Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Grasz na tyle ,na ile mama pozwoli..

w kilku przypadkach może i tak jest ale niektórzy jak ja są na etapie takim, że w styczniu zdaję egzamin SEP inni pracują, dzieciaki też muszą do szkoły chodzić jeśli chcą w późniejszych latach mieć za co grać, a nie potem ciach, że ten wydaje tyle złota, a ten tyle:p Kiedyś grałem w pewną grę z emerytami ciach się grało, każdy miał swoje godziny obowiązkowego siedzenia na grepo :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Cisza na forum bo większość delektuję się jeszcze ostatnimi przespanymi nocami:)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

O Boziu, widzisz i nie grzmisz. Kolejny raz nowy serwer i kolejny raz huczne zapowiedzi kto tu nie będzie grał. Jakie to wielkie nicki - sryki się tu nie pojawią. Jakie tu zgrane ekipy z nie wiadomo jakich światów się pojawią. A prawda moi poddani jest śmieszno-oczywista.
Za miesiąc pojawią się teksty:
"nie gram bo nie mam czasu"
"tutaj gram na lajcie, nie to co pierdyliard serwerów temu"
"kończę bo: rodzina, szkoła, słabo płatna praca, (...) , stary zabrał komputer"

Litości, ludziska, nie ośmieszajcie się.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

taaa i dlatego 10 noobow z nowego systemu ktore nigdy nie graly na starym weszlo wam na urodzinowe Retimno i wygralo jak chcialo a Wy jedynie mogliscie sie przygladac :D

takie baje to po retimno juz tylko dzieciom i to tym mniej ogarnietym :D :D

dobrej nocy ;)

hahaha nie rozśmieszaj mnie Lolo Bydlaczku ... bo wykluliście się na Boku świata budowali wszędzie domki ....
i spokojnie wybudowali 6 cudaki bo 1 załatwiliście sobie intrygą ... bo inaczej nie potrafiliście...
po za tym wasze nocne Akcje na nasz cud albo ogólnie Akcje na palika chociażby Gloriana.... lecąc całym sojuszem to pokazywało waszą nie udolność
ośmieszaliście się wiec nie mów mi że jesteście dobrymi graczami ....
Inni z Retimno mogą się też wypowiedzieć na ten temat oczywiście z dobrych graczy uważam tylko Manfreda
Szkoda że nie potrafiliście NORMALNIE PODBIĆ NAM CUDAKA.... a dobrze wiedzieliście że to nie możliwe było ....
:cool::cool::cool::cool::cool: Ale jeśli by się wam udało wtedy pełen SZACUNEK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dokładnie najlepsi gracze i tak to gracze starego podboju ^^ :) :) :) Shanqa skoro są 6 urodziny to może zrobicie prezent dla graczy starego podboju i utorzycie równie szybki świat .... najlepiej bez eventów

lipni gracze nie warto tam isc :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Suport niech lepiej napisze kiedy ze starym systemem podboju wystartuje świat :confused:

Jeszcze nie wiemy kiedy wystartuje kolejny świat i jaki będzie miał system podboju, ale podejrzewam, że Edessa bardzo szybko się zapełni :) Im szybszy świat, tym mniejsza pojemność, po Retimno musieliśmy czekać tylko miesiąc na nowy serwer.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

hahaha nie rozśmieszaj mnie Lolo Bydlaczku ... bo wykluliście się na Boku świata budowali wszędzie domki ....
i spokojnie wybudowali 6 cudaki bo 1 załatwiliście sobie intrygą ... bo inaczej nie potrafiliście...
po za tym wasze nocne Akcje na nasz cud albo ogólnie Akcje na palika chociażby Gloriana.... lecąc całym sojuszem to pokazywało waszą nie udolność
ośmieszaliście się wiec nie mów mi że jesteście dobrymi graczami ....
Inni z Retimno mogą się też wypowiedzieć na ten temat oczywiście z dobrych graczy uważam tylko Manfreda
Szkoda że nie potrafiliście NORMALNIE PODBIĆ NAM CUDAKA.... a dobrze wiedzieliście że to nie możliwe było ....
:cool::cool::cool::cool::cool: Ale jeśli by się wam udało wtedy pełen SZACUNEK


wiesz masz racje ulokowaliśmy się na uboczu świata i to było dobrze przemyślane. Wchodziliśmy tam by wygrać ten świat czyli wbudować cuda i taki był cel. A czy to było słabe, lamerskie, nobowskie tego nie wiem ale jednak skuteczne.

Pisanie że walczyliśmy słabo w czasie trwania lub przegotowania do ery cudów też nie jest najlepsze. Bo jak się bić na poważne jak trzeba słać surkę lub bronić cudaki.

jak trzeba było walczyć bo do EC było daleko to walczyliśmy i nie układaliśmy się z nikim kto jest blisko.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jeszcze nie wiemy kiedy wystartuje kolejny świat i jaki będzie miał system podboju, ale podejrzewam, że Edessa bardzo szybko się zapełni :) Im szybszy świat, tym mniejsza pojemność, po Retimno musieliśmy czekać tylko miesiąc na nowy serwer.

Coś mi się wydaje... że w połowie Października coś nam wypuszczą .... a powiedz mi Shannqa
czy jest możliwość abyście napisali równie o taki szybki świat na urodziny dla graczy ze starym podbojem ????
Na pewno będzie tam wiecej graczy i dobrych graczy niż na Nowym :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przyjdź doktorku na nowy i pokaż jakim świetnym graczem jesteś :) Najlepiej gadać na osoby, które pierwszy raz zagrały na starym i w dodatku go wygrały.. Tak szczekacie o tym nowym podboju, ze dla noobów, ale jakoś boicie się wejść :) Więc nie kompromituj się już :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Doktor14874, ciężko powiedzieć, ale raczej obstawiałabym, że teraz będzie wolniejszy świat, a szybszy ze starym systemem na pod koniec tego roku lub na początku przyszłego :) W lutym będą też urodziny polskiej wersji Grepolis. Ale to tylko moje spekulacje :p
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

doktorek jest zbyt pro, by grać na lamerskim nowym systemie :)

śmiechy hihy doktorku

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale prawda jest taka, że stary system sprzyja nolifom, którzy wykorzystują większy brak czasu innych osób i wtedy takiemu nieobecnemu łatwo wcisnąć kolona, którego już potem ciężko odbić... i potem takie nolify wolą grać na starym systemie, bo na nowym złapanie kogoś na nieobecności nie wiąże się z tym, że szybko można skubnąć jakieś miasto i to pewnie jest bolączka wszystkich PRO ze starego systemu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A na nowym systemie o każde miasto trzeba walczyć :)
sporo grałem na starym i wiem że 3/4 zdobywanych tam miast wynika z nieobecności danego gracza, który to miasto stracił

- - - Automatycznie połączono posty - - -

więc na prawdę, PRO ten wasz stary system
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przyjdź doktorku na nowy i pokaż jakim świetnym graczem jesteś :) Najlepiej gadać na osoby, które pierwszy raz zagrały na starym i w dodatku go wygrały.. Tak szczekacie o tym nowym podboju, ze dla noobów, ale jakoś boicie się wejść :) Więc nie kompromituj się już :)

Redzia szczekasz to może Ty ... powiedziałem jakbyście UCZCIWIE podbili 7 cudaka WULKANOWI Pełen Szacun wtedy odemnie...
wiec skończ ciach i idż dalej się podniecać nowym światem. a jak masz okres to nie wchodż na FO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

hahaha nie rozśmieszaj mnie Lolo Bydlaczku ... bo wykluliście się na Boku świata budowali wszędzie domki ....
i spokojnie wybudowali 6 cudaki bo 1 załatwiliście sobie intrygą ... bo inaczej nie potrafiliście...
po za tym wasze nocne Akcje na nasz cud albo ogólnie Akcje na palika chociażby Gloriana.... lecąc całym sojuszem to pokazywało waszą nie udolność
ośmieszaliście się wiec nie mów mi że jesteście dobrymi graczami ....
Inni z Retimno mogą się też wypowiedzieć na ten temat oczywiście z dobrych graczy uważam tylko Manfreda
Szkoda że nie potrafiliście NORMALNIE PODBIĆ NAM CUDAKA.... a dobrze wiedzieliście że to nie możliwe było ....
:cool::cool::cool::cool::cool: Ale jeśli by się wam udało wtedy pełen SZACUNEK

Czyli sojusz, który wybudował sześć cudaków, a później dobudował siódmego na retimno był nieudolny. Co zatem można powiedzieć o jego przeciwnikach?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dzieciaki, po co się gryziecie? Widzę że żaden jeszcze nie wszedł na poziom PRO-HASZ by stwierdzić że te systemy tak na prawdę niczym się nie różnią i zabawa jest identyczna i tu i tu.

z dobrych graczy uważam tylko Manfreda

smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
dziś piątek, komediowa sobota dopiero jutro...
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

wiesz masz racje ulokowaliśmy się na uboczu świata i to było dobrze przemyślane. Wchodziliśmy tam by wygrać ten świat czyli wbudować cuda i taki był cel. A czy to było słabe, lamerskie, nobowskie tego nie wiem ale jednak skuteczne.

Pisanie że walczyliśmy słabo w czasie trwania lub przegotowania do ery cudów też nie jest najlepsze. Bo jak się bić na poważne jak trzeba słać surkę lub bronić cudaki.

jak trzeba było walczyć bo do EC było daleko to walczyliśmy i nie układaliśmy się z nikim kto jest blisko.

Wszystko oki oczywiście bardzo przemyślany sposób Manfred i szacunek dla Ciebie ....
Ale słuchaj.... tak jak pisałem trzeba było normalnie PODBIĆ nam tego cudak i wtedy nikt by nic nie powiedział ani słowa
tylko Gratulacje dla was ... a że woleliście zdobyć go poprzez słabość i debilizm Naszego Glorka to inna sprawa....
a dobrze wiedziałeś Manfred że podbicie Naszego Cudaka w normalnych okolicznościach równało się z 10 %

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dzieciaki, po co się gryziecie? Widzę że żaden jeszcze nie wszedł na poziom PRO-HASZ by stwierdzić że te systemy tak na prawdę niczym się nie różnią i zabawa jest identyczna i tu i tu.



smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
dziś piątek, komediowa sobota dopiero jutro...


Jak nie znasz Nikogo Słupie to po co się głupio odzywasz i mówisz że ktoś jest dzieckiem ?
Może Ty do tej pory bawisz się ciężkimi zabawkami i w pampersie chodzisz.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czyli sojusz, który wybudował sześć cudaków, a później dobudował siódmego na retimno był nieudolny. Co zatem można powiedzieć o jego przeciwnikach?
smiley_emoticons_confusednew.gif

Jak nie masz pojęcia jak tam było to po co głupio się odzywasz :D :D
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak nie znasz Nikogo Słupie to po co się głupio odzywasz i mówisz że ktoś jest dzieckiem ?
Może Ty do tej pory bawisz się ciężkimi zabawkami i w pampersie chodzisz.

O się dziewczę zagotowało... Wyłącz grzałkę...
Wróćmy do tematu i porozmawiajmy o tym jakie to wielkie ekipy będą i jacy wielcy wojownicy przez duże "W" na nowym świecie zawitają.

Będzie o Manfred najjaśniejszy co dzidom się nie kłaniał?
Warrior co mu potomek następny się narodzi?
Dareks co Reksia na spacer prowadzał?
Adrianek z centrum Warszawy?
Bigoosss co wysadzać cuda i ambasady lubi?
Sin co żony nadal szuka?

itd. etc.
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie w mojej to mocy
smiley_emoticons_lol.gif
Poza tym bany to jest jakaś porażka. Zawsze uważałem, że tą grę nadzorują dziwni ludzie
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

O się dziewczę zagotowało... Wyłącz grzałkę...
Wróćmy do tematu i porozmawiajmy o tym jakie to wielkie ekipy będą i jacy wielcy wojownicy przez duże "W" na nowym świecie zawitają.

Będzie o Manfred najjaśniejszy co dzidom się nie kłaniał?
Warrior co mu potomek następny się narodzi?
Dareks co Reksia na spacer prowadzał?
Adrianek z centrum Warszawy?
Bigoosss co wysadzać cuda i ambasady lubi?
Sin co żony nadal szuka?

itd. etc.
I Haszek co zbił sobie lufe z lajtowym polaczkiem i nie wiedział co się z tym robi....
 
Status
Zamknięty.
Do góry