoro ta gra straciła sens to po co grasz ?

Czy ktoś zabrania wam powiększyć sojusz ? a bym zapomniał że wszyscy się na was poznali i to wstyd grać w Furii
na jakim murku została rozbita ta okupacja :confused:

Zastanów się od razu kiedy mnie nazywasz noobkiem, kim Ty jesteś, jak już sobie przypomnisz lanie które Glorian noobek spuszczał MDG

Proponuję zastosowć np podnoobek albo niedonoobek. Może sam coś też wymyślisz fajnego?
Eee, nie. Chyba nie.

Odpowiadjąc na pytanie dotyczace powiększania sojuszu:
Wiem, że to może być niezrozumiałe dla członków masówek takich jak MDG, ze ktoś ma ochotę grać w gronie rozgarniętych.
No ale inteligentni w samej wątpliwości doszukają sie przyczyny jej powstania.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zastanów się od razu kiedy mnie nazywasz noobkiem, kim Ty jesteś, jak już sobie przypomnisz lanie które Glorian noobek spuszczał MDG

Proponuję zastosowć np podnoobek albo niedonoobek. Może sam coś też wymyślisz fajnego?
Eee, nie. Chyba nie.

Odpowiadjąc na pytanie dotyczace powiększania sojuszu:
Wiem, że to może być niezrozumiałe dla członków masówek takich jak MDG, ze ktoś ma ochotę grać w gronie rozgarniętych.
No ale inteligentni w samej wątpliwości doszukają sie przyczyny jej powstania.

Mdg jak zaczynało to nie wysyłało masa do całego świata jaki to oni wspaniali. Nie twierdzę że jesteście słabi ale nazywanie mdg masówką nie jest ok. Zobacz na średnią pkt mdg i innych sojuszy.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

(...)

Jeszcze na Retimno taka np Sisi traciła po kilka miast dziennie, a dzisiaj po kilka kolonów dziennie jej noobolandia z MDG mitykami odbije. Taka to teraz gra

No czuję się doceniona, znowu o mnie wspominasz :D

Sezon działkowy jeszcze się nie zaczął, a Ty już przesadzasz.
No ale nie będę gadać tu o Retimno, bo to już jest nudne.

Noobolandia z MDG :D
Wyobraź sobie, że w końcu dorobiłam się mityków.
I nie kupując, za friko z eventu. Super event,
mam w końcu swoje fruwajki.

A że Tobie to się nie podoba, to już mnie ani ziąbi ani piecze ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No czuję się doceniona, znowu o mnie wspominasz :D

Sezon działkowy jeszcze się nie zaczął, a Ty już przesadzasz.
No ale nie będę gadać tu o Retimno, bo to już jest nudne.

Noobolandia z MDG :D
Wyobraź sobie, że w końcu dorobiłam się mityków.
I nie kupując, za friko z eventu. Super event,
mam w końcu swoje fruwajki.

A że Tobie to się nie podoba, to już mnie ani ziąbi ani piecze ;)

A czy osoba była pytana?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zastanów się od razu kiedy mnie nazywasz noobkiem, kim Ty jesteś, jak już sobie przypomnisz lanie które Glorian noobek spuszczał MDG

Proponuję zastosowć np podnoobek albo niedonoobek. Może sam coś też wymyślisz fajnego?
Eee, nie. Chyba nie.

