Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Dobrze wiecie jakie... I nie ma co tutaj pisać...

Wybacz, ale nie posiadam aż takich znajomości jak wy z Dorocią czy Tomaszek 79




Haha raczej do pozytywnych relacji członków naszego sojuszu z Dorocią bym nie zaliczył no, ale ty wiesz pewnie lepiej :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Gratuluję kolejnej taniej zagrywki Kronice... Kolejny raz pokazujecie, że zamiast grać uczciwie to po raz kolejny się poniżacie... Brak do was słów. Możecie kolejny raz się wypierać lecz i tak wam w to nie wierzę...
grozi.gif

A niewierz
smiley_emoticons_lol.gif
my wiemy swoje, Ty wiesz swoje i mysle, ze malo kogo to obchodzi co Ty myslisz (zreszta juz po raz kolejny)
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Haha raczej do pozytywnych relacji członków naszego sojuszu z Dorocią bym nie zaliczył no, ale ty wiesz pewnie lepiej :)

Moje źródła informacji raczej co do pewnych rzeczy mnie nie zawodzą... a teraz aktualnie dowodzicie tego, że kolejny raz maczaliście łapska w kolejnym przekręcie... Z resztą WSI słynie z tego :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Moje źródła informacji raczej co do pewnych rzeczy mnie nie zawodzą... a teraz aktualnie dowodzicie tego, że kolejny raz maczaliście łapska w kolejnym przekręcie... Z resztą WSI słynie z tego :)

Ale to to komu Ty zarzucasz te przekrety? Kronice czy WSI? Bo ja sie juz pogubilem
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Moje źródła informacji raczej co do pewnych rzeczy mnie nie zawodzą... a teraz aktualnie dowodzicie tego, że kolejny raz maczaliście łapska w kolejnym przekręcie... Z resztą WSI słynie z tego :)


Faktycznie Wojskowe Służby Informacyjne mogą uciekać się do kontaktów z władzą, ale co to ma wspólnego z Kroniką?
My tylko piszemy gazetkę na Helorusie - czy to coś złego?
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Faktycznie Wojskowe Służby Informacyjne mogą uciekać się do kontaktów z władzą, ale co to ma wspólnego z Kroniką?
My tylko piszemy gazetkę na Helorusie - czy to coś złego?

Czyżby w Kronice nie grali gracze z WSI? bo jakoś mi się wydaje, że tak.
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

dajcie spokój już :D ten Sauron jakiś nie seta jest i wszędzie widzi spiski :D przynajmniej można sie pośmiac z takich agentów :D
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

dajcie spokój już :D ten Sauron jakiś nie seta jest i wszędzie widzi spiski :D przynajmniej można sie pośmiac z takich agentów :D

Masz rację :) wymyślam spiski żeby Kronika mogła się ze mnie lub z nas pośmiać :)

Ktoś musi was rozweselić...
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to dam CI kolejną podpowiedz , na jeszcze innym świecie to były bobry :)
tam też podżerali wszystko dookoła :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to dam CI kolejną podpowiedz , na jeszcze innym świecie to były bobry :)
tam też podżerali wszystko dookoła :p

patrząc po ludziach to z bobrami to ma tyle wspólnego co z Jonami, MDG, Luzakami, Pijakami, Watahy, Enrage, Avalonów, Odessy czyli mieszanka graczy a nie bobry których jest tam najmniej
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

patrząc po ludziach to z bobrami to ma tyle wspólnego co z Jonami, MDG, Luzakami, Pijakami, Watahy, Enrage, Avalonów, Odessy czyli mieszanka graczy a nie bobry których jest tam najmniej
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

to że czegoś nie widać nie znaczy że tego nie ma
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
myślę że to nie będzie trudne do zrozumienia
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

po pierwsze to nikt nikomu nie nakazuje i nie rozkazuje :)
z niewolnika nie ma robotnika , a co do adasko ..chyba po raz pierwszym sie za nim wstawie ..
gra pomaga i grzecznie sie ze wszystkimi dogaduje ...oby wiecej takich w sojuszu ..
retimno dawno sie zakonczyło ...teraz gramy razem

Moja oblubienica się odezwała, jak pięknie pisze i gada. Dotyczy to facetów. I pewnie nie wielkiego grona babek, którego nie uznaje za zagrożenie :D

