Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

[ ciach

Zajmijcie się może sytuacją na śmiecie a nie moją skromną osobą. Zrozumcie - nie piszę żadnych spekulacji, nie podejrzewam żadnego supportu, ale miałam inne podejrzenia ---------> np. kret

no cóż, czytacie co chcecie, a nie co ludzie chcą wam przekazać


a Panie Szanowny bezczelny - jednak powiem tylko jedno - nic o mnie nie wiesz, nie wiesz kim jestem, ile mam lat itd. więc nie wypowiadaj się, bo to tylko źle świadczy o Tobie

a Ciebie Mańku nie podejrzewałam, abyś klaskał taki osobnikom, chociaż może powinnam[/QUOTE]

A to przepraszam najmocniej, lecz z twoich wcześniejszych wypowiedzi wszysto na to wskazywało, wybuch oszczepa że nie mają nic wspólnego z adminami i twoją odpowiedź, że chciałaś tylko zadać pytanie, a nie osądzasz. Nie wyprostowałaś wtedy sprawy jasno.

A co do smictiv, zdaje sie, że jest takim jak innych opisuje

Chyba jednak się nie zdziwią, bo to żałosny szojuszyk... I nawet nie chodzi mi o umiejętności graczy, ale o ich kulturę osobistą i komunikatywność werbalną

dziękuję i dobranoc

Całość jego wypowiedzi idealnie oddaje jego charakterystykę. Bezpodstawnie potrafi rzucać obelgi, ma niską kulturę osobistą oraz komunitaktywność werbalną

Dziękuję i dobranoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

każdemu tutaj przydałaby się jakaś dobra impreza bez ciśnień :cool: każdy sie tu tylko spina, osądza i pluje w twarz, a zapominamy o jednym. TO TYLKO GRA :d
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

[I ciach

Tak Cichy, nie wiem, ale widzę jak piszą. Przeczytaj rozważnie wpis tego gościa, uruchom pokłady własnej empatii i wczuj się w moje położenie to może zrozumiesz.

Ja nie piszę o nim, że jest garbaty, stary, głupi itp. - bo nic nie wiem na ten temat. Widzę jednak, że gość stara się mnie poniżać i robi to w sposób bardzo niekulturalny, taki typowy dla osoby kompletnie niewychowanej.

Mi nie chodzi Cichy o poniżenie człowieka, ale o potępienie czynu, jeśli jest obiektywnie zły to jest i koniec.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ta pani z tego co zauwazyłem wszystko wie najlepiej i pozjadała wszystkie rozumy:). szkoda tylko, ze wszedzie wtrąca swoj nos..

chciałabym być wodzu mądra tak jak piszesz :)

no ale niestety nie jestem, wciąż się uczę, jak każdy :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I proszę już zejdźcie ze mnie. Pobawmy się na grze, tam możecie mnie atakować do woli :) ale tu mówmy o świecie a nie o ludziach i to jeszcze nieprawdę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Marta to ty zaczęłaś prowokować a potem sie dziwisz że ktoś stara ci się odpowiedzieć i dopiec.

Jeżeli się nie ma na coś dowodów tylko teorie spiskowe wyssane z palca to lepiej się nie odzywać i nie szkalować innych.

Nam pomoc boska supka lub krety w innych sojach są do szczęścia nie potrzebne i wiem co pisze .
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ciach


Tak Cichy, nie wiem, ale widzę jak piszą. Przeczytaj rozważnie wpis tego gościa, uruchom pokłady własnej empatii i wczuj się w moje położenie to może zrozumiesz.

Ja nie piszę o nim, że jest garbaty, stary, głupi itp. - bo nic nie wiem na ten temat. Widzę jednak, że gość stara się mnie poniżać i robi to w sposób bardzo niekulturalny, taki typowy dla osoby kompletnie niewychowanej.

Mi nie chodzi Cichy o poniżenie człowieka, ale o potępienie czynu, jeśli jest obiektywnie zły to jest i koniec.


żeby zaszła reakcja to coś musi ją spowodować... nie lepiej dać sobie spokój i zignorować jeżeli coś jest nie tak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

I nowu placz martusi na forum:) wszędzie ją oszukują i obrażają :D beka:eek:
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Co do zarzutów - nie jestem pierwszym lepszym grajkiem i czailem sie na niego ponad tydzień czasu :)
był 14h nieaktywny to dostał kolona, kto by tak nie zrobił? :confused:

Proponuje komuś stworzenie sojuszu Kronika Spiskowa :cool:
 

DeletedUser26610

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Co do zarzutów - nie jestem pierwszym lepszym grajkiem i czailem sie na niego ponad tydzień czasu :)
był 14h nieaktywny to dostał kolona, kto by tak nie zrobił? :confused:

Proponuje komuś stworzenie sojuszu Kronika Spiskowa :cool:

Pomysłodawca ma pierwszeństwo :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Co do zarzutów - nie jestem pierwszym lepszym grajkiem i czailem sie na niego ponad tydzień czasu :)
był 14h nieaktywny to dostał kolona, kto by tak nie zrobił? :confused:

Proponuje komuś stworzenie sojuszu Kronika Spiskowa :cool:

Wyrzym co Ty gadasz? Przecież Ty grać nie umiesz a się tu chwalisz, że nie jesteś pierwszy lepszy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Hahaha, widzisz, że przejmuje miasta powyzej 6k bo nawet budować mi sie nie chce :D
coś w tym jest :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Hahaha, widzisz, że przejmuje miasta powyzej 6k bo nawet budować mi sie nie chce :D
coś w tym jest :p

Pewnie gracz zrobi się szary dla tego Ci tak łatwo idzie ;p
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Pewnie gracz zrobi się szary dla tego Ci tak łatwo idzie ;p

dziabnąłem go 2 godziny przed aktywacją urlopu :rolleyes:

teraz juz jest prawdopodobieństwo, że szary się zrobi ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Hahaha, widzisz, że przejmuje miasta powyzej 6k bo nawet budować mi sie nie chce :D
coś w tym jest :p

Heh czyli nie dość, że grać nie umiesz to jeszcze leń jesteś i budować domków nie chcesz :p

Czyli moje miasto jeszcze za mało atrakcyjne jak dla Ciebie :D
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Heh czyli nie dość, że grać nie umiesz to jeszcze leń jesteś i budować domków nie chcesz :p

Czyli moje miasto jeszcze za mało atrakcyjne jak dla Ciebie :D

takie miasta to z palików 3 dni stawiam
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

takie miasta to z palików 3 dni stawiam
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Osz Ty paskudo jedna. Wiesz ile dni się nad nim męczę? :D
Pięknie do wojenki przygotowane, do kolonizacji też i do handelku :p
Ale żeby tak mi dowalić, oj zapamiętam...
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no ja paskuda jedna wredna jestem
smiley_emoticons_baby_junge2.gif

to 1300 Twoje bardziej mi sie podoba
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ej no, te to dopiero wypasione.
A Ty zresztą lubisz maleństwa :p
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ej no, te to dopiero wypasione.
A Ty zresztą lubisz maleństwa :p

wkońcu sam nim jestem :rolleyes:
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

nudny świat, co świat to "układy z supportem", nudzi mi się to juz
smiley_emoticons_afraid.gif

wiec chyba trzeba na palikach zacząć się osiadywać
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nudny to macie sojusz :p
W sensie, że deffowiec by na żebry musiał łazić by coś ugrać - nie dla mnie taka zabawa.
Tylko atakować i atakować, bez sensu :D

P.S.
Ty i maleństwo? Hahaha to ja na stołek muszę wchodzić by Ci coś do ucha powiedzieć :D
 

DeletedUser17911

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Przeczytałem 3 ostatnie strony i doszedłem do wniosku ,że nie ma sensu więcej czytać . Towarzystwo wzajemnej adoracji ,jeśli prowadzicie dialog w 3 osoby to może lepiej na PW a nie zaśmiecać forum ? myślałem ,że coś ciekawego się dowiem ,ale nie, nie tu. Tu się mogę dowiedzieć kto komu bluzga ,kto komu kłody pod nogi rzuca ,kto kogo oczernia itp... chyba nie taki jest tytuł tego tematu .

A co do samego tematu , fajnie ,że nowi gracze wchodzą na ten świat ,ktoś musi dla nas domki budować :p
 
Do góry