Odpowiadjąc na pytanie dotyczace powiększania sojuszu:
Wiem, że to może być niezrozumiałe dla członków masówek takich jak MDG, ze ktoś ma ochotę grać w gronie rozgarniętych.
No ale inteligentni w samej wątpliwości doszukają sie przyczyny jej powstania.
Biorąc pod uwagę wszystkich ludzi na Ziemi jestem błędem statystycznym tak samo jak ty :) ale mniejsza z tym
Na grepo jestem raczej graczem ponad przeciętnym wiedzącym co to honor i przede wszystkim grający uczciwie czego o tobie powiedzieć nie można , grając przez tyle światów i doświadczając różnych sytuacji sam odpowiedz sobie na pytanie "kim ja jestem"

Co do zlania przez ciebie MDG no cóż skoro tak mówisz :) ja znam inną wersję tych wydarzeń
MDG jako masówka no to zostawię bez komentarza
co do waszego grona to im mniej was tym lepiej bo tylko ludzi skierujecie na złą drogę :)
pa
witaj2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wcale nie zaprzeczam, że kupujemy. Chodzi o to, że teraz gra straciła sens.

Nie ma znaczenia kto komu umie wstawić kolona, tylko kto ile ma mityków od kury.'

Wcześniej kolon po 30 min w 90% przypadków był nie do odbicia, a teraz w 90% przypadków jest nie do utrzymania!

Szybciej odbudowuje się mityki niż defa ... bzdura


Masówki zyskują przewagę (wcale nie mam zmiaru napisć, ze nasi przeciwnicy to masówki, bo tak nie jest), której takie małe zgrane sojusze jak Furia nie są w stanie skompensować umiejętnościmi. Ta gra stała się rąbanką dla noobów ... odechciewa się grać

Jeszcze na Retimno taka np Sisi traciła po kilka miast dziennie, a dzisiaj po kilka kolonów dziennie jej noobolandia z MDG mitykami odbije. Taka to teraz gra

Gra straciła sens, bo ruski program i siedzenie 24h nie wystarcza?
Owszem mityków jest zbyt dużo, ale przecież Twoje doświadczenie w grze powinno wystarczyć, aby to wytrzymać czyż nie?

Grałem przeciwko takim, których tylko dzięki złotu było widać. Grałem też przeciwko takim, którzy potrafiąc grać dodatkowo mocno złocili.
Prawda jest taka, że dla gracza (w starym systemie) ma to niewielkie znaczenie. Jak ktoś nie umie grać, to znajdzie oczywiście winowajców swojej szarości .... to złotnicy sa winni i Tusk. Jedyne co złotnikom (tym, którzy mają kłopoty z własną wartością) ostatnio ułatwia grę, to te pogrzane pomysły Inno, czyli np grad katapult.

Zwracm się do tych, którzy tak pogardzaja złotnikami:
Bierzcie transparenty, opony, kufajki i pod sejm strajkować i wykrzykiwać, że niesprawiedliwość, bo ONI mają a ja nie mam!
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Grałem przeciwko takim, których tylko dzięki złotu było widać. Grałem też przeciwko takim, którzy potrafiąc grać dodatkowo mocno złocili.
Prawda jest taka, że dla gracza (w starym systemie) ma to niewielkie znaczenie. Jak ktoś nie umie grać, to znajdzie oczywiście winowajców swojej szarości .... to złotnicy sa winni i Tusk. Jedyne co złotnikom (tym, którzy mają kłopoty z własną wartością) ostatnio ułatwia grę, to te pogrzane pomysły Inno, czyli np grad katapult.

Zwracm się do tych, którzy tak pogardzaja złotnikami:
Bierzcie transparenty, opony, kufajki i pod sejm strajkować i wykrzykiwać, że niesprawiedliwość, bo ONI mają a ja nie mam!


Czyj to cytat?
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a dla mnie w tym całym evencie jest tylko jedna bzdura jesli miał on słuzyc temu zeby były wielkie bitwy to czemu nie ma w nim łuków w duzej ilosci z jajek ?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ej no - wszyscy mamy ten sam problem, tylko, że my nie płaczemy na forum...
Hej ho ludzie - rozbili nam okupację, bo manty ludzie kupują z eventu :D
Masakra z tymi okupacjami to fakt, ale co się poddawać - polujemy na miasta z murkiem
i odbudowujemy deffa :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I wielka koalicja na czele której stoi Furia zabrała sie za odbijanie okupacji :))
 
Do góry