Hm... teraz wszystkim się przymila a na depnijcie jej na ogon, osz masakra - będziecie wszelkim złem na grepo :D

Bawcie się z nią dobrze, póki jesteście na topie :D

Znikam z tego świata, ale załuję że ten super agresor co nie był mi w stanie wbić buntu bez pomocy innych (zawsze przebijała) i zabrać miasta (tylko wtedy gdy grałam sama) już się na Edessie nie pojawi. Żal. Pani Lukaaszz z Edessy a tutaj animal coś tam, moze wrócisz i pokażesz na co Cię stać? W takiej sytuacji jak ja byłam dzięki Tobie? A nie... nie wrócisz :D Przecież Ty umiesz grać tylko w odpowiednich sytuacjach :D

Zapomniałam dodać, że jak leciał na Ciebie zwykły atak to potrafiłaś poruszyć niebo i ziemie, bo Ciebie atakują. Inni tracili miasta, bo wszystko było u Ciebie, bo Ty musiałaś być najważniejsza :D
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Sisi przestań, czy Ty rzeczywiście jesteś taka jak ludzie mówią? Nie możesz się powstrzymać tylko chcesz zacząć jakąś kłótnię? Odpuść sobie to bo świadczy to o Tobie, a w tym momencie już zaświadczyło...
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

tutaj padła pomyłka :* Dorocia i tomaszek wątpie by mieli cos wspólnego z Kronika ale z pewnym graczem kroniki mają dużo :D
Kronikarze wiedzą o kogo chodzi
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser26610

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

tutaj padła pomyłka :* Dorocia i tomaszek wątpie by mieli cos wspólnego z Kronika ale z pewnym graczem kroniki mają dużo :D
Kronikarze wiedzą o kogo chodzi
smiley_emoticons_freu-dance.gif

W swej naiwności nie wierzyłam w to co niektórzy zarzucają Kronice i teamowi. Po ostatnich wypadkach zmieniłam zdanie i wiem, że team, a przynajmniej niektórzy z teamu wspomagają Kronikę. Tylko, pytam, po co? Przecież Kronika świetnie sobie radzi bez takiej pomocy.
Proszę nie zaprzeczać bo to nic nie da. Cudów nie ma.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

W swej naiwności nie wierzyłam w to co niektórzy zarzucają Kronice i teamowi. Po ostatnich wypadkach zmieniłam zdanie i wiem, że team, a przynajmniej niektórzy z teamu wspomagają Kronikę. Tylko, pytam, po co? Przecież Kronika świetnie sobie radzi bez takiej pomocy.
Proszę nie zaprzeczać bo to nic nie da. Cudów nie ma.

Ja nie zaprzeczam :p oni maja u siebie w sojuszu admina grepo ;) nie wiem czy support im pomaga bo tego sie nie dowiem no chyba ze znów jakiś gracza "bedzie chciał sprzedac konto i oczywiście bedzie nagranie z TS" lol
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Ja nie zaprzeczam :p oni maja u siebie w sojuszu admina grepo ;) nie wiem czy support im pomaga bo tego sie nie dowiem no chyba ze znów jakiś gracza "bedzie chciał sprzedac konto i oczywiście bedzie nagranie z TS" lol
smiley_emoticons_freu-dance.gif



Sam byłeś adminem czyli podtrzymujac te spekulacje twierdzisz że kazdy z nich jest taki sam i przyznajesz sie do oszustw ?
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to juz poprostu istny cyrk , myślisz że odkryłeś Amerykę ..
skład teamu jest podany nawet tutaj na fo ..nie jest żadną tajemnicą iż admini grają i żaden z nich się nie ukrywa z tym ...
wiec po co te wpisy i szukanie dziury w całym ?
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Sam byłeś adminem czyli podtrzymujac te spekulacje twierdzisz że kazdy z nich jest taki sam i przyznajesz sie do oszustw ?

ja tam byłem bardzo krótko :D
Nie twierdze że kazdy z nich jest taki sam, nie moge ręczyć za wszystkich co tam sa.
Napisałem ze tego czy im support pomaga sie nie dowiem a w dalszej tresci chodzi o wieklie zamieszanie i usuniecie konta pewnego gracza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry